• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Yol Moto Kurye

YOL MOTO KURYE - 0555 278 2330

Yol Moto Kurye

Yol Moto Kurye işlerinizin halledilmesi için yollarda

Yol Moto Kurye başladığı yola tekrar döndü. Yola çıktığımız ilk zamanlardan itibaren kimseyi yollarda bırakmadık. Yollarda olduğumuz sürece elimizden geldiği kadar müşterilerimizin yollarını da açık ettik. İlk ve tek gayemiz Allah rızası doğrultusunda ilkeli, dürüst ve güvenilir bir hizmet sunarak kimseyi yollarda bırakmamaktır. Çünkü yolda kalmak çok kötü bir durumdur.

Yol Moto Kurye halka hizmet için her zaman yollardayız

Yol Motorlu Kurye yaklaşık 2008 yılından itibaren bu piyasa ve sektör içinde yolumuzu bulmaya çalışıyoruz. Çok şükür bu zamana kadar asla yolumuzdan dönmedik. Yani çalışırken yolda bu kadar zaman geçirdik fakat kimseyi arkada bırakmadık. Çalıştığımız süre zarfı içinde başladığımız bu yolculukta zamanımız dolana kadar devam etmek istiyoruz. Bir gün her kesin zamanı dolacak biliyoruz.

Yol Moto Kurye son zamanlardaki çocuk ölümlerine hassastır

Yol Motorlu Kurye olarak bizler çocuk katillerine karşıyız. Bir insan acaba nasıl akıl olabilir ki küçük bir çocuğa istismar yapabilir. Kıymetli dostlar memleketin farklı yerlerinden bir sürü haberler geliyor ufak çocuk vefatları, kaçırılması ve tecavüz vakaları. Allah için ne olur bunları tutun özellikle Taksim alanında asın vallahi daha bir daha kimse yapmaz. Yapamıyorsanız vazgeçin bize biz yapabiliriz ki.

Yol Moto Kurye firmamız bu konuda kesinlikle taviz vermemektedir

Yol Acil Kurye tabi ki sizin kendi çocuklarınız olsa kim öğrenir o adamlara neler yapardınız.Evet bu zamanda bu özel mevzuya değinmeden edemiyoruz. Firmamız bu konuda kesinlikle çok hassasiyet gösterip tamamen böyle biraz çok olaylara karşı çıkmaktadır. Kesinlikle bu konuda çok sert ve katı bir tutum içinde olduğumuzu tüm kamu oyuna bildirmek istiyoruz. Çocuklarımız geleceğimizdir.

Yol Moto Kurye kaliteli çalışma vermeye devam edecektir

Yol Kurye anlatacak bir çok olay var lakin bunları anlatarak şu ana kadar bir yere varamadık ne yazık ki. Herkesin işi acil fakat daha ehemmiyetli işler için daha da acil çalışıyoruz. Trafikte her an bir risk ile karşı karşıya kalabiliyoruz. Her an bir şey olabilir. Bizler yaşamımızı inanın pamuk ipliğine bağlı olarak kellemiz koltuğumuzda acaba bu gün eve ailemize sağ salim dönecek miyiz, kavuşacak mıyız endişesi ile yaşıyoruz.

 

  • Normal Yol Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Yol Kurye teslimat süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Yol Kurye teslimat süreleri :   60  –  90 dakika arası teslim olur
  • Hava şartları, trafik, acil ve ciddi olaylarda teslimat süreleri gecikebilir
  • Moto Kurye gönderileri için : 0850 305 15 29 – 0212 284 67 15’i arayın

 

Göktürk Kurye için https://www.yolkurye.com/gokturk-kurye.html tıklayın

Kemerburgaz Kurye için https://www.yolkurye.com/kemerburgaz-kurye.html 

 

YOL MOTORLU KURYE 0555 278 23 30

YOL MOTORLU KURYE GÖKTÜRK KURYE VE KEMERBURGAZ KURYE HİZMETİ ARAYIN – 0555 278 23 30

YOL KURYE

Yol Motorlu Kurye, https://www.yolkurye.com, 0555 278 23 30 İstanbul Motorlu Kurye, https://www.istanbulmotorlukurye.com, Motorlu Kurye, https://www.motorkurye.org, 0555 278 23 30

Mesajınızı bırakın

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP
%d blogcu bunu beğendi: