• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Fatih Motorlu Kurye

Fatih Motorlu Kurye

Fatih Motorlu Kurye

Fatih Motorlu Kurye ile Fatih ilçesinde başarılarımız sürüyor

Fatih Motorlu Kurye ile tüm bölgeye yayılmış durumdayız. Biz çalışmamız ile tüm Fatih ilçesi, çevresi ve mahallelerinde hızlı ve acil  hizmetimiz başlamıştır. İstanbul’da çok eski ve özel ilçe olarak ilçemiz Avrupa yakasında Bakırköy, Topkapı arasında bulunmaktadır. Burası önceden dağınık olsa da son yollarda gelişmiştir. Biraz kıpırdama var sanki. Güzel ve merkezi hale dönüşmüş bir ilçemizdir. İlçe, diğer ilçelere nazaran İstanbul’un en büyük ve geniş açıdan büyük ilçelerinden bir tanesidir.

Fatih bölgesi çalışmaları daha farklı olarak devam ediyor

Demirciler sitesi, sapağı vardır. İşte buralar anlattığımız yerler burasıdır. Buralar ilçe olarak anlattığımız yere bağlıdır. Evet arkadaşlar size bir itirafım var. Bazen bu işi yapan olmaktan utansam da daha sonra kendi kendime diyorum ki, insan olarak dünyanın en özgür işini yapıyorsun. Evet yani yanlış mı? Yanlış değil tabi ki. Çünkü bir yere bağlı değilim. Dışarıda özgürce dolaşıyorum. Açık havadayım. Yağmur, kar hariç gayette güzel geçen bir zamanım var. Biz yaşayan en özgür ve en rahat insanlarız.

Motorlu Kurye olmak hayatı özgürce yaşamak demektir

Dışarıda sen özgürce hem geziyorsun hemde para kazanıyorsun.İşte durum bu. Evet bazı olumsuz bir sürü mesele olmuyor değil. Çoğu zaman insanların aşağılaması, küçük görmesi, hor ve hakir görmesi insanı üzüyor tabi bizi oldukça. Bazı güvenlik görevlileri bile sanki oranın sahibi gibi bizlere iyi davranmıyorlar. Tekstil başta olmakla beraber genellikle dericiler ve tekstilcilerle ünlenmiş ve bu dükkanlarla doludur. Medya piyasasındaki Fox Tv bu ilçede sahil kısmında bulunmaktadır.

Fatih Motorlu Kurye ile hayatın özünü benimseyin

Yeşil Kundura, Topkapı, Matbaacılar sitesi, Bayrampaşa, Çevik Kuvvet, Fındıkzade, Çapa tüm bu bölgelerde faal olarak  hizmet vermektedir. Bu bölge Top kapı, Cevizlibağ, Zeytinburnu üçgeni içinde yer almaktadır. Hemen Cevizli bağ, sağından E-5 üzerinde Zeytinburnu, Ambarlar. Akp’li belediye başkanı yönetir. Özel  dağıtım hizmetleri olarak burada çalışıyoruz. Firma olarak şu semtlerimiz ve ilçelerimize hizmet vermektedir. Bakırköy, İstanbul Caddesi, Ataköy, Ataköy 7-8 kısım vardır. Fatih Kurye toplum içinde var.

YOL KURYE

Yol Kurye, https://www.yolkurye.com

Mesajınızı bırakın

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP
%d blogcu bunu beğendi: