• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Category ArchiveKağıthane Kurye

Sanayi Mahallesi Kurye

Sanayi Mahallesi Kurye

Sanayi Mahallesi Kurye bölgemiz Sarıyer Maslak tarafında güzel bir yer çalışmamızdır

Sanayi Mahallesi Kurye sizleri çok sevindirecek ve mutlu edecek güven veren bir servisi ile 7/24 hizmetinizdedir. Fakat buralarda bir çok firma çıkmış gitmiş. Geriye ise birkaç firmadan ibaret bazı şirketler kalmıştır.  Birde burada yolun sol tarafı tamamen deniz olduğundan sahil boyunca yaz aylarında biraz daha hareket olmaktadır. Yaz aylarında ana caddesi üzerinden bizim işler daha fazla çıkmaktadır.

Kışın bu yer içinde çalışmak çok zor fakat biz motorlu kurye olarak bunu başarıyoruz

Burası aslında Demirciköy diye geçerken sonradan Kilyos diye anılmaya başlanmış ve ayrı bir semt olmuştur. Sarıyer ilçesine bağlıdır. Bu bölgenin iç kıyı tarafıdır. Burasının en önemli özelliği burada plajların çokluğudur. Sahil tarafındaki başından başlayarak üçüncü köprü yoluna paralel yol olarak devam etmektedir. Böylece otoban bağlantısı bulunmaktadır. İstanbul hava alanına da yakın sayılır.

Maslak’tan aşağı Ayazağa doğru inerken Uniq ve Mef Üniversitesine de çalışıyoruz

Maslak Uniq ve Mef Üniversitesi kurye hizmeti başladı. Burada bilinen en meşhur bina Uniq binası vardır. Bu bina ile hemen yan yana bulunmaktadır. Ayrıca bu binanın içinde bir çok kafe tarzı ve restoran tarzı yerler de vardır. Ayrıca Çinili köşk denilen mekan gene buranın içindedir. Birde Maslak Kültür Merkezi ha keza bu alan içinde yer alan binalardan biridir. 

Sanayi Mahallesi, Yeşilce, Seyrantepe, Şirintepe, Huzur mahallesi ve Ayazağa kurye

Uniq Kurye ile burada servise başladı. Volkswagen arena diye bilinen bu saha aynı Uniq İstanbul içinde yer almaktadır. Yaklaşık 5000 bin kişilik olan bu salon küçük ve kibar bir salondur. Bazen bu salona maç seyretmek için gitmişliğim vardır. Gerçekten üzülerek ifade etmek istiyorum ki her buradan gelip geçtiğimde o eski halini hatırlar ve çok üzülürüm. Birde burada Darüşşafaka Basketbol takımı basket sahası vardır.

Sanayi Mahallesi kurye olarak ayrıca Emniyetevleri, Çeliktepe ve Gültepe’deyiz

Bir çok firma kapanınca buranın yerine ne olacak ne olaylar dönecek çok merak ediyorum. Ki neden kapanıyor burası onu da anlamış değilim tabi olarak. Fakat ne olursa olsun İnşallah Hayırlısı neyse o olsun. Bir tarafında ise Boğaz vardır. Hem yeni yapılan üçüncü köprü hemde Fatih Sultan Mehmet köprüsü Sarıyer sınırları içindedir. Sanayi Mahallesi acil kurye yoluna devam ediyor.

Seyrantepe Kurye

Seyrantepe Motorlu Kurye

Seyrantepe Motorlu Kurye İle Her Yönden İlçesinin Komşuları Hakkında Neler Biliyoruz

Seyrantepe Motorlu Kurye ile işler her zaman en güzeli. Sınır olarak Beyoğlu ilçesine, Şişli ilçesine oradan göbekten Alibeyköy bölgesi ile Eyüp İlçesi ile sınırdır. Yukarı taraftan Çağlayan, Talat paşa, Okmeydanı semtleri ile Şişli ilçesine sınırdır. Sarıyer ilçesi ile Ayazağa ve Cendere bölgeleri ile komşuluğu ve sınırları vardır. Ayrıca Gültepe, Sanayi Mahallesi, Emniyet evleri semtleri ile de Beşiktaş ile komşudur. Genel olarak dere yolundan oluşmaktadır bu bölge.İşte durum böyledir.

Seyrantepe Motorlu Kurye Kağıthane ilçesinde sokaklar hala dar ve yollara park edilmiyor.

Küçücük binaya otopark zorunluluğu getireceğinize sokakları genişletin. Otopark için yerler açın. Ama nerede? Allah ıslah etsin. İşte daha anlatacak bir çok mesele var ama makalemiz uzun olacağından yazmıyoruz. Kafanız göre bir çok yolu kesip ters şerit haline getiriyorsunuz. Ama nedense yolları yapmaya aklınız kesmiyor. Kardeşim bu çukurları acaba ne zaman kapatacaksınız. İlla televizyona mı haber verelim yada birisi mi ölmesi gerekiyor. Bu yollar yüzünden kaç defa motorum zarar gördü. 

Kağıthane Deresi İle İlgili Sorunlar Ve Haliç’in Suyunun Durumu Ne Olacak?

Kağıthane ilçesi dere olarak bilinen Haliç nehrinin en son başladığı yerden başlar. Burası önceden yani Osmanlı zamanında, Karadeniz ile bağlantısı varken sonradan kesilmişti. Ama burası tekrardan Karadeniz ile bağlantısı yapılarak deniz suyuna kavuştu ve bir ada olmaktan çıktı. Karadeniz den gelen bu deniz suyu Marmara Denizine dökülmektedir.Sarıyer, Ayazağa mahallesi üzerinden geçen dereden yapılan dere ıslah çalışmaları ile bir kanala buraya su bağlanmıştır.İşte bu iyi mi oldu yoksa kötü mü bunu zamanla anlayacağız.

Seyrantepe Motorlu Kurye bir çok alanda süprizlerle dolu çalışmalara başladı.

Seyrantepe Motorlu Kurye ile başarmak çok kolay. Türkiye’de çok üzgün bir şekilde belirtmek isteriz ki çalışma koşulları son derece düşük bir şekilde sürmektedir. İnsanların çalışmasına göre aldığı ücret asgari olarak yaşanmayacak kadar çok az olmaktadır. Dolaysıyla ailede çalışan sayısının daha fazla olması için bu sistem dahil etmek istemektedir. Evde çocuklarına bakan anneler maalesef geçim derdi nedeni ile çalışmak zorunda kalan çok insan vardır. Seyrantepe kurye galen açok durumda çalışıyor.

Kağıthane Kurye

Kağıthane Kurye Hizmeti Başladı

Kağıthane Kurye ile zamanınızı iyi ayarlar

Kağıthane Kurye ilçede zorlukla çalışmaktadır. Çünkü inşaat onu zaman devam ediyor. Birde metro işletmesi sağa sola ayrılan bu yol dan danıyorum insanlar bıkmış iken. Anlamadığım şey alttan çalışma varken onu neden yol kapansın. Sizce zahmet çekinmeyin neden insanlara eziyetsiniz. Ayrıca diyelim metro açıldı bu trafiğe ne çözüm olacak? Nasıl çözüm olacak?

Kağıthane ilçesinde büyük yatırımlar yapıyoruz

Zira işletmemizin sunmuş olduğu hizmet niteliği, taşıtlarımız, müşteri personelimiz, müşteri odaklı yaklaşımımız ve tüm niteliklerimizde maliyetlerimizi optimize ediyoruz. Düşünüyorum hoş bir döngü olur. Hedeflenen zamandan daha erken bir zamanda içeride gitmesi gereken yere gönderi teslim edebilirsiniz. Kağıthane ilçesine bağlı bir çok yer ve mesken merkezi vardır.

İstanbul içinde geri döndü bir ilçe olarak göze çarpıyor

İstanbul bölgesi ve kırsal kesim bağlı yerler bize lüzumu buldu. Bu sebeple de takımlarımızı sağlam olusturmak ettik Nitelikli Bir takım ile devam etmek Bir kurye firmasının bu Yoğunluğu yönet etmesinde Esas kaidedir. Orada acil kurye operasyonları ve yönetimi gönderir.

Bölgedeki amacımız ve vizyonumuz hakkında bilgiler

Yol motorlu kurye hizmetleri için ilçe içerisinde hem de fertsel yollayıcılar avantajlara sahip oluyor. Fiyatlar bölgesel ve hangi bölgelerde nasıl belirlenir? Şirketimizde Kağıthane ilçesi sınırlarında verilen kurye hizmetlerinde fiyatların olup olmadığını belirlemek için standartlar ve ayrıntılar

Kağıthane Kurye fiyatları ve değişimi nasıl oluyoriyor?

Bu ayrıntılara göre Kağıthane kurye fiyatları çevrimiçi ekonomik bir şekilde ortaya çıkmış önce ortaya çıkmış önce gelen müşterimiz tereddüt duymadan firmamı tarafından hizmet alabilmektedir. Bu pazarda çok çok satan bu sektörde bizim ile daha rahat eder. Ekonomik ve daha uygun fiyatlar ile sizlere hizmet sağlamaya çalışıyoruz. 

Kağıthane Kurye son zamanlardaki krizin üzerimizdeki etkisi büyük oldu.

Son derece yükselen maliyetler ve benzin ücretlerine değer fiyat artışımız azdır. Yani maliyetler çok artsa da biz elimizden geldiği kadarıyla mücadele ediyoruz devam ediyoruz. Benzin ve mazot ile gaz fiyatları iki katı artış edildi. Motosiklet yedek parçaları iki kat daha fazla artmış ve vergiler arttırıldı. 

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP