• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Sarıyer Motorlu Kurye

Sarıyer Motorlu Kurye

Sarıyer Motorlu Kurye

Sarıyer Motorlu Kurye en sevdiği ilçede hizmet veriyor

Sarıyer Motorlu Kurye hiç üşenmeden ve bıkmadan yoluna umut içinde devam ediyor. İstanbul Sarıyer Belediyesi eski kurulan gözde belediyedir. Bölgesinde bulunan bir çok ufak tefek köylere hizmetimiz vardır. İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan 2019 yılı itibari ile ilçe olan en eski ilçelerinden biridir. Karadeniz kıyısına daha yakın bir bölgede genellikle ormanlık ve ağaçlık bölgelerden oluşmaktadır. Bu bölgelerde bulunan köylere hizmetimiz uzun zamandır devam ediyor.  

Burada irili ufaklı bir çok mahalle statüsünde köy vardır.

Bu köylerden en tanıdıkları, Ayazağa Köyü, Kumköy, Demirciköy, Bahçeköy, Zekeriyaköy, Kefeliköy gibi köyleri mevcuttur. Bütün bu köylerimize ve mahallelerimize motorlu kurye hizmetimiz mevcuttur. Lütfen fiyat alınız.Bu ilçe ile beraber Sarıyer bölgesi dahil olmak üzere, Eyüp İlçesi, Marmara boğazı bölgesi, Karadeniz ve  köyleri dahil olmak üzere, Sarıyer ilçesinin tüm mahallesindeki tüm  evrak, iş ve gönderileri hızlı ve kesin bir çözümle artık kolaylaşmıştır. Çünkü artık biz varız. Merak etmenize gerek yok.

Bu ilçedeki hizmetimiz devamlı olarak 7/24 sürmektedir

Anlatmaya çalıştığımız yer yani Sarıyer bölgesi Eyüp Kemerburgaz ve Göktürk tarafı dahil  ile Arnavutköy arasında bulunmaktadır. Önceden burası daha fazla ormanlık alan idi. Merkez Sarıyer Belediyelerine bağlı bir yerdi. Arnavutköy ilçe olmasından sonra buranın bir kısmı başka lçesine bağlansa da bir kısmı Eyüp Belediyesine bağlandı. İşte sağlam denilen bu yer burasıdır. Mahalleleri daha yeni gelişim göstermektedir. En son sayımdaki nüfusu yaklaşık olarak 2019 yılı rakamlarına göre 500 bin civarındadır.

Sarıyer Motorlu Kurye olarak ilçede çalışmak zorlaştı

Çünkü trafik yoğunlaşmaya başladı. Çünkü buralar artık inşaat alanı olmaktan çıkamadı. Yeni yapılan üçüncü köprü ve üçüncü hava alanı nedeni ile bir on yıl daha buralar böyle devam edeceğe benziyor. Büyük oranda burada inşaat olarak çalışmalar halen sürmektedir. Buradan oraya yani Kemerburgaz bölgesine gitmek için çok zor gelirdi. Bu etaplardan sonra aşağıya doğru siteler çoğalmış ve burada  bir semt doğmuştur. Daolayısı ile bunlar burayı çok etkiledi. Üçüncü köprü ise Garipçe bçlgesinden geçmiştir. Sarıyer Kurye genede yerinde durmaz.

YOL KURYE

Yol Kurye, https://www.yolkurye.com

Mesajınızı bırakın

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP
%d blogcu bunu beğendi: