• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Zekeriyaköy Motorlu Kurye

Zekeriyaköy Motorlu Kurye

Zekeriyaköy Motorlu Kurye

Zekeriyaköy Motorlu Kurye Bölge İçinde Hizmet Açılmış Bulunmaktadır

Bu yer İstanbul Sarıyer ilçesine bağlı iken sonradan olarak değişmiştir ve buraya bağlanmış. Aslında burası çok basit bir bölgede yer almaktadır. İstanbul Tem otobanına köprü tarafı bölgesinden girildiği zaman  sapağının tam altı olarak geçer. Bahçeköy mahallesinin çıkış yolunun tam karşı tarafı olmaktadır. Tam yukarısında ise Uskumruköy mahallesi bulunmaktadır. Buraya aslında Tem otoban üzerinden daha kolay bir giriş olur. Şimdi ne oldu pek bilmiyoruz. Zekeriyaköy Motorlu Kurye çabuk bir firmadır.

Her gün en azından iki üç defa ölümle burun buruna geliyoruz

Küçük köy bölgesinde orta dereceli sanayi sitesi bulunmaktadır. Bu sanayi sitesi buranın iş yükünü çekmektedir. Bu bölgede hastaneler vardır. Buraya bir şey almaya veya teslim etmeye geldiğimizde, otobandan kaçış vardır. Yani Kuryelerin  kullandığı kestirme çıkış yolu. Buradan çıkınca tam merkeze çıkmaktadır. Buraya Kağıthane bölgesinden de geçiş yolu bulunur. Burada sanayi sitesi ve yukarıdaki tekstil firmalarından güzel işler çıkmaktaydı. Fakat son zamanlarda gene azalmış biraz gözüküyor. 

Bölgedeki Sorunların En Başında Araç Park Sorunu Geliyor

Hemen biraz para bulan saldırıyorlar araç almaya. Ama baktığımızda araçların yarısından çoğu sokakta durmakta yerinden bile oynamamaktadır. Bunun sebebi işte trafik. Madem aldın ve niye kullanmıyosun? Neden araç aldın be kardeşim demek geliyor insana. Ama ya sana ne derse ne yaparız değil mi.? İnsanımız işte. Ne olsun dayanamıyoruz. Alıyor. Nasıl sa kredi var öder yavaş yavaş. Fakat şu da var ki gerçekten de bizler artık sabrımızın son haddine kadar dayanmaya çalışıyoruz. Zekeriyaköy Acil kurye ile güçleneceksiniz.

Zekeriyaköy Motorlu Kurye bölgenin tamamını çok iyi tanıyor

Kaza yapma olasılığımız çok fazla bizlerin bu insanlar içinde. Araç ve insan sayısı Anadolu tarafındaki insanlardan daha fazladır. İşte esas olan hız değil çalışırken daha akıllı olmaktır. Bizler elimizden geldiği kadarıyla bu bölgede çalışıyoruz. Sanki araç ve arabaları insanlara  bedava veriyorlar. Bizler buraya kaçak kesik tellerden kaçardık. Fakat Allah bereket versin diyoruz. Zekeriyaköy Moto Kurye çalışma arkadaşlarımız ile ortak koordine içinde saygılı olarak çalışıyoruz.

YOL KURYE

Yol Kurye, https://www.yolkurye.com

Mesajınızı bırakın

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP
%d blogcu bunu beğendi: