• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Göktürk Moto Kurye

Göktürk Moto Kurye

Göktürk Moto Kurye

Göktürk Moto Kurye Hizmetimiz Gerçek Olarak Yüksek Hızla Gidiyor

Göktürk moto kurye sorunları çözmeye geldi. İstanbul Avrupa yakasında bulunan bir ormanlar içerisinde mükemmel, yemyeşil güzel bir köy semtidir. Orman arazisinin içinde küçük bir yerleşim alanıdır. Yaklaşık 15 bin nüfusu olan bir yerdir. Çok güzel bir bölge olup her tarafı ormanlarla kaplı bir alanda kurulmuştur. Burası tam anlamıyla bir orman ada diyebiliriz. Bizimde çok sevdiğimiz güzel yerlerden biridir. Aslında yaşanılacak bir yer. İstanbul trafiğinden kaçıp ta buralarda stressiz yaşamak çok güzel geliyor insana. 

Fakat son yıllardaki trafik buraya artık sıçramış ama biz halen devam 

Normal kurye olarak Hacıosman Tarabya tarafından giden yol beş km sonra bu bölgeye ulaşmaktadır. Devamlı olarak buraya hizmete devam ediyoruz. Başka yollardan da buralara ulaşım sağlanmaktadır. Burası çok güzel ve temizdir İşte bu yer yani Bahçeköy, ormanlar içerisinde bulunan çok güzel bir yerdir. Buraya nasıl giderim diye bir soru sorar sanız bu tarafa nasıl gidilir diye bilmeyenler için anlatayım. Bilmeyen çok azdır. Buraya araçla Maslak Tarabya Hacıosman üzerinden kolayca gidilir.

Göktürk Kurye Servisine  burada 7/24 olarak sürekli devam ediyoruz

İstanbul Sarıyer Bölgesinde artık, güzel ve seri olarak hizmetimiz başlatmıştır. Bu bölge dediğimiz gibi ormanlık olmasına rağmen her tarafa bağlantısı olan bir yerdir. Ormanın içinden daha üst kısımda Zekeriya köy bölgesine, oradan Sarıyer merkeze, yine orman içinden Kemer ile Göktürk ve otobana bağlantılı orman yolları vardır. Burada çalışmak güzel ve verimli harika bir şekilde devam etmektedir. Bizler çalışan olarak buralarda çalışarak huzur ve sevinç duyuyoruz. Göktürk acil kurye ile size daha yakınız.

Göktürk Moto Kurye çevredeki alan içindeki siteler bölgesine hizmet 

İşte bu sağlam çalışmalarımız son derece kaliteli ve ciddi bir çalışmadır. Denemenizi tavsiye ederim. Buraya bir çok yerden geliş ve çıkış mevcuttur. Orman bölgesine doğru ana caddeden sağdan sapağından  ilk sağdan bu sapağa gelinir. Tahminen bundan sonra yaklaşık beş km sonra ilk yerleşim merkezi ve kemerlerin olduğu yere varılır. Burası daha küçüktür. Asıl yer ilerideki olandır. Bahçeköy aslında köy statüsünde olan yer olsa da biraz daha gelişme göstermiştir. Göktürk Yol moto kurye size çok çabuk hareket ediyor.

YOL KURYE

Yol Kurye, https://www.yolkurye.com

Göktürk Moto Kurye” üzerine 3 düşünce

Moto Kurye | Göktürk Moto Kurye | 0850 305 15 29Yayın tarihi  12:38 am - Ara 28, 2019

[…] Göktürk Moto Kurye […]

4 LEVENT KURYE | MOTORLU KURYE | 0216 606 21 38Yayın tarihi  8:27 pm - Oca 1, 2020

[…] Göktürk Moto Kurye […]

Ferahevler Kurye | Acil Yol Kurye | 0850 305 15 29Yayın tarihi  7:44 pm - Oca 5, 2020

[…] motorlu kurye Maslak köprü ve birinci köprü girişi ve çıkışları arasında sonra sahilden de gidilen bir […]

Mesajınızı bırakın

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP
%d blogcu bunu beğendi: