• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda Genel Bilgiler

Hakkımızda bir çok bilgiler var. Fakat sizlere kendimizi kısaca tanıtmak istiyoruz. 2008 yılında kurulan eski bir firmayız. Tabi ki bu yıldan öncede geçmişimiz içinde çok bulunmaktadır. Başka firmalarda olmak üzere yaklaşık 1995 yılından itibaren bu işi yapmaya başladık. Çeşitli kurye firmalarında çalıştıktan sonra kendi firmamızı kurduk. Çok şükür bir yanlış yapmadan bu günlerimize kadar geldik.

Çalışanlar Hakkında Neler Bilinir

Özellikle çalışanlar işe gidip gelirken zamanlarının büyük bir kısmını ne yazık ki trafikte geçirmek zorunda kalmaktadırlar. Bunun yanında acil teslim edilmesi gereken bir belge ya da kutu olduğu zaman, en erken bir gün içinde teslim eden kargo firmalarına gitmek yerine kutuyu kendileri eriştirmeye çalışıyorlar. Artık trafikte daha fazla zaman tüketmemeniz için sizlere acil kurye hizmetini sunuyoruz.

Çalışanlarımız Hakkımızda

Yaklaşık geçen zaman içinde iki eleman ile başladığımız bu yolculuğumuzda zaman geçtikte büyüme gösterdik. Bir çok yeni arkadaşlarımız ile tanıştık. Bir çok kardeşimiz ile yollarımızı ayırdık. Fakat en doğru insanlar ve çalışanlar ile yolumuza devam ettik. Bu süre içinde bu zamana kadar şu anda 20 kuryemiz ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu sayı gittikçe artacağa benziyor.

Ekip Üyelerimiz Ve Araçlarımız

Kendi firma bünyesinde bulunan araçlarımız bulunmaktadır. Hem araçlı taşıma noktasında, hemde motorlu teslimat noktasında kendimize ait araba ve motorlarımız bulunmaktadır. Bazı elemanlarımızın ise kendi motorları vardır. Bu çalışanlarımız kendilerine ait bu motosikletler ile bizimle çalışmaktadırlar. Bizde onlara destek olmak konusunda masraflar konusunda yardımcı oluyoruz.

Hakkımızda Amaçlarımız

Amacımız İnşallah daha güzel günlere daha büyük bir firma haline gelmektir. Kurumsal kimliğimizi daha da ileri taşıyarak daha sağlam olarak ayaklarımızı yere basmak istiyoruz. Daha büyük ve yabancı kaynaklı firmalar ile düzenli bir şekilde çalışmak istiyoruz. İşte bu yolda adımlarımızı sağlam olarak ileriye doğru atmaya devam ediyoruz. Gücümüzün ve yapabileceklerimizin farkındayız.

Misyonumuz Nedir?

Misyonumuz, hangi alanda olursa olsun dürüst ve ilkeli bir hizmet sunmaktır. Yani her şart ve ortam altın her zaman kendimizi yenileyerek daha dürüst çalışma göstermek istiyoruz. Gelişen teknolojiden faydalanarak insanlara yararlı olmak istiyoruz. Amacımız ilk olarak para kazanmak değil insanların gönüllerini kazanmaktır. Gittikçe gelişen ve globalleşen bu Dünya şartları içinde bizde yerimizi almak istiyoruz. 

Mesajınızı bırakın

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP
%d blogcu bunu beğendi: