• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz Hakkında Bilgilendirme

Hizmetlerimiz dört ana grupta toplanmaktadır. Aslında bu sektör içinde bir çok hizmetler ortaya çıkmıştır. Zaman ilerledikçe daha yenileri de çıkacağa benziyor. Çünkü motorlu elemanları artık her sektörde ve her yerde görebilirsiniz. Bizim verdiğimiz hizmetler şunlardır,

1- Motorlu Kurye Hizmetlerimiz

Bilindiği üzere özellikle İstanbul içinde vazgeçilmez bir hizmet olan bu servisi artık bir çok firma vermeye başladı. Yüzlerce açılan büyük küçük firmalar bu işe başladı. Bizlerde İstanbul içinde başta olmak üzere şehiriçi ve şehirlerarası kurye olarak çalışma gösteriyoruz.

– Şehiriçi Kurye

Bu sistemimiz İstanbul içinde yaptığımız hizmetimizdir. Hem Avrupa yakası hemde Anadolu yakası olarak iki tarafta da hizmet verdiğimiz sistemimizdir. Tüm İstanbul ilçelerine servis sağlanmaktadır.

– Şehirlerarası Kurye

Bu taşıma sistemimiz ise motosiklet ile şehirdışı hizmet vermekteyiz. Kargo firmalarına güvenmiyorsanız biz getiriyoruz. Yani İstanbul dışına yollamak istediğiniz bir paketinizi getiriyoruz. Güvenli ve hızlı olarak gideceği yere taşıma sağlıyoruz.

1- Normal Kurye

Bu sistemde aynı gün içinde teslimat sağlıyoruz. O gün içinde teslim olması gereken paketiniz var ise ve acelesi yok ise göndereceğiniz eşyayı teslim alıyor ve aynı gün mesai saatleri içinde teslim ediyoruz.

2- Acil Kurye veya Hızlı Kurye

Bu sistem ise acil gönderilmesi gereken eşyanızı aynı gün içinde saatler içinde teslimatını sağlıyoruz. Yani fazla zaman kaybetmeden işlerinizi hallediyoruz. Bu sistemin aciliyet olarak iki kısmı mevcuttur.

a- Express Kurye

Zaman olarak belli saatler içinde yerine ulaşması gereken eşya veya evraklarınızı istediğiniz süre içinde teslim ediyoruz. Yani o saatler içinde alınarak kısa bir zaman içinde yerine ulaştırıyoruz.

b- Vip Kurye

Bu sistem express sistemden daha acil olan gönderiler içindir. Yani bu sistemde saatler değil dakikalar içinde teslimat sağlanır. Çok acil ve çok önemli olan kısa zamanlı teslimatlarda kullanılan çok özel bir sistemimizdir.

2-Arabalı Kurye Hizmetlerimiz

Bu çalışmayı fazla firma vermiyor. Özellikle şehiriçi olmak üzere İstanbul ve diğer şehirlere araçlı kurye hizmeti veriyoruz. Yani motosikletlerin alamayacağı ürünleri kendi aracımızla alıp teslim ediyoruz. Gün içinde teslimat sağlıyoruz.

3- Uçak Kargo Kurye Hizmetlerimiz

Özellikle İstanbul içinden diğer şehirlere aynı gün içinde bir malzeme yollamak istediğiniz zaman kullanılan yöntemdir. Thy kargo ile hava alanı bulunan tüm şehirlere aynı günde paketinizi adresinize teslim ediyoruz.

Bunların yanında Bulunan Hizmetlerimiz

Bunların dışında da bir çok dalda hizmet veriyoruz. Bunlar hayatımızın bir çok konuda içinde olan servisleridir. İlaç taşıma hizmeti, kiralık eleman hizmeti, gece nöbetçi kurye hizmeti. Motorlu acil vale hizmeti, yaya kurye hizmeti ve diğerleri.

Mesajınızı bırakın

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP
%d blogcu bunu beğendi: