• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Category ArchiveMotorlu Kurye

Motorlu Kurye

Motorlu Kurye

MOTORLU KURYE OLARAK VERDİĞİMİZ SERVİSİN TÜM ÖZELLİKLERİ

Motorlu Kurye ile İstanbul’da bu işi yapan firmalar büyük bir oranda artarak bayağı hemde çok çoğaldı. Çünkü ondan gelen çoluk çocuk herkes motor aldı. Motor alan serseriler bizim motorlu kurye bu sektörün işine başladı. Bilmiyorum ucuz elemanlara kaldı. Bunun sebebi ise git gide artan yoğunluğu olsa gerek. Maalesef bazı durumlardan bazıları işler hemen düşüyor. Her ne kadar piyasalarında isler düşük olsa da ondan zaman ve şuanda tüm sektörlerin ve piyasanın bize zaman ayırıyorlar. 

BU PİYASA İÇİNDE ÇALIŞAN YÜZLERCE FİRMA VAR

Bu piyasada çalışan tüm firmalar şuan için çok sıkıntı çekiyor. Çünkü çalışan işçi hemen iki gün çalışmadan işi bırakıyorlar. Tecrübeli güvenilir geçmişi onu aman aranan haline geldi. İhracat bölgeleri semtleri bilmemekte ve liman geç teslim ediyoruz. Şehir içi acil kurye çalışmalarımız mevcut şehirler arası kurye işler ile güzel çalışmalarımızda mevcut. Tüm şehirlerimize özel moto kurye servisimiz var. Ayrıca İstanbul’dan uçak kargo servisimiz var. 

DAĞITIM HİZMETİ NELERİ KAZANMAK GEREKTİRİR

Tüm yıllar yıllar önce bundan sonra 1990 yıllarının başlarına dayanıyor. Buradaki ilk akıl eden arkadaşlar iki üç arkadaştan oluşmaktaydı. Bu arkadaşlar şuanda çok zengin bir hale gelen insanlar olarak karşımıza çıkmışlardır. İstanbul’da bu işi çok tutmuş ve hiç bir firmanın olmadığı yerlerde bu firmalar pastanın en büyük payını hatta götürüyorlar. Önceden ne kadar ipsiz sapsız araçlar varsa hemen motor kurye işine başvuruyorlar ve bu işe giriyorlardı. 

MOTORLU KURYE ARTIK EN ÇOK ARANAN ELAMANLAR

Motorlu Kurye olarak bu işler zamanla dahada büyüyerek milyon dolarlık bir sektör haline geldi. Allah bilir tabi kide ilk önceleri bu sektörün sonu diyenler, bu işlerin ilerisi yok diyenler şimdi yanıldıklarını anlamışlardır. Çünkü bu İstanbul da bu trafik oldukça, bu derece oldukça maalesef diyeceğim ama bizim için hamt olsun demek istiyorum, bu iş asla ölmez. Allah bilir. Çünkü geçen gün İstanbul trafiği dahada çekilmez bir hal alıyorum başlandı. Bu işinde en kuvvetli yanı da budur. 

Kemerburgaz Motorlu Kurye

Kemerburgaz Motorlu Kurye

Kemerburgaz Motorlu Kurye her açıdan kaliteli hşizmetin öncüsü

Kemerburgaz Motorlu Kurye ile İstanbul içinde çalışan en kaliteli hizmet ancak bizde. Hiç bir zaman diğer rakip bir çok firmalarını ve elemanlarını kıskanmadık ve onlara kendimizi onlara karşı asla bir rekabet içinde görmedik. Çünkü onlar bizim ekmek ile arkadaşlarımız ve her zaman birbirlerimize yardımcı olmak istediğimiz çok sağlam bir kardeşlerimizdir. Önemlisi de budur zaten hayatta. Sadece Türkiye  içinde olmak üzere acil olarak çalışmaya çalışan firmalar arasında olmadığımızı söylemek gerekiyor.

Sadece İstanbul İçinde Değil Acil Olarak Çalışan Bir Firmayız

Sadece İstanbul içinde olmak üzere acil olarak çalışmaya çalışan firmalar arasında olmadığımızı söylemek gerekiyor. Çünkü bizler o firmalardan kesin değiliz. Çünkü gerçekten de çok ama çok acil olarak çalışıyoruz ve kimseye ve canlıya zarar asla vermiyoruz. Bizler bu konuda çok dikkatli davranıyoruz. Çünkü bizler o firmalardan değiliz. Çünkü gerçekten de acil olarak çalışıyoruz ve kimseye zarar vermiyoruz. Bizler bu konuda çok dikkatli davranıyoruz. İstanbul son yıllarda özellikle inşaat sektöründe çok büyük bir atılım gerçekleştirmiştir.

Firma olarak aşından beri verdiğimiz mesaj çok basit

İlkeli ve güvenilir hizmet ver sende kazan. Son zamanlarda bölgeye baktığımız zaman burada yeterli bizim sektör içinde aynı çalışmalarının olmadığını gözlemledik. İşte tamamen Bundan dolayıdır ki hizmetimiz tüm bölgede bu işlerinin yapar olmuştur. Bundan böyle buralarda olduğunuz zaman mutlaka bize de uğrayın. Bize geliyoruz son yıllara. Yanarım yanarım İnsanların düştükleri kötü zamana yanarım. Bizler uzaklarda kalan yerlere de bu ender bulunan çalışmaları sunuyoruz.

Kemerburgaz Motorlu Kurye müşterilerinin gönüllerini ferah ediyor

İnsanların alışması zordur. Fakat bizim mekanımız, yerimiz ve ofisimiz, İstanbul Anadolu Yakasında bulunmaktadır. Pek çok  büyük yerler böyle sonradan aydınlanır. Bizde öyle olacağız. Burası şuanda orta vasat bir haldedir. Ama ilerde kesinlikle merkez gibi bir yer olursa şaşmayın sakın derim. Çünkü ilçe içinde çalışma biraz zorda olsa bizler bunu başarıyoruz ve başaracak güçteyiz. Şuana kadar servislerimiz çok güzel olarak sonuçlanıyor. Şunu bilin ki Kemerburgaz Kurye ile çalışan her zaman kazanır.

Moto Kurye 0555 278 23 30

Moto Kurye

Moto kurye hizmetimiz gayet çok düzgün ve ilkeli duruyor

Moto kurye kanayan bir yaraya parmak basıyor. Hatta bu olayları yaparken gene düşen, çarpan, ölen bir çok video olmasına rağmen hala bu işlere tevessül ediyorlar. Uslanmıyorlar. Fakat hem kendilerini hemde çevredeki insanları hemde trafikteki araçları tehlikeye düşürüyorlar. İşte bunlara tamamen karşıyız. Bunun için arkadaşları zamanında uyarmaya çalışıyoruz. Motor kurye ile insanlar ama dinlemiyorlar.

Moto kurye ile bütün gerçekleri öğrenmeye devam edelim

Motor Kurye olmayan anlayamaz, bilemez. İşte bu duygu her insanların çok sevdiği şeylerden aldığı lezzet gibidir. Fakat maalesef devletin üzerimize saldığı zamlardan dolayı özellikle benzin fiyatları çok canımızı yakıyor. Fiyat bilgi için bizi ısrarla arayınız. Bizden fiyat almadan başka yere bakmayın deriz. Hatta zaten kiraların çok pahallı olduğu yerlerdendir. Fiyatlarımız diğer firmalar göre daha ucuz sayılır. 

Moto Kurye

Göktürk Moto Kurye

Göktürk Motorlu Kurye

Göktürk Kurye

 

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP