• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Kurye

Kurye

Kurye

Kurye ile yaşamın kıyısında dönen hayatlar beklemeye devam ediyor

Kurye yaşam tüm canlılar için olan bir düzendir. Yaratıcının bize bahşettiği bir kaderdir. Her yaratılanın her şeyin bir başlangıcı olduğu gibi bir de sonu vardır. Bizde yaşantımızda bu sona doğru koşmaya devam ediyoruz. Şu hayatımız içinde bir çok olaylara şahit olduk. Kimisi bizler için çok sevinçli kimisi de çok üzüntülü. İşte yaşam acı ile sevinç arasında geçen bir döngüdür. Acil kurye çalışıyor.

O kadar dalmışlar ki bu inanlar bu dünyayı hiç bitmeyecek sanıyor

Bir çok kişi aynalarını kırarak yada araçlarını çizerek geçtiğini söylüyorlar. Fakat her defasında başarıyoruz. Biraz geliştirmek gerekmiyor mu acaba? İşte bunlara üzülüyoruz ne yapalım?  Baktığımızda zengin zevat mı diyelim yoksa kötü insanlar mı diyelim anlayamadık. Firma  olarak bizimle ne kadar daha fazla kar edin. Sizde kazanın bizde kazanalım. Kurye olarak kimseleri üzmeden çalışalım.

Kurye yaşamın tam kıyısında olarak insanlarımız konularda çok cahil

Özellikle trafikte kurye ve diğer bir çok alanda çok cahiller var. Çoğu kural falan bilmiyor.Ama şimdilerde özellikle hafta sonları çok kalabalık oluyor. Hafta sonları yer olmuyor. Burası ilçe açısından gerçek olarak yüksek derecede önemli bir yere sahiptir. Çünkü bir çok varlıklı aile buralarda ikamet etmekte ve bölgenin ticari olarak açığını kapatmaktadır. Fakat her şeyin bir sonu var tabi.

Zenginler ve fakirler olarak iki yaşam arasındaki derin uçurumlar

Dünyada zenginler ve fakirler arasında derin uçurumlar var. Bu yıllar öncede böyle idi şimdiler de böyle. Ve Kıyamete kadar böyle devam edeceğe benziyor. Özellikle sahil kısmındaki yalılarda zengin, varlıklı, ünlü siyasetçi ve sanatçı insanlar yaşamaktadır. Mal hırsı kazanma hırsı ve biriktirme hırsı insanları bir canavara dönüştürüyor. Bu da insanlıktan çıkmaya neden oluyor. Çabuk kurye ile başarmak.

Kurye olarak hatırlatalım ki hayat iki aşamalı bir durumdan ibaret

Kurye diyor ki evet bizler için iki dünyalı bir hayat var. Birincisi bu dünyadaki hayatımız. İkincisi ise ahiret hayatı. Bu dünya hayatı gelip geçici olmasına rağmen insanlar çok bağlanıyor. Ahiret hayatı ise kalıcı hayatımız. Yani öldükten sonra gideceğimiz ve yeniden başlayacağımız hayat. Kimisi için çok güzel ama bazıları için çok kötü olan bir hayat. İşte tüm amacımız ahiret hayatında iyi ve güzel bir yerde olmaya çalışmaktır.

YOL KURYE

Yol Kurye, https://www.yolkurye.com

Mesajınızı bırakın

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP
%d blogcu bunu beğendi: