• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Yol Moto Kurye

Yol Motorlu Kurye

Yol Moto Kurye motosiklet olmadan asla tehlikeli hiç bir eylem asla yapılmayacak

Yol Moto Kurye biz yüzde otuzlardaki bunlardan tenzihekte. Baktığımız zaman motorunda çoğunun akıllı ve düzgün olmadıkları ve sorunlu kişilikler oluyor görüyoruz. Lider hayatlarında bir yere gelememiş, başarıya ulaşamamış serseri tipli insanlardır. Çünkü bu tipler ne insanlığa ne memleketine nede topluma bir şey vermeyen kişilik bozukluğu olan şahsiyetlerdir. Şahsen 1993 yılından itibaren motosiklet kullanan bir kullanıcı olarak biz de sadece işimiz için ve gezmek için bu aracı kullandık. 

İnsanları rahatsız ediyor veya tehlikeye düşürecek şeyler yapıyor kimsenin hakkı yoktur

Evet bizler bu küçük araçlarla hiç bir zaman zamanlaması uzak yerlerde çevrede olmak üzere tehlikeler tehlikeye düşürecek işlerin yapılmasına izin ver. Her şeyin yeri ve zamanı öyle inanıyoruz. Bir şey olduğunu zevkiniz veya tutkunuz var mı onu kesin kesin işi özel trafiğe kapalı yaparken yapmasını tavsiye ediyoruz. Yani mesela yarışmak istediğin için hareket et yada çekicekle tekerini söküp gidebilirsin bunu yapabilirsin. Bunları oralarda rahatça yapılır. 

Yol Moto Kurye ile verdiğimiz hizmetlerin temeli motorlu kurye elemanları ile yapılır

Yani artık İstanbul kocaman bir şehir bu şehir dünya sıralamasında en fazla trafiğe sahip olan olanların olduğu yerlerde. İşte bu trafiği geçecek ve bir yerden başka yere gidebilmek için motosikletler gibi araçlara sahiptir. Dünyanın en kalabalık yerlerinde olduğu gibi burada da bu iş bize yani yani motosikletli elemanlara düşüyor. İnsanların yollayacakları paketleri motorlarımız ile taşıyoruz. Bizim isteğimiz eğlence türü hafta sonları düzenlediğiniz etkinliklere katılabilirsiniz. 

Yol Moto Kurye olarak boyut ikinci olarak verdiğimiz servisimiz araçlı kurye servisidir

Yol Moto Kurye sağlam ve emin listesi ile yollarda. Yoluna devam ediyor. Kimse yolda kalmasın diye. Yani şehirler arası çalışan kargocuların yapılması işi biz Sarıyer ve istediğimizde yapıyoruz. Yani yollayacağınız malzeme yada ürün çok büyük ve ağır ise bunu motorlarımız alamıyor. Fakat motorlar alamıyor diye orada bırakmıyoruz. Kendi araçlarımız ile birlikte gen ürün ve kargonuzu teslim alıyoruz. Ve aracımızla yerine teslim ediyoruz. Sizi bekliyor ortada bırakmış olmiyoruz.

Mesajınızı bırakın

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP
%d blogcu bunu beğendi: