• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Hadımköy Motorlu Kurye

Hadımköy Motorlu Kurye

Hadımköy Motorlu Kurye

Hadımköy Motorlu Kurye Gelişen, Büyüyen Ve Gözde Bölgelerden Ama Uzak İşte

Hadımköy motorlu kurye bu saatten sonra hiç kimseye hayat dersi vermeye çalışmıyoruz. Sadece içimizden gelen bazı duyguları dile getirmeye çalışmaktayız. Bazı insanlar çevrelerinin etkilerinden ve yakın tanıdıklarından dolayı hayatı daha kolay bir şekilde yaşarken, bazı insanlarsa maalesef bir ayı geçirmek için ağır bir yükün altına girmişlerdir. Evet bu bölge ilçe olması gerekirken Arnavutköy ile birleştirip ilçe olmuştur. Ama ne rantların döndüğünü de Allah bilir. Bizler bunları söyleyince yani yazınca hep kötü oluyoruz nedense ama olsun bakalım.

Hadımköy uzakta olsa orayada umutla gidiyoruz

Rüzgar türbinleri benim buralardan geçerken sevdiğim bir şey. Her geçtiğimizde gözümüze çarpıyor. Ve gerçekten büyük ve çok hoş gözüküyor. Çok seviyorum şahsen, çok hoş gözüküyorlar. Bu rüzgar güllerini ben ve her kes çok beğeniyoruz. Sanki kendimizi yabancı ülkede hissediyoruz. Tabi ki yorgun bir şekilde eve vardığımızda hemen yemek falan derken bir sonraki günn çalışmasını düşünüp yorgunluktan sızıp kalıyoruz. Buda bize tatlı bir dinlenme hazzı veriyor.

Hadımköy içinde helal kazanç sağlamak için uğraşıyoruz

Ama evlatlarımız çok şükür helal rızık ile ve alın teri ile kazanılmış bir gelirle büyümeye devam ediyorlar. Çok şükür her halimize ki biz diğerlerinden değiliz. Çalanlardan, çırpanlar dan değiliz. Merkez sayılacak bir yerde bulunmamaktadır. İşte son yıllarda çok gelişmeye başlasa da hala geriden geliyor. Genel olarak İstanbul içine uzak bir alan. Hadımköy bölgesi ile gene çok büyük saçmalıklar olmuştur. Burası çok büyük bir alana sahip kocaman bir bölge olmasına rağmen ilçe yapılmamıştır.

Hadımköy Motorlu Kurye yanlış olaylara tamamen kapalıdır

İstanbul’da bir çok yerde olduğu gibi siyasi saçmalıklar burada da kendini göstermiştir. Ben inanıyorum ki bu yapılan işler her şey işte böyle bilerek yapılmaktadır. İnsanlar ne yapacaklarını şaşırmış durumda tabi. Ama ne yapsınlar. Biri gelip başka bir şey yapıyor, diğeri geliyor bozuyor falan. İnsanların halkın yararına değilde kendi yararlarına faaliyet yapıyorlar bu siyasiler. Hadımköy moto kurye buralarda bulunan bir çok büyük ve kurumsal firmalara çalışıyor.

YOL KURYE

Yol Kurye, https://www.yolkurye.com

Mesajınızı bırakın

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP
%d blogcu bunu beğendi: