• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Tarabya Motorlu Kurye

Tarabya Motorlu Kurye

Tarabya Motorlu Kurye

Tarabya Motorlu Kurye ile daha fazla fırsat yakalayın kazanın

Tarabya Motorlu Kurye hizmet götürdüğü bölgelere rahatlığı da getirmiştir. Tarabya ve Ferahevler bölgesi diye bilinen bu bölge Sarıyer ilçesi içerisinde yer alan bir semttir. Burası tam olarak merkez sahil den sahil boyunca devam eden bir yarım ada şeklinde yuvarlak yarım yumurta şeklinde bir yerdir. Sarıyer merkezden sahil boyunca yürüdüğünüzde sahile bakan kesimin hemen üst tarafı ve sahil kesimini kapsamaktadır. Burada yat limanları bulunmaktadır.Bir çok sanatçının yaşadığı yer olarak ta bilinmektedir.

Ben anlamam Kuryeden Muryeden diyenler için söylüyoruz

Her zaman yaptığımız işe saygı duyarak yaptık. Çoğu zaman bizler bunca gösterdiğimiz hassasiyetlerin nedenlerini pek karşılığını alamadık. Sevgili değerli meslektaşlarımız ve değerli saygı değer motosiklet kullanan arkadaşlara buradan seslenmek istiyoruz. Lütfen arkadaşlar yalvarıyoruz size şu mahalle aralarında hizmet veren firmalar olarak özenle çalışma gösteren güzide elemanlarınıza bazı hatırlatmalarda bulunursanız çok memnun olacağız. Bizler küçük araç olarak biliniyoruz.  Bu da bizim çok işimize geliyor. 

Çalıştığımız süre bouyunca abartmıyoruz her gün olay yaşıyoruz

Geçmişten beri çalışma hayatımız boyunca hiç bir sektörde karşılaşılmayacak bir sürü olaya şahit olduk. İçinden çıkamayacak ve karışık durumlarla karşılaştık. Bir insanın başına ne gelecekse aklınızdan ne geçiyor sa işte yaklaşık olarak bunların çoğunu yaşadık. Yaptığımız iş neticesinde büyük olaylar gördük kaza gördük. Ama her daim günde on saate kadar hiç bir insan asla ne olursa olsun durup dururken kendi kendine delirmez. Moto Kurye işini gerçekten çok önemsiyoruz. Önem verince de başarıyoruz.

Tarabya Motorlu Kurye hayatta kaldığımız ürece devam edeceğiz

Kesinlikle bunun altında yatan bir çok olay ve sebeplerin olduğunu düşünüyorum. Bu bölge ye bir çok yoldan bağlanın. Hacıoaman ve Çayırbaşı  olduğu yerden içeriye doğru da sahil caddesinden de gidilebilinir. Bu cadde den başlayarak burada tüm sahili dolaşan bir minibüs hattı da bulunmaktadır. Ayrıca Kefeliköy dan aşağıya da iniş vardır. Bizler Tarabya Kurye olarak bu bölgelerde hizmetimizi sürdürmekteyiz. Buradaki işlerimiz Sarıyer eksenli devam etmektedir. Tarabya Kurye işlerinizde kaliteyi arttıracaktır.

YOL KURYE

Yol Kurye, https://www.yolkurye.com

Mesajınızı bırakın

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP
%d blogcu bunu beğendi: