• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Category ArchiveSarıyer Kurye

Ferahevler Motorlu Kurye 0555 278 23 30

Ferahevler Kurye

Ferahevler Motorlu Kurye ile çalışırken zaman su gibi akıp geçiyor

Sarıyer kıyısında bir yer desek herkesin aklına Tarabya bölgesi gelmektedir. Fakat çoğu insan Sarıyer bölgesini bilir. Fakat İstanbul’da olan bir yerin sahil kıyısında olmasını herkes bilemez. İstanbul Sarıyer ilçesinin Karadeniz kıyısına komşu olduğunu da herkes bilmez. İşte burası Sarıyer ilçesine bağlı bu küçük semtinde acil hızlı Ferahevler motorlu kurye hizmeti başlamıştı.

Firmamız Ferah Evler semtinde herkese yüzde elli indirim sağlıyor

Normal şartlar altında sistemimiz ücretli bir servistir. Ferahevler acil servisi olduğu için ve ayrıca özel hizmet verdiğimiz için biraz sizlere pahallı gelmiş olabilir. Aslında şöyle bir bakıldığında bir gece eğlenmeye çıkan insanlarımız bir sürü para harcıyor. Fakat iş ona buna hava olsun ama desinler diye de bir sürü bahşiş bırakıyor. Bizim bu işine geldiği zaman bence o kadar pahallı değil.

Bu bölge içinde Ferahevler hızlı moto servisi deyip te geçmeyin

Ferahevler moto kurye bu yer son yıllarda çok değer kazanan yerlerin başında geliyor. Özellikle sahip olduğu boş arsa ve alanları ile mütahhitler için göz kamaştırıyor. Değerli arkadaşlar, çalışmaya başladığımız tüm zamandan itibaren her an çalışma aşkımızdan bir şey kaybetmedik. Böylece gece gündüz ne vakit olursa çalıştık ve çabaladık. Azim ile çalışmamıza devam.

Ferahevler motorlu kurye sistemimiz burada bir ilki daha başardı

Ferahevler moto kurye  tüm İstanbul olarak, tüm Sarıyer ilçelerinde ve bu bölge içinde sağlıklı ve çok seri hizmet başlanmıştır. Tüm bölge içinde bulunan yerler aslında İstanbul iline Sarıyer ilçesine bağlıdır. Fakat çoğu kimse bazı semtleri Beşiktaş ilçesine bağlı zanneder. Fakat ne kadar bu bölge Sarıyer ilçesine bağlı olsa da İstanbul Büyük Şehir Belediyesinden dan daha çok hizmet ve destek alır.

Ferahevler Motorlu Kurye ile aşina olduğunuz hizmet başladı

Ferahevler motorlu kurye Maslak köprü ve birinci köprü girişi ve çıkışları arasında sonra sahilden de gidilen bir yerdir. Aslında strejeji olarak önemli bir konumda yer almaktadır. Geniş bir alanı kapsasa da genel olarak hem villa hemde sitelerin binaların olduğu bölgeler arasında sayılır. Hacı Osman sapağından  sahil istikametine doğru ilerleyince hemen ön tarafta kalır.

İstinye Motorlu Kurye 0555 278 23 30

İstinye Motorlu Kurye

İstinye Motorlu Kurye ile bu tarafı en çok sevdiğimiz özel ve çok etkili olan yerlerden biridir

İstinye Motorlu Kurye baştan beri yanınızda. Burası sahilde boğaz semtidir. Tam ortada sahilde Devlet hastanesi vardır. Biraz yukarıda ve hemen onun üstünde ise Sarıyer İmam Hatip Lise vardır. Ara sokakta yokuşun başında yokuşta. İlerleyince sahil boyunca sağ tarafta hemen gidilecek güzel bir çay bahçesi mevcuttur. Burası akşamları manzarası iyi olur. Verdiğimiz bu hizmet üs seviyede bir çalışma sistemidir.

İstinye Motorlu Kurye bu bölge Fsm köprüsüne doğru bakar ve hoş bir dinlenme yeridir

İstinye Express Kurye iki tarafında da gene tanınmış yerler olan bir tarafında Yeniköy semti vardır. Tam tersi diğer tarafında ise Emirgan semti vardır. Zaten ön tarafı tamamen sahil boğaz ilerlemektedir. Üst kısım ise ikamet edilen oturulan bölge daha yoğundur. Tam merkezde bide benzin istasyonu bulunur. Hemen onun yanında da küçük şirin bir cami vardır. 

İstinye Hızlı Kurye olarak özellikle trafik içinde makas atmaya ve hız yapmaya karşıyız

İstinye Hızlı Kurye özellikle sokak ve caddelerde ve özellikle otoban ve çevre yollarında makas atarak giden sürücülere kim olursa olsun kesinlikle karşıyız. Fakat bunu yapan emin olun ki en fazla motorlar değil araç kullanan sürücülerdir. Fakat şunu yapan araç sürücülerini bulsak çok kötü olacağı kesindir. Çünkü insan canı değersiz değil bilhakis çok değerlidir.

İstinye Acil Kurye ile çalışma alanımızda en hızlı bir şekilde hizmet veriyoruz

İstinye Acil Kurye bu yer ve alan içinde motorlu ve arabalı çalışan hizmetimiz vardır. Çünkü bu trafikte büyük ebatlı malzeme taşımaya çok ücret istiyorlar. İstanbul şehrinin Sarıyer ilçesinin Yeniköy semtinin bütün mahallesinde Moto kurye hizmeti veriyoruz. Bu bölgede büyük alışveriş merkezleri olmamasına rağmen insanlar sahil kıyısında dolaşarak vakit geçirebiliyor. 

İstinye Motorlu Kurye tarihinizde yaşamadığınız şeyleri size yaşatacak

İstinye motor kurye her semt ve nahalle içinde elinden geldiği sürece firmalara ve insanlara yardımcı olma çabası içindedir. Mahalle ve çevresinde motorlu elemanlarımızın alamayacağı büyük ebatta kargo ve paketleri teslim alıyoruz kendi aracımızla adresine teslim ediyoruz. Bizi bu iş içinde arayın. Elimizden geldiği kadarı ile yardımcı olacağız.

Emirgan Motorlu Kurye 0555 278 23 30

Emirgan Motorlu Kurye

Emirgan Motorlu Kurye bu bölgenin en yararlı işe yarayan firmalarından biridir

Emirgan Motorlu Kurye bu tarafta ve bu çevre içindeki bütün çalışmalarımızda son noktaya gelmiş bulunmaktayız. İki yıldır devam eden bu özel çalışmalarımızın sonucunda bu bölgede büyük bir yapılanma içine giriyoruz. Allah Tealanın yardımı ile burada kuracağımız İş üssü ile buradaki pasta payının yüzde atmışına sahip olmaya çalışacağız. 

Emirgan Hızlı Kurye her hafta müjdeli haberler ile yüzünüzü güldürecektir

Emirgan Motor Kurye özellikle burada çalışacak elemanlarının daha seçkin, daha olgun ve dahada tecrübeli olması için değerli motorcularla anlaşmış bulunmaktayız. Buradaki işlerin dahada hızlı halledilmesi için bunların yapılması ve kaliteli ve hızlı hizmet sunulması için gerekenin olması lazımdı. Buradaki hizmetlerimiz göreceksiniz ki bütün diğer firmalardan daha düzgün olacaktır. 

Emirgan Motorlu Kurye kimseye boş yere hayal kurdurmaz hayal yıkmaz

Emirgan moto kurye neden bu kadar uzun sürdü diye soracak olursanız, bu bölgedeki yatırımlarımızın öyle basit ve boş olmaması için dirayetli ve güçlü gelmek için ince dokuyup sık eliyoruz. Bu açıdan yolumuz çok çetin ve taşlarla doludur. Lütfen bizim gibi sizde biraz daha sabrediniz. Unutmayın her güzel şey kolay gelmez. Sizin böyle işleriniz olduğu zaman tercih şanslarından bir tanesi olmak için gayret sarf ediyoruz.

Emirgan Acil Kurye bu bölgede artık boşu boşuna kürek sallamayacak

Emirgan moto kurye tanımadığınız ve güvenemeyeceğini kişilere asla hiç bir paketinizi tercih etmeyiniz. İnternet piyasasında yüzlerce binlerce kişiler insanları dolandırmak için gezinmekte ve gerçekten de insanların canlarını acıtıyor. Bunlarla karşılaşmak istemiyorsanız sizleri bizimle çalışmak için davet ediyoruz.Bizler çalışmalarımızı size kanıtlamak için sizinle en az bir sene zarfında devamlı olarak çalışmak isteriz.

Emirgan Motorlu Kurye ile Sarıyer ilçesinin her mahallesine gidip geliyoruz

Emirgan motorlu kurye evet ilçenin hepsinde varlık gösteriyoruz. Fakat şunuda bilmekte çık yarar var diyoruz. Doğru her yerde doğrudur. Beyaz her yerde beyaz ve siyah her yerde siyah. Bir kimse körü körüne bir yanlışa doğru diyorsa bunları bizim uyarmamız gerekmektedir. İşte insanlar yaşadıkları bu hayatın içinde bir çok yanlışa doğru diyerek yaşıyorlar. Biz bu konuda iyi  düşünüp karar veriyoruz.

Yeniköy Motorlu Kurye 0555 278 23 30

Yeniköy Motorlu Kurye

Yeniköy Motorlu Kurye Sizlere Büyük Ciddi İmkanlar Sağlıyor

Yeniköy Motorlu Kurye bu taraflarına gider özellikle akşamları balık tutardık. Hatta bazen gene gider ara sırada olsa tutarız. Güzel ve keyifli oluyor. Arkadaşlarla akşamları buluşur motosiklet ile beraber semaver alır buralara gider semaver yakar içerdik. Balık varsa olta alıp denize atar, balık tutarsak orada hemen ızgara yapar yerdik. Ah ne günlerdi ne zamanlardı geldi geçti. Zaman ne çabuk ta geçip gidiyor.

Yeniköy Moto Kurye tabi şimdilerde çok yoğun ve daha dolu

Yeniköy Moto Kurye her şeyin farkında. Sahilde hem oturmak, hem semaver yakmak ve çayı içmek hemde balık tutmak çok güzeldir. Sahilde oturup ta dinlenmek denizi seyretmek. Tabi ki İstanbul boğaz şehri olduğu için tüm boğaz semtleri için aynı şeyler söylenebilir fakat burasının bende ayrı bir yeri vardır. Burası bir başkadır. Burada bir gezintiye çıkmak çok hoş oluyordu. Fakat şimdilerde pek sık gitmiyoruz.

Yeniköy Motorlu Kurye ile kafanız rahat olsun merak etmeyin

Yeniköy Acil Kurye evlere gece ve gündüz olarak istediğiniz her şeyi getirebiliyoruz. Alo ilaç kurye hizmetimiz İstanbul ilinde Sarıyer Yeniköy içine başlamıştır. Tüm cadde sokak ve mahallelere hizmetimiz devam etmektedir. Çünkü her şeyin ayağına gelmesinin tadına varmış olan müşteriler dışarı çıkmak yerine artık her şeyi dışarıdan sipariş vermeye başladılar.

Yeniköy acil motorlu kurye çalışan tek motorlu kurye firmasıyız

Yeniköy Acil Kurye bölgedeki yakın ilçesinde ve çevre semtlerinde, mahallelerinde ve tüm caddelerinde servis çabuk ve seri olarak hizmete başlanmıştır. Çalışma koşullarımız sadece düzenli ve kaliteli çalışmak ve söz verdiğimiz gibi zamanında ürünleri teslim etmekten geçer. Genel olarak iş sahası sanayi olarak değilde, Avm, mağaza sektörü olarak büyüyüp gelişmiştir.

Yeniköy motorlu kurye kimseye statüsünden dolayı kıyak yapmaz

Çünkü biz firma olarak hiç bir zaman insan ayrımı yapmadan aynı hizmeti yıllardır vermeye gayret ediyoruz. Yeniköy Hızlı Kurye hizmetlerimiz çoğunlukla özel çalışma servisidir. Bir çok konuda seçkin bir görev olup, araçlı ve vip servisimiz vardır. Bizler İstanbul içinde Sarıyer ilçesinde birde bu semtimize hizmet olarak çabuk gidip geliyoruz. 

BALTALİMANI MOTORLU KURYE 0555 278 23 30

Baltalimanı Motorlu Kurye

Baltalimanı Motorlu Kurye ile artık hiç bir yerde yolda kalmyacaksınız

Baltalimanı Motorlu Kurye baktığımız zaman tüm bu işi yapan firmalar. İstanbul kalabalığından ve iş gücü nedeniyle buraya yönelmiş ve buranın dışında da iş olsa da az olacağından fazla yönlenme yapmamışlar ve buraya yatırım yapmamışlardır. Baltalimanı moto kurye ile bizler şirket olarak artık bu algıyı ortadan kaldırarak İstanbul dışına yatırımlarımızı arttırmaya başladık.

Baltalimanı hızlı moto kurye tanıyabileceğiniz en hızlı kurye firmasıdır

Baltalimanı Motorlu Kurye çok acil çalışmak bazen bazı olumsuzlukları da beraberinde getirmiyor değildir. Çok acil paket yetiştirelim derken bizler hayatımızı tehlikeye atıyoruz bunun farkındayız. Üzülmüyoruz fakat ölüyoruz her geçen gün yeni ölümler var. Çoğu zaman biz özellikle Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası diye ikiye ayrılmaktadır. İşte böyle olmasına rağmen biz iki tarafa da servis sağlıyoruz.

Baltalimanı Moto Kurye maalesef çok gördüğümüz şeylerden biridir

Baltalimanı Moto Kurye trafikte duyarsız sürücülerin, boş yere şerit değiştiren, sağa sola makas atan sürücülerin yanında aslında bizim yaptığımız iş ve bizim kullandığımız motosiklet bunların yanında sıfır kalıyor. Çok zamandır başımıza geliyor bunlar. İşte trafikte bir an geçmiyor ki bir şerefsiz sürücünün trafiği tehlikeye atacak umarsız davranışları olmasın. İşte bu yüzden biz çok dikkatli ve titiz davranıyoruz.

Baltalimanı Motorlu Kurye yaşadığı tüm tecrübeleri hayata sunuyor

Baltalimanı Moto Kurye bundan gayrı sizleri İstanbul dışında olmak üzere hiç bir bölgede sizleri asla yalnız bırakmayacağız. Bunun için sizlere söz veriyoruz. İstanbul dışından nereye olursa olsun bu hizmetinizde arayacağınız tek adres bizim adresimiz olsun. Çünkü diğerleri sizi yarıya kadar bizler ise ölene kadar bırakmayacağız. Biz varsak bu dünyada Allah izniyle hep sizin yanınızdayız demektir.

Baltalimanı motorlu kurye hizmetimiz gayet çok düzgün duruyor

Baltalimanı acil kurye kanayan bir yaraya parmak basıyor. Hatta bu olayları yaparken gene düşen, çarpan, ölen bir çok video olmasına rağmen hala bu işlere tevessül ediyorlar. Uslanmıyorlar. Fakat hem kendilerini hemde çevredeki insanları hemde trafikteki araçları tehlikeye düşürüyorlar. İşte bunlara tamamen karşıyız. Bunun için arkadaşları zamanında uyarmaya çalışıyoruz. Ama dinlemiyorlar.

Çayırbaşı Motorlu Kurye 0555 278 23 30

Çayırbaşı Motorlu Kurye

Çayırbaşı Motorlu Kurye Sarıyer ilçesi içinde güzel bir hizmet

Çayırbaşı motorlu kurye burası yukarıda anlattığımız gibi Çayırbaşı bölgesi ile Sarıyer merkez arasında kalan bir bölgeyi kapsamaktadır. Alan olarak geniş bir yere sahiptir. Hem sahil şeridi olarak hemde üst kısım yerleşim ve ormana yakın yer olarak alana sahiptir. Bu kesimde daha çok eski evler bulunsa da yukarı tarafta daha yeni binalar mevcuttur. Fakat yavaş yavaş zamanla burası da değişecek göreceğiz.

Çayırbaşı moto kurye her alanda sizlere yardımcı olmak için

Çayırbaşı moto kurye aslında burada sadece Mef üniversitesi değil bir çok binanın olduğu bir yerdir. Biraz da alış veriş merkezini andıracak tarzda olan bir mekan olarak ta söyleyebiliriz. Geniş bir alana sahip olan bu bölge yakın zaman içinde yapılarak içindeki binalar ile beraber bu hale getirilmiştir. Çoğu zaman yani bazen insanın çok gücüne gidiyor bunlar. Ne olursa olsun biz insanız. Her ruh halinde olabiliriz.

Çayırbaşı Acil kurye hizmetleri ve genel olarak servise açıldı

Çayırbaşı acil kurye teslimi yapılan gönderiler gizlilik çerçevesince adresine ulaştırılacaktır. Hizmetlerimizde kalitenin ön planda olduğu ve bu konuda başarı sağlandığı müşterilerimizin olumlu dönüşleriyle gözler önüne serilecektir. Hizmetlerimiz müşterilerimizin refahı kadar bütçelerini koruyabilmeleri noktasında da karşınıza çıkacaktır. Çayırbaşı kurye çalışırken asla yolda kalmaz.

Çayırbaşı Motorlu kurye ile yüzde yüz zirveye başarıya ulaşın

Çayırbaşı kurye kısacası yüksek modeldeki araçları, deneyimli personelleri, kalitesi ve makul fiyatları ile motor kurye hizmetleri sorun yaşamak istemeyenlerin tercihi olacaktır. Zira birçok firma sunduğu hizmetlerle müşterilerine kolaylık sağlayacağı yerde problemleri beraberinde getirmektedir. Oysaki bizler bu noktada istisnaya dahi yer vermemekteyiz. Çayırbaşı acil kurye geriye bırakmaz.

Çayırbaşı Motorlu Kurye ile çalışma şekliniz değişecek

Çayırbaşı Motorlu Kurye neden acil çalışıyoruz çünkü müşterilerimizin acil işlerini yetiştirmek için. Çayırbaşı çabuk kurye iş başında. Bize neden nasıl diye bir soru yönettiğinizde biz acil çalışan bir firmayız. Sizlere bizim fiyatımız pahalı gelebilir. Fakat yarım saat içinde hangi firma sizin evrağınızı adresine teslim etme başarısı gösteriyor bir düşünün. Çok özel durumlar içinde önemli durumlarda bize ulaşın.

Zekeriyaköy Motorlu Kurye

Zekeriyaköy Motorlu Kurye

Zekeriyaköy Motorlu Kurye Bölge İçinde Hizmet Açılmış Bulunmaktadır

Bu yer İstanbul Sarıyer ilçesine bağlı iken sonradan olarak değişmiştir ve buraya bağlanmış. Aslında burası çok basit bir bölgede yer almaktadır. İstanbul Tem otobanına köprü tarafı bölgesinden girildiği zaman  sapağının tam altı olarak geçer. Bahçeköy mahallesinin çıkış yolunun tam karşı tarafı olmaktadır. Tam yukarısında ise Uskumruköy mahallesi bulunmaktadır. Buraya aslında Tem otoban üzerinden daha kolay bir giriş olur. Şimdi ne oldu pek bilmiyoruz. Zekeriyaköy Motorlu Kurye çabuk bir firmadır.

Her gün en azından iki üç defa ölümle burun buruna geliyoruz

Küçük köy bölgesinde orta dereceli sanayi sitesi bulunmaktadır. Bu sanayi sitesi buranın iş yükünü çekmektedir. Bu bölgede hastaneler vardır. Buraya bir şey almaya veya teslim etmeye geldiğimizde, otobandan kaçış vardır. Yani Kuryelerin  kullandığı kestirme çıkış yolu. Buradan çıkınca tam merkeze çıkmaktadır. Buraya Kağıthane bölgesinden de geçiş yolu bulunur. Burada sanayi sitesi ve yukarıdaki tekstil firmalarından güzel işler çıkmaktaydı. Fakat son zamanlarda gene azalmış biraz gözüküyor. 

Bölgedeki Sorunların En Başında Araç Park Sorunu Geliyor

Hemen biraz para bulan saldırıyorlar araç almaya. Ama baktığımızda araçların yarısından çoğu sokakta durmakta yerinden bile oynamamaktadır. Bunun sebebi işte trafik. Madem aldın ve niye kullanmıyosun? Neden araç aldın be kardeşim demek geliyor insana. Ama ya sana ne derse ne yaparız değil mi.? İnsanımız işte. Ne olsun dayanamıyoruz. Alıyor. Nasıl sa kredi var öder yavaş yavaş. Fakat şu da var ki gerçekten de bizler artık sabrımızın son haddine kadar dayanmaya çalışıyoruz. Zekeriyaköy Acil kurye ile güçleneceksiniz.

Zekeriyaköy Motorlu Kurye bölgenin tamamını çok iyi tanıyor

Kaza yapma olasılığımız çok fazla bizlerin bu insanlar içinde. Araç ve insan sayısı Anadolu tarafındaki insanlardan daha fazladır. İşte esas olan hız değil çalışırken daha akıllı olmaktır. Bizler elimizden geldiği kadarıyla bu bölgede çalışıyoruz. Sanki araç ve arabaları insanlara  bedava veriyorlar. Bizler buraya kaçak kesik tellerden kaçardık. Fakat Allah bereket versin diyoruz. Zekeriyaköy Moto Kurye çalışma arkadaşlarımız ile ortak koordine içinde saygılı olarak çalışıyoruz.

Sarıyer Kurye

Sarıyer Kurye

Sarıyer Kurye sizlere çok şaşıracağınız sizin için önemli vazifeler sunmaya başladı

Sarıyer Kurye her sektörün ilk başta aranan ve kullandığı bir meslek haline yaptığımız iş gelmiştir. Şehir dışı siparişlere lütfen bir saat önceden haber veriniz. Tabi ki o zamanlar kimsede ne ehliyet vardı, nede motosiklet ile ilgili evraklar. Zamanla sektörde yeni firmalar katılmasıyla birlikte bu işler daha profesyonel hale gelmeye başlamıştır. Bizler de yoluna devam edecektir İnşallah. Burası gene mahalle olacakken ilçe olamayan yerlerdendir. uzunca bir yokuşu olan bir yer.

Sarıyer ilçesi içinde hem kırsal hem de merkezi bir çok yerleşim alanı vardır

Sarıyer ilçesine bağlanmıştır. Fakat ne alakası olduğunu anlamış değiliz. Bu bölge İstanbul içinde ilk şehirleşme ve kentleşme olarak bloklar ve siteler yapılan bölgelerdendir. Buraya gittiğim zaman en son kayboldum. Nedeni ise o kadar çok sağa ve sola dar sokaklar ve çıkmaz sokaklar vardı. Bende nereye gideceğimi şaşırdım. Buraları oturanlar dışında fazla kimse bilmez. Ve çok zengin kişilikler buralarda oturuyorlar. Sarıyer acil hızlı kurye hizmeti.

Sarıyer acil kurye sizlere en zor dakikalarda emanetleri ulaştırmak için açıldı

Bu insanlar ve motorcular azınlıktadır. Bizler hızlı gitmek derken beklemeden devam etmek yani hemen anlamında demek istiyoruz. Çünkü hız demek çabuk ulaşmak değildir. Hız demek aslında felaket demektir. Çünkü biz müşterilerin bir yerden bir yere yetişmesi gereken malzemelerini hızlı bir biçimde yetiştirmektir. Yoksa tam gaz basıp ta sapa sola makas atmak asla değil. Maalesef bir çok eleman ve arkadaşlarımız yanlış yapıyor hiç böyle motor kullanmaz. Çok acil kurye ile işler tıkırında.

Sarıyer hızlı kurye yollarda rüzgar gibi eserken kimseye zarar vermez

Bizim tek amacımız tamamen karşı tarafın isteği doğrultusunda harekete geçen bir sistemdir. Ama yapacak bir şey yok kaderin önüne geçilmiyor.  Daha sonra buralara bina yapılmaya başlanınca buraya kim gider de yaşar diye düşünüyor ve kendi kendimize konuşuyorduk. Ancak insanlar çoğaldıkça zamanla öyle bir değişim gösterdi ki burayı artık bizler bile tanımaz yani tanıyamaz olduk.Çünkü bizde çok şaşırmıştık. Sarıyer moto kurye sevindiriyor.

Bahçeköy Kurye

Bahçeköy Kurye

Bahçeköy Kurye Sarıyer Taraflarında Güzel  Çalışmalar Başlıyor

Bahçeköy Kurye zamanını iyi değerlendiriyor. Burası Sarıyer yolunun Tarabya tarafından ilk sapağı, Hacıosman, Tarabya Köprüsünün olduğu köprünün üst tarafı yani Orman tarafının yukarıya ana caddesine kadar uzanmaktadır. Birde Tem Otobanının üstünde de bir köprüsü bulunmaktadır. Buraya İstanbul piknik merkezi ana yerleşkesi açılmıştır. Burası Sarıyer ilçesine bağlıdır.

Bahçeköy bölgesi orman yolu Tarabya’dan 5 km içeridedir

Tarabya sapağının hemen başında koskoca metro bulunmaktadır. Bu bölgede genele olarak mahalle firmaları bulunmaktaydı. Burası yukarıya kadar çıkar ve Zekeriyaköy semtimize sınır bulunmaktadır. Bizler bu bölgeye iki taraftan da gidebiliyoruz. Hem Tem otoban yolundan hemde Yeni Orman yolu caddesi bağlantı yolundan. Bu bölgeyi iyi bildiğimiz için paket alımlarımız erken alınır.

Bahçeköy Kurye yollarda boş yere durmuyor

İş olarak burada çalışmalarımız son derece kaliteli bir şekilde başlamış ve çok iyi sürmektedir. Gerek Uskumruköy hizmet veren firmalar gerekse Sarıyer dışından gelen buradaki çalıştıkları şirketlerle alış veriş yapan dışarıdan şirketler bizimle çalışmaktan dolayı memnun oldukları gözle görebilecek kadar aşikardır. Hızlı kurye çalışır vaziyette.

Piyasalar çok durgun olsa da gene ekmeğimiz çıkıyor

Çalışma saatimiz normal şartlar altında sabah dokuz ve akşam altıya kadar hizmet vermektedir. Verdiğimiz bu hizmetimiz mesai saatleri dışında da devam etmektedir. Mesai saatleri dışında her gün olarak nöbetçi kalan çalışanlar vardır. Bu elemanlar sizin için sabaha kadar hizmet vermektedir. 

Hayatın Başımıza Getirdiği Yaşanmışlıklar devam ediyor hala

Çok şeyler yaşadık evet. Her insanın bir çok gereksinimleri vardır. Bu gereksinimler insanların ihtiyaçlarını hep ortaya çıkaran ham maddeleridir. İnsanoğlu Bir kişi hiç bir zaman içinden geçen şeyleri dışarı asla ve asla yansıtmayabilir. Çünkü bazı şeyleri çoğu kişi içinde yaşar. Fakat bizler emekçiyiz. Ekmeğimizi taştan çıkaran madenciler gibi çalışıyoruz.

Bahçeköy Motorlu Kurye ile gönüller bir olsun sevinsin

Evet çabuk derken şaşırdınız değil mi? Çünkü bizler sevenler için bir birlerine yollanan hediyeleride taşıyoruz. Özellikle Bahçeköy moto kurye olarak çiçek, çikolata ve değerli hediyelerinizi sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Çünkü biz sevenin derdinden analayan bir firmayız. Ama lütfen abuk sabuk istekler için rahatsız etmeyiniz. 

Ayazağa Motorlu Kurye

Ayazağa Motorlu Kurye

Ayazağa Motorlu Kurye, Varoş diye bilinen bir yerde de çalışır

Servisimiz Ayazağa Motorlu Kurye olarak tüm bu semtini kapsayarak, Sarıyer, Okmeydanı, Ayazağa, Bahçeköy, Maslak, Levent, Şişli, Beşiktaş ve Tarabya semtlerine ve bu bölgeler arasında kalan tüm yerlere paket hizmeti vermeye başlamıştır. Servis olarak bu bölgede hizmet veren tüm çalışanlara başarılar ve hayırlı işler dileriz. Beraberce güzel günlere İnşallah. Evet bu piyasada yıllardan beri çalışıyoruz. Ama en yoğun olduğumuz bölgelerin başında burası gelmektedir. 

Ayazağa Bölgesi Yavaş Yavaş Gelişim İçine Girmiştir

Evet biraz geç kalınsa da burada biraz değişikler olmaya başlamıştır. Fakat alt kesimi ve merkez kesimleri hala eski yapılar ve binalarla kaplıdır. Birçok bina eski yapılardan oluşmaktadır. Kasımpaşa sadece futbol olarak gelişmiş ve buraya büyük bir stad yapılsa da maalesef geri kalan bölgeleri hala gelişmemiştir. . Çalışma hayatımıza daha yeni geçmemize rağmen son derece kaliteli firmalarla çalışmaya başladık. İşlerimiz çok şükür tıkırında gidiyor. Fakat gene de insanları anlamak ta çok zorluklar çekiyoruz. 

Yaşadığımız sıkıntıların en başında park sorunu geliyor

İşte büyük oranda izim bu işinde birde normal binaların önündeki yada sitelerin önünde bulunan güvenlikler var. Tam geliyorsun motordan iniyorsun motoru park ediyorsun geliyorsun, diyor ki oraya park etme az ileri park et. Peki niye orada boş. İşte sanane. Maksat iş olsun. Hani bizleri kendilerinden de aşağı gördükleri için onlarında gücü bize yetiyor zaten. Ya tamam abi çekeriz. Tamam abi hallederiz. Sanki o sitelerin sahibi. Fakat anlamıyorlar. Bize kavga etmemek için kendimizi zor tutsak ta çoğu zaman yutkunuyoruz.

Ayazağa Motorlu Kurye bunları çıkaranlardan şikayetçi

İşte bunları böyle yapan kendini bir şey sanan saçma sapan görev veren, kendisini askeriyede veya karakolda gören, polis memurları emeklisi, yada asker emeklisi şef ve amirlerdir. Halbuki burası hayatın ta içi. Yaşamın içi. Kendini hala kışlada mı sanıyorsun da elemanlarına böyle emirler veriyorsun. Elemanlarda zaten dünden razı. Onlarda tabi ki bize emir vermekte, bize kafa tutmaktadırlar. İşte anlatabildiğim bu kadardır. Biz de aracız ne yapalım uçalım mı? Ayazağa Kurye akışına bıraktı.

Tarabya Motorlu Kurye

Tarabya Motorlu Kurye

Tarabya Motorlu Kurye ile daha fazla fırsat yakalayın kazanın

Tarabya Motorlu Kurye hizmet götürdüğü bölgelere rahatlığı da getirmiştir. Tarabya ve Ferahevler bölgesi diye bilinen bu bölge Sarıyer ilçesi içerisinde yer alan bir semttir. Burası tam olarak merkez sahil den sahil boyunca devam eden bir yarım ada şeklinde yuvarlak yarım yumurta şeklinde bir yerdir. Sarıyer merkezden sahil boyunca yürüdüğünüzde sahile bakan kesimin hemen üst tarafı ve sahil kesimini kapsamaktadır. Burada yat limanları bulunmaktadır.Bir çok sanatçının yaşadığı yer olarak ta bilinmektedir.

Ben anlamam Kuryeden Muryeden diyenler için söylüyoruz

Her zaman yaptığımız işe saygı duyarak yaptık. Çoğu zaman bizler bunca gösterdiğimiz hassasiyetlerin nedenlerini pek karşılığını alamadık. Sevgili değerli meslektaşlarımız ve değerli saygı değer motosiklet kullanan arkadaşlara buradan seslenmek istiyoruz. Lütfen arkadaşlar yalvarıyoruz size şu mahalle aralarında hizmet veren firmalar olarak özenle çalışma gösteren güzide elemanlarınıza bazı hatırlatmalarda bulunursanız çok memnun olacağız. Bizler küçük araç olarak biliniyoruz.  Bu da bizim çok işimize geliyor. 

Çalıştığımız süre bouyunca abartmıyoruz her gün olay yaşıyoruz

Geçmişten beri çalışma hayatımız boyunca hiç bir sektörde karşılaşılmayacak bir sürü olaya şahit olduk. İçinden çıkamayacak ve karışık durumlarla karşılaştık. Bir insanın başına ne gelecekse aklınızdan ne geçiyor sa işte yaklaşık olarak bunların çoğunu yaşadık. Yaptığımız iş neticesinde büyük olaylar gördük kaza gördük. Ama her daim günde on saate kadar hiç bir insan asla ne olursa olsun durup dururken kendi kendine delirmez. Moto Kurye işini gerçekten çok önemsiyoruz. Önem verince de başarıyoruz.

Tarabya Motorlu Kurye hayatta kaldığımız ürece devam edeceğiz

Kesinlikle bunun altında yatan bir çok olay ve sebeplerin olduğunu düşünüyorum. Bu bölge ye bir çok yoldan bağlanın. Hacıoaman ve Çayırbaşı  olduğu yerden içeriye doğru da sahil caddesinden de gidilebilinir. Bu cadde den başlayarak burada tüm sahili dolaşan bir minibüs hattı da bulunmaktadır. Ayrıca Kefeliköy dan aşağıya da iniş vardır. Bizler Tarabya Kurye olarak bu bölgelerde hizmetimizi sürdürmekteyiz. Buradaki işlerimiz Sarıyer eksenli devam etmektedir. Tarabya Kurye işlerinizde kaliteyi arttıracaktır.

Maslak Motorlu Kurye

Maslak Motorlu Kurye

Maslak Motorlu Kurye çalışma alanı içine burayıda ekledi

Maslak Motorlu Kurye iyiyi kötüden ayırt edebiliyor. Sarıyer ilçesinin bir mahallesidir. Üst bölgelerinde bir çok kırsal kesim ve boş alanları mevcuttu. Buralar daha sonra palaza olarak yapıldı. Ayazağa Cendere caddesi bölgesine yeni yapılan stat olarak geçen küçük bir bölgeden başlayarak yukarıya doğru Sarıyer ilçesine bağlanmıştır. Şişli blediyesine bağlı iken şimdilerde Sarıyer belediyesi sınırları içerisinde kalan yerlerden birisidir. İleride ne olur bilinmez.

Buranın genel itibari ile yapısı ve genişçe bilinen yerleri

Anlattığımız yer Ayazağa mahallesi yol ayrımından ileriye doğru giderken Cendereye varmadan yol üstünde kalan üst tarafta bir bölgedir. Hemen stadın yanında Skyland denilen iki adet Eroğlu şirketine ait büyük katlı bina vardır. Üst ve alt tarafında kalan Kağıthane ana caddesi üzerinde bulunan yani Cendere caddesi diye biline altta dere yolunda yeni bir  site yapılmıştır. Eskiden burası Evyap firmasına ait bir arsa ve yer iken sonradan kocaman bir mahalle gibi olan vadi İstanbul adını almıştır.

Ayazağa ve Maslak çevresinde faal olarak çalışıyoruz

Misyon olarak gidebildiğimiz her yere her zaman hizmetimiz bulunmaktadır. Ama buradaki yolların yapımı hem uzun hemde berbat sürmektedir. Polis Lojmanları bölgesine hayatımda en fazla  bir yada iki defa gitmişimdir. Buralar da fazla işimiz olmaz. Ama çağırma işi çıktığı zaman ise fiyatımız makul fiyat üzerinde olmaktadır. Harbiden buralar çok güzel yerler. Fakat son yıllarda gelişmiştir. Ayrıca burası gene Cendere üzerinden Kemer istikametine doğru dere yolu olarak devam eder.

Maslak Motorlu Kurye için yapılan bütün işler aynı kalitede

Bu yol üzerinde bir çok şirket, firma, depo, hatta İett garajı ve Tv 8 kanalı ve stüdyoları vardır. Daha bir çok firma hatta eğlenme merkezi ve gece kulübü bile açılmıştır. Yol üstünde arka taraflarda ise küçük bir köy bulunur. Ama bizim anlatmaya çalıştığımız olay ise bu yolun durmadan sular altında kalmasıdır. Evet işte alt taraftaki burası yolu bozuk, yolları çok dar, sıkıntılı bir alan üzerinde bulunuyor. Üs kısmı ise mahalle olarak geçer ve alt gelirli kişilerin yaşadığı yerlerdir. Maslak Kurye ile daha çabuk yollayın.

Sarıyer Motorlu Kurye

Sarıyer Motorlu Kurye

Sarıyer Motorlu Kurye en sevdiği ilçede hizmet veriyor

Sarıyer Motorlu Kurye hiç üşenmeden ve bıkmadan yoluna umut içinde devam ediyor. İstanbul Sarıyer Belediyesi eski kurulan gözde belediyedir. Bölgesinde bulunan bir çok ufak tefek köylere hizmetimiz vardır. İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan 2019 yılı itibari ile ilçe olan en eski ilçelerinden biridir. Karadeniz kıyısına daha yakın bir bölgede genellikle ormanlık ve ağaçlık bölgelerden oluşmaktadır. Bu bölgelerde bulunan köylere hizmetimiz uzun zamandır devam ediyor.  

Burada irili ufaklı bir çok mahalle statüsünde köy vardır.

Bu köylerden en tanıdıkları, Ayazağa Köyü, Kumköy, Demirciköy, Bahçeköy, Zekeriyaköy, Kefeliköy gibi köyleri mevcuttur. Bütün bu köylerimize ve mahallelerimize motorlu kurye hizmetimiz mevcuttur. Lütfen fiyat alınız.Bu ilçe ile beraber Sarıyer bölgesi dahil olmak üzere, Eyüp İlçesi, Marmara boğazı bölgesi, Karadeniz ve  köyleri dahil olmak üzere, Sarıyer ilçesinin tüm mahallesindeki tüm  evrak, iş ve gönderileri hızlı ve kesin bir çözümle artık kolaylaşmıştır. Çünkü artık biz varız. Merak etmenize gerek yok.

Bu ilçedeki hizmetimiz devamlı olarak 7/24 sürmektedir

Anlatmaya çalıştığımız yer yani Sarıyer bölgesi Eyüp Kemerburgaz ve Göktürk tarafı dahil  ile Arnavutköy arasında bulunmaktadır. Önceden burası daha fazla ormanlık alan idi. Merkez Sarıyer Belediyelerine bağlı bir yerdi. Arnavutköy ilçe olmasından sonra buranın bir kısmı başka lçesine bağlansa da bir kısmı Eyüp Belediyesine bağlandı. İşte sağlam denilen bu yer burasıdır. Mahalleleri daha yeni gelişim göstermektedir. En son sayımdaki nüfusu yaklaşık olarak 2019 yılı rakamlarına göre 500 bin civarındadır.

Sarıyer Motorlu Kurye olarak ilçede çalışmak zorlaştı

Çünkü trafik yoğunlaşmaya başladı. Çünkü buralar artık inşaat alanı olmaktan çıkamadı. Yeni yapılan üçüncü köprü ve üçüncü hava alanı nedeni ile bir on yıl daha buralar böyle devam edeceğe benziyor. Büyük oranda burada inşaat olarak çalışmalar halen sürmektedir. Buradan oraya yani Kemerburgaz bölgesine gitmek için çok zor gelirdi. Bu etaplardan sonra aşağıya doğru siteler çoğalmış ve burada  bir semt doğmuştur. Daolayısı ile bunlar burayı çok etkiledi. Üçüncü köprü ise Garipçe bçlgesinden geçmiştir. Sarıyer Kurye genede yerinde durmaz.

Bahçeköy Motorlu Kurye

Bahçeköy Motorlu Kurye

Bahçeköy Motorlu Kurye Sarıyer ilçesinin ormanlar içindeki mahallesine de hizmet sağlıyor

Bahçeköy Motorlu Kurye buradan tüm İstanbul ilçelerine gidebiliyor. Bahçeköy ise İstanbul’un Sarıyer ilçesinin bir mahallesidir. Bu bölgemiz konum olarak Avrupa yakasının sonlarında Trakya Karadeniz ile  Kemerburgaz ve Zekeriyaköy arasında Fatih ve Belgrad ormanları içinde kalmaktadır. Biraz orman içinde ada olarak iç tarafında yer almaktadır. Burası ön tarafı tamamen Belgrad ormanları ile ile çevrilidir. Üst tarafında Kilyos orman yolu ve Kemerburgaz orman yolu geçer ve buraya tamamen sınırdır.

Bahçeköy mahallesine ulaşım olarak izlenecek yollar

Burada oturanların çoğunun özel araçları var. Fakat gene belediye otobüsleri işliyor. Zaten buraya gelen insanlar çoğunlukla çevre yolu üzerinden ve metro hattıyla Hacıosman’a kadar ulaşmaktadır. Birde orman yolu bulunuyor. Bu yol tam bu mahalleyi ikiye bölmektedir. Ayrıca bölge Tem otoban yoluna da yakın sayılır. Çünkü üçüncü köprü yolu biraz ileriden geçmektedir. Aşağıya doğru devam ettiğimiz zaman Zekeriyaköy ve Uskumruköy ile komşudur. Daha geride ise Kemerburgaz vardır. 

Bölgenin etnik ve doğal yapısı ve genel nüfusu nedir?

Burası nufüs olarak 2019 yılı verilerine göre 20 bin civarındadır. Bir çok bölgeden insanlar yaşar. Sunduğumuz hizmet tamamen Sarıyer ilçesinin yararına olan güzel hizmetlerdir. Bizler elimizden geldiği şekilde yaptığımız işi en güzel şekilde yapmaya çalışan kuryeler topluluğuyuz. Ne yaparsan yap işini zevkle ve aşk ile yap olarak böyle  düşüncesindeyiz. Zaman içinde yaşanan bir çok olaylardan dolayı bir çok firma bir çok iş vereceği insanlara güvenlerini kaybetmiş ve kimseye güvenmez olmuştur.

Bahçeköy Motorlu Kurye trafikte olsa zorda olsa asla vazgeçmez

Fakat hafta sonları piknik alanları olmasından dolayı yoğun trafik yaşanmaktadir. Biraz uç kesimde ve genel olarak buraya giden yolları trafik az olan bölgedir. Bundan dolayı biraz da olsa gecikme yaşanacak yerlerden bir tanesidir. Burada yaklaşık olarak şiödilik 10 mahalle bulunmaktadır. Bu mahallelerden çoğuna hizmet verip paket teslimi ve alımı yapılmaktadır. İşte bu olaylar yüzünden bir çok firma iş verdiği işi zamanında teslim edemeyen bu gereksiz yapılardan bıkmıştır .Bahçeköy Kurye sizi uçuracak.

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP