• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Fatih Kurye

Fatih Kurye

Fatih Kurye

Fatih Kurye verdiği servisin her zaman arkasında durmuş bir firmadır

Fatih Kurye şahane olarak taşıma  hizmetleri olarak bizlerde bizi benimseyen, özümseyen firmalarımıza daha çok değer vererek onların işlerini ve paketlerine öncelik tanımaktayız. Tabi ki 2018 yılı itibariyle ve buradan taşınmaz ise  tabiki. Genellikle orta direk denilen orta ve alt kesim yaşamaktadır. Çalışmalarımız arasında yürütülen ortak işlerle beraber bu bölgenin yükü biraz olsun hafiflemiş bulunmaktadır. Fatih, Eyüp çevresinde devamlı olan bu çalışmalarımızın neticesinde bu bölgedeki önemli gönderiler var.  

Bizden aldığınız hizmetin tadını asla başka yerlerden alamazsınız

Fatih Kurye çalışmalarımız tüm çevre yerler için bile geçmektedir. Evet anlatmaya başladığımız burası halkı ve alanı İstanbul şehrinin en çok hızla gelişen kesimlerinden bir tanesidir. Özellikle yeni yapılan arka taraftaki bloklarının, Avrupa konutlarının ve daha birçok konut yapılması neticesinde buraya gelişiminde  birçok etkisi bulunmaktadır. Bölge Avrupa yakasında bulunmaktadır. Buradaki iki önemli konut projesi, Avrupa konutları ve  etap konutları. İşlerinin yüzde kırkını bizim kurye firması üstlenmiş bulunmaktadır.

Fatih ilçesinde ve dışında hizmet verdiğimiz önemli yerler vardır

Buradan her ilçeye hizmetimiz bulunmaktadır. Özellikle Beylikdüzü, Esenyurt, Hadımköy, Avcılar arası hizmetler nasıl yürümektedir? Alibeyköy gölü buraya yakındır. Fatih ilçesi ile sınırı vardır. Genel olarak yaklaşık 500 bin civarında nüfusu vardır. Yaklaşık 42 bin km alanı ile orta sıralarda yer alır. Bölgenin sosyal yapısı ve gelişimi hakkında yapılan araştırmalar nasıl sonuç vermiştir. Bu konuda bilgiler nelerdir. Bölgenin sosyo ekonomik olarak bir çok problemlerini biliyoruz. Aradığınız işlerde kesin çözüm bizimle nihayete erecektir. Fatih acil kuryeyi arayın.

Fatih Kurye Bölgede Yaşanan Problemler Ve Çözümleri Nasıl Olmalıdır

Bölgenin yapısına ve koşullarına göre hizmet göstermekteyiz. Gerçek olarak iddia etmiyoruz zaten öyleyiz. Bu mahalleler şunlardır; Avcılar Yeşilkent, Avcılar Tahtakale, Avcılar Merkezi, Firuzköy, Mustafa Kemal Paşa, Avcılar Üniversite Mahallesi, Denizköşkler, Gümüşpala, Cihangir ve Ambarlı bölgeleridir. Özellikle Ambarlı’da Ambarlı Limanının olmasından dolayı buraya en çok geldiğimiz yerdir. Gümrük evrakları ve belgeleri buradan mal çekecek firmaların işleri olmaktadır. Fatih moto kurye tüm burada sayılan yerlere sorunsuz hizmet veriyor.

YOL KURYE

Yol Kurye, https://www.yolkurye.com

Mesajınızı bırakın

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP
%d blogcu bunu beğendi: