• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Yol Motorlu Kurye Hizmetleri

Yol Motorlu Kurye

Yol Motorlu Kurye Hizmetleri

Yol Motorlu Kurye Ne Demektir, Ne İşe Yarıyor? Nasıl Çalışıyor?

Yol Motorlu Kurye sırrı nedir? Değerli dostlar Artan kent popülasyonu ile beraber yola çıkan taşıt rakamı çoğalma göstermiş ve bu vaziyetin bir neticeyi olarak da trafik meseleyi ortaya çıkmaya başlamıştır. Özellikle Türkiye’de dahil dünyanın bir hayli ülkesinde büyük kentler sıklıkla görülmekte olan trafik meseleyi birliktesi gönderim hizmetlerinin topallaması problemini de yanında getirmiştir.

Bu trafikte bir şeyi başka bir adrese göndermek için zorlanılıyor

Çalışan işçi personeller olarak yollarda trafikten vasıtaların arda mini metre biçimde yanaşan İett sürücülerini acaba eğiterek almıyorlar mı? bu işe alırken. Bir vasıtanın dibine sıfır yanaşarak bize yol bile vermek istemeyen hatta vermeyen bu sürücülerin tabi ki eğiterek değil de torpille alındığını çok iyi öğreniyoruz. Birde geçerken klakson çalarak hem bizi hem insanları huzursuz etmeleri cabası.

Yol Motorlu Kurye işte bunun için firma olarak bu yazıyı yazıyoruz

Fertsel ya da müessesesel teslimatlarda trafiğe bağlı olarak gönderinin geç erişmemesi, zamanında adresine erişememesi gibi meseleler nedeniyle bir hayli harekât topallamakta ve geç yerine getirilmektedir. Gerçekten merak ediyoruz bu yaşanan hadiselerin sonu acaba nereye gidecek, nereye varacak? Şirketimiz bazı mevzularda üzülüyor. Ama bunları dile getirmek gerekiyor. Bu insanlar gariban diye mi böyle sahipsiz ve cezasız kalıyor.

Bizler verdiğimiz hizmet yanında güvenlik ile konulara dikkat ediyoruz

Bu cins insanların yer suratında hayata hakları hiç yoktur. Bu cins insanların soluk alma hakkı yoktur. Sizler veremiyorsanız korkuyorsanız bize verin biz verelim cezasını. Binlerce bireyin önüne atın bu onursuzları ısıra ısıra her kes linç etsin. Kimin yaptığı da muhakkak olmadığı için kimse de ceza almasın. Ama öyle bir şeye rast gelsem var ya isterseniz bin verin muebbet verin netlikle onu öldürürüm. Hem de hiç acımadan.

Yol Motorlu Kurye yeter artık bunca olay saçma sapan yapılan haberler

Yaşadığımız zaman zarfında bazı yayın organları reyting alma bahanesi ile bir çok saçma sapan haberleri ısıtıp ısıtıp önümüze getiriyor. Böylece insanların kafasına sanki mıh gibi bu haberleri işliyorlar. Fakat bizim piyasa ile ilgili bir çok haber var. Biz özellikle kazaları ve bu kazalarda vefat etmiş insanları canlı kamerada gösterilmesine çok karşıyız. Çünkü her kesin bir yakını var.

YOL KURYE

Yol Kurye, https://www.yolkurye.com

Yol Motorlu Kurye Hizmetleri” üzerine bir düşünce

Yeniköy Motorlu Kurye | Yol Kurye | 0850 305 15 29Yayın tarihi  2:25 am - Ara 21, 2019

[…] Yol Motorlu Kurye […]

Mesajınızı bırakın

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP
%d blogcu bunu beğendi: