• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Eyüp Motorlu Kurye

Eyüp Motorlu Kurye

Eyüp Motorlu Kurye

Yol Kurye Olarak Eyüp Motorlu Kurye Hizmetleri Açıldı

Bu sağlam ve güzel hizmet kendi bünyemizde özel oluşturduğumuz bir çok hizmetlerden sadece biridir. Eyüp motorlu kurye olarak bizler bir çok yere adım adım giderek oralarda da işe başlıyoruz. Yavaş yavaş İstanbul ilçelerinin çoğunda açılarak sizlere hizmet verme arzumuz yerine gelmeye başlıyor artık. Şu ana kadar şimdilik yaklaşık otuz ilçede olan çalışmalarımız nu güzide ilçesini de içine katarak daha da yükselmiştir. Aslına bakarsanız daha çok kendi merkezimize yakın ilçelerde hizmet vermeye başladık.

Eyüp ilçesi ilçeler arasında en geniş alana sahip bir yer

Burası nedense tam anlamaya çalıştığımız kadarı ile büyük bir alan içinde olan ilçelerdendir. Gereksiz yerler buraya bağlanmıştır. Hem merkezi mahalle ve semtleri hemde taşrada mahalle ve köyleri vardır. Bölge ilçesi merkezi olarak aslında doğal yeri Haliç köprüsünün hemen altında görülen sağ taraftaki yerdir. Eyüp camisinin olduğu bölgedir. Buradan bir çok yere yollarla bağlantı vardır. Buradan yukarı çıkarak Gaziosmanpaşa içine çıkılabilinir. Burası her yere rahatça açılıyor.

Eyüp ilçesi hakkında biline bazı kısa bilgiler edinelelim

Daha ileri taraftan Haliç boyunca Ali bey köy ve Kağıthane bölgelerine gidilir. Böylece hem sınır hemde yollar vardır. Hatta Sarıyer İlçesine de sınırı vardır.Geçiş yol ve güzergahları vardır. Adından da anlaşılacağı gibi buranın servisidir. Çalışma olarak genelde Eyüp, Göktürk, Kemer tarafı ve içinde hizmet vermekte olan şirketimiz, dışarıdan gelen paket ve işlerini de dağıtmakta mahirdir. Çalışma amaçlarının en başında bir çok bölgesinde böyle bizim gibi olan ciddi bir çalışmanın olmamasından kaynaklanmaktadır. 

Eyüp Motorlu Kurye olarak gittiğimiz hizmet verdiğimiz yerler

İnsanların hatalarından birini sorunlar üzgün üzüyor. Burada bir çok tanınmış ve bilindik Semt ve mahalleleri vardır. Hatta taşra tarihinde da neden yerler onu nedense buraya bağlanmıştır. Bunun sebebini daha çözemedik. Bazı önemli yer ve adları, Göktürk, Kemer, Ağaçlı Köyü, Akpınar, Çiftalan, Alibeyköy, Emniyettepe, Güzeltepe, Odayeri, Pirinççi, Rami, Topçular ve Yeşilpınar bölgeleri en tanınmış yerlerdedir. Buradaki Beşiktaş, Şişli, Beyoğlu, Kağıthane ve Sarıyer İlçeleri aslında yakın yerlerdi. Eyüp Kurye süper iş başarıyor.

YOL KURYE

Yol Kurye, https://www.yolkurye.com

Mesajınızı bırakın

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP
%d blogcu bunu beğendi: