• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

İstinye Motorlu Kurye

İstinye Motorlu Kurye 0555 278 23 30

İstinye Motorlu Kurye

İstinye Motorlu Kurye ile bu tarafı en çok sevdiğimiz özel ve çok etkili olan yerlerden biridir

İstinye Motorlu Kurye baştan beri yanınızda. Burası sahilde boğaz semtidir. Tam ortada sahilde Devlet hastanesi vardır. Biraz yukarıda ve hemen onun üstünde ise Sarıyer İmam Hatip Lise vardır. Ara sokakta yokuşun başında yokuşta. İlerleyince sahil boyunca sağ tarafta hemen gidilecek güzel bir çay bahçesi mevcuttur. Burası akşamları manzarası iyi olur. Verdiğimiz bu hizmet üs seviyede bir çalışma sistemidir.

İstinye Motorlu Kurye bu bölge Fsm köprüsüne doğru bakar ve hoş bir dinlenme yeridir

İstinye Express Kurye iki tarafında da gene tanınmış yerler olan bir tarafında Yeniköy semti vardır. Tam tersi diğer tarafında ise Emirgan semti vardır. Zaten ön tarafı tamamen sahil boğaz ilerlemektedir. Üst kısım ise ikamet edilen oturulan bölge daha yoğundur. Tam merkezde bide benzin istasyonu bulunur. Hemen onun yanında da küçük şirin bir cami vardır. 

İstinye Hızlı Kurye olarak özellikle trafik içinde makas atmaya ve hız yapmaya karşıyız

İstinye Hızlı Kurye özellikle sokak ve caddelerde ve özellikle otoban ve çevre yollarında makas atarak giden sürücülere kim olursa olsun kesinlikle karşıyız. Fakat bunu yapan emin olun ki en fazla motorlar değil araç kullanan sürücülerdir. Fakat şunu yapan araç sürücülerini bulsak çok kötü olacağı kesindir. Çünkü insan canı değersiz değil bilhakis çok değerlidir.

İstinye Acil Kurye ile çalışma alanımızda en hızlı bir şekilde hizmet veriyoruz

İstinye Acil Kurye bu yer ve alan içinde motorlu ve arabalı çalışan hizmetimiz vardır. Çünkü bu trafikte büyük ebatlı malzeme taşımaya çok ücret istiyorlar. İstanbul şehrinin Sarıyer ilçesinin Yeniköy semtinin bütün mahallesinde Moto kurye hizmeti veriyoruz. Bu bölgede büyük alışveriş merkezleri olmamasına rağmen insanlar sahil kıyısında dolaşarak vakit geçirebiliyor. 

İstinye Motorlu Kurye tarihinizde yaşamadığınız şeyleri size yaşatacak

İstinye motor kurye her semt ve nahalle içinde elinden geldiği sürece firmalara ve insanlara yardımcı olma çabası içindedir. Mahalle ve çevresinde motorlu elemanlarımızın alamayacağı büyük ebatta kargo ve paketleri teslim alıyoruz kendi aracımızla adresine teslim ediyoruz. Bizi bu iş içinde arayın. Elimizden geldiği kadarı ile yardımcı olacağız.

YOL KURYE

Yol Kurye, https://www.yolkurye.com

Mesajınızı bırakın

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP
%d blogcu bunu beğendi: