• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Maslak Motorlu Kurye

Maslak Motorlu Kurye

Maslak Motorlu Kurye

Maslak Motorlu Kurye çalışma alanı içine burayıda ekledi

Maslak Motorlu Kurye iyiyi kötüden ayırt edebiliyor. Sarıyer ilçesinin bir mahallesidir. Üst bölgelerinde bir çok kırsal kesim ve boş alanları mevcuttu. Buralar daha sonra palaza olarak yapıldı. Ayazağa Cendere caddesi bölgesine yeni yapılan stat olarak geçen küçük bir bölgeden başlayarak yukarıya doğru Sarıyer ilçesine bağlanmıştır. Şişli blediyesine bağlı iken şimdilerde Sarıyer belediyesi sınırları içerisinde kalan yerlerden birisidir. İleride ne olur bilinmez.

Buranın genel itibari ile yapısı ve genişçe bilinen yerleri

Anlattığımız yer Ayazağa mahallesi yol ayrımından ileriye doğru giderken Cendereye varmadan yol üstünde kalan üst tarafta bir bölgedir. Hemen stadın yanında Skyland denilen iki adet Eroğlu şirketine ait büyük katlı bina vardır. Üst ve alt tarafında kalan Kağıthane ana caddesi üzerinde bulunan yani Cendere caddesi diye biline altta dere yolunda yeni bir  site yapılmıştır. Eskiden burası Evyap firmasına ait bir arsa ve yer iken sonradan kocaman bir mahalle gibi olan vadi İstanbul adını almıştır.

Ayazağa ve Maslak çevresinde faal olarak çalışıyoruz

Misyon olarak gidebildiğimiz her yere her zaman hizmetimiz bulunmaktadır. Ama buradaki yolların yapımı hem uzun hemde berbat sürmektedir. Polis Lojmanları bölgesine hayatımda en fazla  bir yada iki defa gitmişimdir. Buralar da fazla işimiz olmaz. Ama çağırma işi çıktığı zaman ise fiyatımız makul fiyat üzerinde olmaktadır. Harbiden buralar çok güzel yerler. Fakat son yıllarda gelişmiştir. Ayrıca burası gene Cendere üzerinden Kemer istikametine doğru dere yolu olarak devam eder.

Maslak Motorlu Kurye için yapılan bütün işler aynı kalitede

Bu yol üzerinde bir çok şirket, firma, depo, hatta İett garajı ve Tv 8 kanalı ve stüdyoları vardır. Daha bir çok firma hatta eğlenme merkezi ve gece kulübü bile açılmıştır. Yol üstünde arka taraflarda ise küçük bir köy bulunur. Ama bizim anlatmaya çalıştığımız olay ise bu yolun durmadan sular altında kalmasıdır. Evet işte alt taraftaki burası yolu bozuk, yolları çok dar, sıkıntılı bir alan üzerinde bulunuyor. Üs kısmı ise mahalle olarak geçer ve alt gelirli kişilerin yaşadığı yerlerdir. Maslak Kurye ile daha çabuk yollayın.

YOL KURYE

Yol Kurye, https://www.yolkurye.com

Mesajınızı bırakın

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP
%d blogcu bunu beğendi: