• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Şişli Motorlu Kurye

Şişli Motorlu Kurye

Şişli Motorlu Kurye

Şişli Motorlu Kurye ile trafik derdine bir son verin

Şişli Motorlu Kurye hizmetimiz çoğu ilçede olduğu gibi burada da itina ile hızlı bir motorlu servise başlamış bulunmaktadır. Uçak Kargo hizmetlerimizde sürmektedir. İlçede ayrıca ağır ve büyük oranda hacimli, motosikletlerin taşıyamayacağı büyük paketleri de araçlı teslimat ile taşımaktayız. Tüm evraklarınızı uzak ilçelere ve yakın ilçelere göre değişmektedir. Hangi koşul altında olursa olsun yolladıklarınız acil olarak teslim edilmektedir. Başından beri ilk ve tek yaptığımız şey karşılıklı anlayıştır.

Evet burası güzel ilçemiz İstanbul un göbeğinde bir yer

Yoğun trafiğin en yoğun yaşandığı bölgelerdendir. En büyük caddesi Büyük dere Caddesi, Halasgargazi Caddesi ve Abidei-Hürriyet Caddesidir. Çağlan tarafından, Okmeydanı tarafından ve bir kaç semtten Kağıthane İlçesi ile sınırdır. Harbiye, Osmanbey, Pangaltı, Taksim semtlerinden Beyoğlu ilçesi ile komşudur. Gene Meclisi Mebusan Caddesi, Kabataş, Fındıklı semtlerinden Beşiktaş ilçesi ile sınırdır. Ayrıca bir dönem Ayazağa Mahallesi de bu ilçeye bağlı olduğu zamanlar Eyüp ilçesine ve Sarıyer ilçesine de sınırları var idi.

Şişli İstanbul ilimizin gelişme gösteren en potansiyel yeri

Şişli büyüyen en önemli ilçelerinden bir tanesidir. İnsanlarımız bu bölgede yoğun iş alanları ve plazalardan dolayı bu bölgede çok iş potansiyeli olduğundan gündüzleri yoğun akım yapmaktadırlar. Özellikle, Mecidiyeköy, Esentepe, Zincirlikuyu ve Gayrettepe olarak bu semtlerinde çok yüksek derecede yoğunluk oluşmaktadır. Burada ne yaparlarsa yapsınlar trafiği bir türlü azaltamadılar. Acaba azaltamadılar mı? yoksa azaltmak mı ? istemiyorlar buda bir muamma. İşte bu konuda düşünceler karışık.

Şişli Motorlu Kurye iş hayatına devam ediyor burada

Şişli ilçesi merkezi kesimlerde genellikle gayri müslim Tc vatandaşları yaşamaktadır. Bizde firma olarak nerede, nasıl kim yaşarsa yaşasın bu bölgeyi de es geçmedik ve buraya da hizmetimizi götürdük. Buradaki hizmetimizde uzun vadede devam edecektir İnşallah. Hayırlı olsun diliyorum. İlçenin birçok semtinde ve mahallesinde olmak üzere başarılı çalışmalarımız mevcuttur. Hatta Mecidiyeköy ve Feriköy ve Kurtuluş tarafında gayri müslim mezarlıkları ve birçok mezhebe göre kilise ve havralar mevcuttur. Şişli acil kurye işinde gücünde.

YOL KURYE

Yol Kurye, https://www.yolkurye.com

Mesajınızı bırakın

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP
%d blogcu bunu beğendi: