• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Motorlu Kurye

Motorlu Kurye

Motorlu Kurye

MOTORLU KURYE OLARAK VERDİĞİMİZ SERVİSİN TÜM ÖZELLİKLERİ

Motorlu Kurye ile İstanbul’da bu işi yapan firmalar büyük bir oranda artarak bayağı hemde çok çoğaldı. Çünkü ondan gelen çoluk çocuk herkes motor aldı. Motor alan serseriler bizim motorlu kurye bu sektörün işine başladı. Bilmiyorum ucuz elemanlara kaldı. Bunun sebebi ise git gide artan yoğunluğu olsa gerek. Maalesef bazı durumlardan bazıları işler hemen düşüyor. Her ne kadar piyasalarında isler düşük olsa da ondan zaman ve şuanda tüm sektörlerin ve piyasanın bize zaman ayırıyorlar. 

BU PİYASA İÇİNDE ÇALIŞAN YÜZLERCE FİRMA VAR

Bu piyasada çalışan tüm firmalar şuan için çok sıkıntı çekiyor. Çünkü çalışan işçi hemen iki gün çalışmadan işi bırakıyorlar. Tecrübeli güvenilir geçmişi onu aman aranan haline geldi. İhracat bölgeleri semtleri bilmemekte ve liman geç teslim ediyoruz. Şehir içi acil kurye çalışmalarımız mevcut şehirler arası kurye işler ile güzel çalışmalarımızda mevcut. Tüm şehirlerimize özel moto kurye servisimiz var. Ayrıca İstanbul’dan uçak kargo servisimiz var. 

DAĞITIM HİZMETİ NELERİ KAZANMAK GEREKTİRİR

Tüm yıllar yıllar önce bundan sonra 1990 yıllarının başlarına dayanıyor. Buradaki ilk akıl eden arkadaşlar iki üç arkadaştan oluşmaktaydı. Bu arkadaşlar şuanda çok zengin bir hale gelen insanlar olarak karşımıza çıkmışlardır. İstanbul’da bu işi çok tutmuş ve hiç bir firmanın olmadığı yerlerde bu firmalar pastanın en büyük payını hatta götürüyorlar. Önceden ne kadar ipsiz sapsız araçlar varsa hemen motor kurye işine başvuruyorlar ve bu işe giriyorlardı. 

MOTORLU KURYE ARTIK EN ÇOK ARANAN ELAMANLAR

Motorlu Kurye olarak bu işler zamanla dahada büyüyerek milyon dolarlık bir sektör haline geldi. Allah bilir tabi kide ilk önceleri bu sektörün sonu diyenler, bu işlerin ilerisi yok diyenler şimdi yanıldıklarını anlamışlardır. Çünkü bu İstanbul da bu trafik oldukça, bu derece oldukça maalesef diyeceğim ama bizim için hamt olsun demek istiyorum, bu iş asla ölmez. Allah bilir. Çünkü geçen gün İstanbul trafiği dahada çekilmez bir hal alıyorum başlandı. Bu işinde en kuvvetli yanı da budur. 

YOL KURYE

Yol Kurye, https://www.yolkurye.com

Mesajınızı bırakın

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP
%d blogcu bunu beğendi: