• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Göktürk Motorlu Kurye

Göktürk Motorlu Kurye

Göktürk Motorlu Kurye

Göktürk Motorlu Kurye  Çevresinde Hizmetimiz Açıldı Sizlerin Hep Yanınızdayız

Göktürk Motorlu Kurye artık sizlerin emrinizde olacak. İstanbul Şehrimizin tam orta yerinde sayılan Bayrampaşa İlçesinde artık tüm hizmetimiz çalışmalarına  başlamıştır, devam etmektedir. Bizler sizlerden aldığımız güç ve  kendi kararlılığımızla piyasaya girerken sadece Allah’a güvendik Bismillah deyip işe başladık. İnşallah bizleri Allah utandırmasın.  İnsanlar bir birlerine, şoförler diğer araçlara saygı göstermiyorlar. Her kes ilk önce ben mantığı ile işi olsun olmasın bir an önce gideceği yere gitmek istiyor.

Bölgenin yapısını ve konumunu çok iyi biliyoruz böylece daha hızlı oluyoruz.

Bu sektöre yeni girmiş bir firma olarak işler açılacak. Buralara mahalle ve bölgelerinde hizmet verirken çok şükür ki şimdi Eyüp ilçesine kadar ilerledik ve buralara da hizmet verip götürmeye başladık. Şimdilik bu tarafta sayımız az olsa da öz veriyle ve kaliteli bir çalışmalarla bu açığımızı kapatacağız İnşallah. Bizlere gösterdiğiniz teveccüh için sizlere çok teşekkür ediyoruz. Bildiğiniz gibi sanayinin geliştiği yerlerden olarak görülmektedir buralar. Çalışan sayısı da fazladır.

İnsanlara değer verirseniz onlarda size değer verirler

Değerli insan vasfını kaybetmemiş insanlar. Sizler insan gibi İnsansınız. İşte bahsetmeye çalıştığımız Eyüp ilçesini sizlere anlatmaya gerek var mı ?Bilmiyorum ama, işte ne var burada bildiğiniz gibi Eyüp Sultan Cami var. Fesahane var. Piyerloti tepesi ve telefirik var.  Birde Kemerburgaz ve Göktürk içinde bol bol siteler var. Göktürk ve bölgesinde biraz az bir sanayi var. Fazla sanayi olmayan bir ilçedir. Bundan dolayı her taraf beton yapılar ve irili ufaklı sitelerden oluşuyor.

Göktürk Motorlu Kurye Burada Hizmet Vermekten Sevinç Duyar

Aslında burada fazla mahalle bulunmaz fakat az da değildir yani. Burada mahalleler biraz bize göre karışık olmasına rağmen biz biliyoruz. Ama şunu da söyleyelim her geçen gün yok ki mahalle sınırları değişmesin. Burada bulunan bir kaç mahalleler şunlardır. Yıldırım, Altıntepsi, Terazidere, Sağmağcılar, Kartaltepe, Kocatepe ile daha bir kaç mahalleri bulunmaktadır. Fakat genede en çok küçük ve biraz büyük olmak üzere iş potansiyeli olan bölgedir. Ama diğer ilçelere göre zayıftır. Göktürk Kurye her yoldan ilerliyor.

YOL KURYE

Yol Kurye, https://www.yolkurye.com

Göktürk Motorlu Kurye” üzerine bir düşünce

İstanbul Moto Kurye | Acil Yol Kurye | 0850 305 15 29Yayın tarihi  12:27 am - Ara 28, 2019

[…] Göktürk Motorlu Kurye […]

Mesajınızı bırakın

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP
%d blogcu bunu beğendi: