• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Category ArchiveYol Kurye

Yol Kurye 0555 278 23 30

Yol Kurye

Yol Kurye yıllar önce bu işe başlayalı hizmetimiz aralıksız devam etmektedir

Yol Kurye ile eminiz ki saydığımız bölgeler içerisinde en uygun ve en hızlı taşımayı yapmaktayız. Her taraftan büyümüştür. Böylece normal yerlerde satılan eşyaları alıyoruz kendi paramızla kapıda ilaç ücreti ve kurye ücretini ödüyorsunuz. Artık bizleri bir çok bölgesinden de rahatlıkla bulabilir ve bizi arayabilirsiniz. Size yardımcı oluruz. 

Yol Kurye İstanbul içi ve İstanbul dışı kurye ile çok çalışmalar artık başladı

Yol Kurye olarak birde bölge dışı ilçeleri olmak üzere Extra Bölgeler  olarak uzaktaki bölgelere ve ilçelere hizmet vermektedir.Uzak bölgelere liste fiyatından çok özel ve güzel bir fiyat üzerine eklenmektedir. Sakın bizi yanlış anlamayın.  İstanbul sekiz bölgeye ayrılmış ve her bölgeden diğer bölgeye fiyatlar fark etmektedir.

Yol Kurye

Göktürk Hızlı Kurye

Göktürk Moto Kurye

Göktürk Acil Kurye

Büyükdere Motorlu Kurye 0555 278 23 30

Büyükdere Motorlu Kurye

Büyükdere Motorlu Kurye hız kesmeden yoluna emin adımlarla devam ediyor

Büyükdere motorlu kurye sizi gene yolda bırakmıyoruz. Sarıyer ilçesi sınırları içerisinde olmak üzere motosikletli acil kurye olarak çok çabuk ve hemen hizmet veriyoruz. Büyükdere moto kurye her açıdan geniş bir alana çalışma sağlıyor. Eğer tüm gönderiler için sizlere acil paket ve taşıma için motorlu eleman lazım olursa bunu da size temin ediyoruz. İşte bu yüzden kimseden çekinmeden bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Büyükdere Motorlu Kurye içinden İstanbul içinde diğer semtlere açıldık

Büyükdere motorlu kurye özellikle, Maslak, Levent, Mecidiyeköy, Gayrettepe, Esentepe ve Nişantaşı bölgesinde trafiğin sıkıştığı noktalarda express olarak çok hızlı hizmet verilir. Sayamadığımız başka yerlere de gidiyoruz tabi. Bu aldığımız sorumluluk çerçevesinde bize emanet ettiğiniz her türlü paketi kendi malımız gibi görüp kesinlikle çok dikkat ederek itina ve özenle taşıyoruz. 

Büyükdere Acil Kurye ile hep birlikte her şey daha güzel oluyor

Büyükdere Kurye özel işlerinizin adresi. Tarihi yerleri ve önemli mekanları bulunmaktadır. Biz de bu yerde kalabalıkta, trafikte olmasına rağmen son derece hızla çalışma sistemi gösteriyoruz. Bu İlçedeki faaliyetlerimiz düzenli olarak 7/24 sürmektedir. Bölgede bir balıkçı tam köşede bulunuyor. Ana cadde yol üzerinden gidilen bir yerdir. Ayrıca bu bölgesinin geniş bir semt ağına sahip olmasından önem kazanıyor. 

Büyükdere Kurye ile motorcu arama derdine bir son verin

Nöbetçi kurye bulunsa bile aranılan çalışanların bu bölgede bitmiş olma durumu da vardır. Çok önemli ve cil bir durum ile karşı karşıya kaldığınızda biz acil motorlu kurye hizmetleri ve çok özel servislerimiz ile aradığınız işi sizin için buluyoruz. İşte bu yerlerde genel olarak çok yoğun bir şekilde çalışma veriyoruz. Tabi ki diğer bölgelerde bu servisimiz var. 

Büyükdere Motorlu Kurye ile çalışıyoruz ama kırılgan değiliz

Fakat inan duyarsız ve kural tanımaz sürücüler olmasa bizim yaptığımız hata yüzde onlara ve hatta beşe inecek. Ama maalesef bu azılı saygısız insanlar yüzünden her gün tehlike yaşamaktayız. Tanık olduğumuz çok olay var. Ama elimizden geldiği kadar müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Görüyoruz biliyoruz, duyuyoruz. Büyükdere Kurye müthiş bir başarı sağlamıştır.

Kemerburgaz Kurye

Kemerburgaz Kurye

Kemerburgaz Kurye rahat bir şekilde hizmet sağlamaktadır

Kemerburgaz kurye hayata iyi bakıyor. Özellikle semt içinden geçen Büyük dere caddesinden yukarıya doğru dik bir yokuş yukarı çıkmaktadır. Sarıyer İlçesi sınırları içerisinde hizmet verip acil hizmet sunmaktadır. Ayazağa vadi İstanbul hızlı sistemi ile gene çalışıyoruz. Olabildiğince hızlı çalışarak hızlı teslimat yaparak müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Ayazağa ile Kemerburgaz arasında biz varız.

Kemerburgaz Kurye her zaman yanınızda olacak İnşallah

Bizler Kemerburaz kurye olarak her zaman yanınızda olmaya gayret göstereceğiz. Zor zamanlarda sıkıştığınızda işlerinizi mumtazam şekilde yerine getireceğiz. Lütfen bizi başla işlerle ve firmalar ile asla ama asla karıştırmayın. Bu taşıdığımız paket ve işten sadece taşıma ücreti alıyoruz. Başka bir karımız asla yoktur. Bundan dolayı da mutluyuz. Çünkü mutluluk bulaşıcı bir şeydir. Biz mutlu etmeyi seviyoruz.

Acil Motorlu Kurye hız kesmeden yoluna devam ediyor

Sizi gene yolda bırakmıyoruz. Sarıyer ilçesi sınırları içerisinde olmak üzere motosikletli Eyüp acil kurye olarak çok çabuk ve hemen hizmet veriyoruz. Göktürk motorlu kurye her açıdan geniş bir alana çalışma sağlıyor. Eğer tüm gönderiler için sizlere acil paket ve taşıma için motorlu eleman lazım olursa bunu da size temin ediyoruz. İşte bu yüzden kimseden çekinmeden bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Motorlu Kurye içinden İstanbul içinde diğer semtlere açıldık

Özellikle, Maslak, Levent, Mecidiyeköy, Gayrettepe, Esentepe ve Nişantaşı bölgesinde trafiğin sıkıştığı noktalarda express olarak çok hızlı hizmet verilir. Sayamadığımız başka yerlere de gidiyoruz tabi. Bu aldığımız sorumluluk çerçevesinde bize emanet ettiğiniz her türlü paketi kendi malımız gibi görüp kesinlikle çok dikkat ederek itina ve özenle taşıyoruz. Bu konuda sağlam fikirlerimiz de vardır.

24 Saat Ulaşılan Kemerburgaz Kurye Hizmetleri çalışıyoruz

Gün içerisinde 24 saat boyunca özellikle ilaç kurye servisi olarak hizmet vermeye devam etmekte olan firmamız gece kurye yöntemi sayesinde özel ve acil gönderilerinizi adresine ulaştırmaktadır. Bu gibi önemli ve özel gönderi işlemleri için firmamız üzerinden hizmet alabilmeniz amacı ile çağrı merkezimiz 24 saat boyunca ulaşılan bir sisteme sahiptir. Kemerburgaz kurye yavaş yavaş işleyerek çalışır.

Zekeriyaköy Motorlu Kurye

Zekeriyaköy Motorlu Kurye

Zekeriyaköy Motorlu Kurye Bölge İçinde Hizmet Açılmış Bulunmaktadır

Bu yer İstanbul Sarıyer ilçesine bağlı iken sonradan olarak değişmiştir ve buraya bağlanmış. Aslında burası çok basit bir bölgede yer almaktadır. İstanbul Tem otobanına köprü tarafı bölgesinden girildiği zaman  sapağının tam altı olarak geçer. Bahçeköy mahallesinin çıkış yolunun tam karşı tarafı olmaktadır. Tam yukarısında ise Uskumruköy mahallesi bulunmaktadır. Buraya aslında Tem otoban üzerinden daha kolay bir giriş olur. Şimdi ne oldu pek bilmiyoruz. Zekeriyaköy Motorlu Kurye çabuk bir firmadır.

Her gün en azından iki üç defa ölümle burun buruna geliyoruz

Küçük köy bölgesinde orta dereceli sanayi sitesi bulunmaktadır. Bu sanayi sitesi buranın iş yükünü çekmektedir. Bu bölgede hastaneler vardır. Buraya bir şey almaya veya teslim etmeye geldiğimizde, otobandan kaçış vardır. Yani Kuryelerin  kullandığı kestirme çıkış yolu. Buradan çıkınca tam merkeze çıkmaktadır. Buraya Kağıthane bölgesinden de geçiş yolu bulunur. Burada sanayi sitesi ve yukarıdaki tekstil firmalarından güzel işler çıkmaktaydı. Fakat son zamanlarda gene azalmış biraz gözüküyor. 

Bölgedeki Sorunların En Başında Araç Park Sorunu Geliyor

Hemen biraz para bulan saldırıyorlar araç almaya. Ama baktığımızda araçların yarısından çoğu sokakta durmakta yerinden bile oynamamaktadır. Bunun sebebi işte trafik. Madem aldın ve niye kullanmıyosun? Neden araç aldın be kardeşim demek geliyor insana. Ama ya sana ne derse ne yaparız değil mi.? İnsanımız işte. Ne olsun dayanamıyoruz. Alıyor. Nasıl sa kredi var öder yavaş yavaş. Fakat şu da var ki gerçekten de bizler artık sabrımızın son haddine kadar dayanmaya çalışıyoruz. Zekeriyaköy Acil kurye ile güçleneceksiniz.

Zekeriyaköy Motorlu Kurye bölgenin tamamını çok iyi tanıyor

Kaza yapma olasılığımız çok fazla bizlerin bu insanlar içinde. Araç ve insan sayısı Anadolu tarafındaki insanlardan daha fazladır. İşte esas olan hız değil çalışırken daha akıllı olmaktır. Bizler elimizden geldiği kadarıyla bu bölgede çalışıyoruz. Sanki araç ve arabaları insanlara  bedava veriyorlar. Bizler buraya kaçak kesik tellerden kaçardık. Fakat Allah bereket versin diyoruz. Zekeriyaköy Moto Kurye çalışma arkadaşlarımız ile ortak koordine içinde saygılı olarak çalışıyoruz.

Hadımköy Motorlu Kurye

Hadımköy Motorlu Kurye

Hadımköy Motorlu Kurye Gelişen, Büyüyen Ve Gözde Bölgelerden Ama Uzak İşte

Hadımköy motorlu kurye bu saatten sonra hiç kimseye hayat dersi vermeye çalışmıyoruz. Sadece içimizden gelen bazı duyguları dile getirmeye çalışmaktayız. Bazı insanlar çevrelerinin etkilerinden ve yakın tanıdıklarından dolayı hayatı daha kolay bir şekilde yaşarken, bazı insanlarsa maalesef bir ayı geçirmek için ağır bir yükün altına girmişlerdir. Evet bu bölge ilçe olması gerekirken Arnavutköy ile birleştirip ilçe olmuştur. Ama ne rantların döndüğünü de Allah bilir. Bizler bunları söyleyince yani yazınca hep kötü oluyoruz nedense ama olsun bakalım.

Hadımköy uzakta olsa orayada umutla gidiyoruz

Rüzgar türbinleri benim buralardan geçerken sevdiğim bir şey. Her geçtiğimizde gözümüze çarpıyor. Ve gerçekten büyük ve çok hoş gözüküyor. Çok seviyorum şahsen, çok hoş gözüküyorlar. Bu rüzgar güllerini ben ve her kes çok beğeniyoruz. Sanki kendimizi yabancı ülkede hissediyoruz. Tabi ki yorgun bir şekilde eve vardığımızda hemen yemek falan derken bir sonraki günn çalışmasını düşünüp yorgunluktan sızıp kalıyoruz. Buda bize tatlı bir dinlenme hazzı veriyor.

Hadımköy içinde helal kazanç sağlamak için uğraşıyoruz

Ama evlatlarımız çok şükür helal rızık ile ve alın teri ile kazanılmış bir gelirle büyümeye devam ediyorlar. Çok şükür her halimize ki biz diğerlerinden değiliz. Çalanlardan, çırpanlar dan değiliz. Merkez sayılacak bir yerde bulunmamaktadır. İşte son yıllarda çok gelişmeye başlasa da hala geriden geliyor. Genel olarak İstanbul içine uzak bir alan. Hadımköy bölgesi ile gene çok büyük saçmalıklar olmuştur. Burası çok büyük bir alana sahip kocaman bir bölge olmasına rağmen ilçe yapılmamıştır.

Hadımköy Motorlu Kurye yanlış olaylara tamamen kapalıdır

İstanbul’da bir çok yerde olduğu gibi siyasi saçmalıklar burada da kendini göstermiştir. Ben inanıyorum ki bu yapılan işler her şey işte böyle bilerek yapılmaktadır. İnsanlar ne yapacaklarını şaşırmış durumda tabi. Ama ne yapsınlar. Biri gelip başka bir şey yapıyor, diğeri geliyor bozuyor falan. İnsanların halkın yararına değilde kendi yararlarına faaliyet yapıyorlar bu siyasiler. Hadımköy moto kurye buralarda bulunan bir çok büyük ve kurumsal firmalara çalışıyor.

Yol Motorlu Kurye

Yol Motorlu Kurye Hizmetleri

Yol Motorlu Kurye Ne Demektir, Ne İşe Yarıyor? Nasıl Çalışıyor?

Yol Motorlu Kurye sırrı nedir? Değerli dostlar Artan kent popülasyonu ile beraber yola çıkan taşıt rakamı çoğalma göstermiş ve bu vaziyetin bir neticeyi olarak da trafik meseleyi ortaya çıkmaya başlamıştır. Özellikle Türkiye’de dahil dünyanın bir hayli ülkesinde büyük kentler sıklıkla görülmekte olan trafik meseleyi birliktesi gönderim hizmetlerinin topallaması problemini de yanında getirmiştir.

Bu trafikte bir şeyi başka bir adrese göndermek için zorlanılıyor

Çalışan işçi personeller olarak yollarda trafikten vasıtaların arda mini metre biçimde yanaşan İett sürücülerini acaba eğiterek almıyorlar mı? bu işe alırken. Bir vasıtanın dibine sıfır yanaşarak bize yol bile vermek istemeyen hatta vermeyen bu sürücülerin tabi ki eğiterek değil de torpille alındığını çok iyi öğreniyoruz. Birde geçerken klakson çalarak hem bizi hem insanları huzursuz etmeleri cabası.

Yol Motorlu Kurye işte bunun için firma olarak bu yazıyı yazıyoruz

Fertsel ya da müessesesel teslimatlarda trafiğe bağlı olarak gönderinin geç erişmemesi, zamanında adresine erişememesi gibi meseleler nedeniyle bir hayli harekât topallamakta ve geç yerine getirilmektedir. Gerçekten merak ediyoruz bu yaşanan hadiselerin sonu acaba nereye gidecek, nereye varacak? Şirketimiz bazı mevzularda üzülüyor. Ama bunları dile getirmek gerekiyor. Bu insanlar gariban diye mi böyle sahipsiz ve cezasız kalıyor.

Bizler verdiğimiz hizmet yanında güvenlik ile konulara dikkat ediyoruz

Bu cins insanların yer suratında hayata hakları hiç yoktur. Bu cins insanların soluk alma hakkı yoktur. Sizler veremiyorsanız korkuyorsanız bize verin biz verelim cezasını. Binlerce bireyin önüne atın bu onursuzları ısıra ısıra her kes linç etsin. Kimin yaptığı da muhakkak olmadığı için kimse de ceza almasın. Ama öyle bir şeye rast gelsem var ya isterseniz bin verin muebbet verin netlikle onu öldürürüm. Hem de hiç acımadan.

Yol Motorlu Kurye yeter artık bunca olay saçma sapan yapılan haberler

Yaşadığımız zaman zarfında bazı yayın organları reyting alma bahanesi ile bir çok saçma sapan haberleri ısıtıp ısıtıp önümüze getiriyor. Böylece insanların kafasına sanki mıh gibi bu haberleri işliyorlar. Fakat bizim piyasa ile ilgili bir çok haber var. Biz özellikle kazaları ve bu kazalarda vefat etmiş insanları canlı kamerada gösterilmesine çok karşıyız. Çünkü her kesin bir yakını var.

Yol Kurye

Yol Kurye Hizmetleri Yollarda

Yol Kurye işlerinizin halledilmesi için yollarda

Yol Kurye başladığı yola tekrar döndü. Yola çıktığımız ilk zamanlardan itibaren kimseyi yollarda bırakmadık. Yollarda olduğumuz sürece elimizden geldiği kadar müşterilerimizin yollarını da açık ettik. İlk ve tek gayemiz Allah rızası doğrultusunda ilkeli, dürüst ve güvenilir bir hizmet sunarak kimseyi yollarda bırakmamaktır. Çünkü yolda kalmak çok kötü bir durumdur.

Yıllardır halka hizmet için her zaman yollardayız

Yaklaşık 2008 yılından itibaren bu piyasa ve sektör içinde yolumuzu bulmaya çalışıyoruz. Çok şükür bu zamana kadar asla yolumuzdan dönmedik. Yani çalışırken yolda bu kadar zaman geçirdik fakat kimseyi arkada bırakmadık. Çalıştığımız süre zarfı içinde başladığımız bu yolculukta zamanımız dolana kadar devam etmek istiyoruz. Bir gün her kesin zamanı dolacak biliyoruz.

Yol Kurye son zamanlardaki çocuk ölümlerine hassastır

Yol Kurye olarak bizler çocuk katillerine karşıyız. Bir insan acaba nasıl akıl olabilir ki küçük bir çocuğa istismar yapabilir. Kıymetli dostlar memleketin farklı yerlerinden bir sürü haberler geliyor ufak çocuk vefatları, kaçırılması ve tecavüz vakaları. Allah için ne olur bunları tutun özellikle Taksim alanında asın vallahi daha bir daha kimse yapmaz. Yapamıyorsanız vazgeçin bize biz yapabiliriz ki.

Firmamız bu konuda kesinlikle taviz vermemektedir.

Tabi ki sizin kendi çocuklarınız olsa kim öğrenir o adamlara neler yapardınız.Evet bu zamanda bu özel mevzuya değinmeden edemiyoruz. Firmamız bu konuda kesinlikle çok hassasiyet gösterip tamamen böyle biraz çok olaylara karşı çıkmaktadır. Kesinlikle bu konuda çok sert ve katı bir tutum içinde olduğumuzu tüm kamu oyuna bildirmek istiyoruz. Çocuklarımız geleceğimizdir.

Yol Kurye kaliteli çalışma vermeye devam edecektir

Anlatacak bir çok vakamız var lakin bunları anlatarak şu ana kadar bir yere varamadık ne yazık ki. Herkesin işi acil fakat daha ehemmiyetli işler için daha da acil çalışıyoruz. Trafikte her an bir risk ile karşı karşıya kalabiliyoruz. Her an bir şey olabilir. Bizler yaşamımızı inanın pamuk ipliğine bağlı olarak kellemiz koltuğumuzda acaba bu gün konutumuza, ailemize sağ salim dönecek miyiz, kavuşacak mıyız endişesi ile yaşıyoruz.

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP