• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Eyüp Kurye

Eyüp Kurye

Eyüp Kurye

Eyüp Kurye ile yaşadıklarımızı anlatmakla bitmez ama bizde insanlara örnek olsun diye yazıyoruz

Üçüncüsü iki şerit gidiş olan tek geliş olan yere geldiğimizde daha Eyüp sahile daha varmadan geride, Taksi sol tarafımda bende sağ şeritte gidiyoruz, ve beni görüyor çünkü yan yanayız. İlerde biri el edince aniden hemen yanında olmama rağmen direk yol boş gibi üstüme sürmesi ve bana vurması, ve hala sağa kırmaya devam etmesi beni kaldırıma sıkıştırması. Eyüp acil kurye servisi verilir

Bizler her gün trafikte bu ve buna benzer onlarca kaza atlatıyoruz

Ne yüzünden hep bu şerefsiz, ahlaksız , adi pis insanlar yüzünden. Ve bırak bir özür insan bile asla diyemeyeceğim hayvan herifler birde senin üzerine yürüyor haklı imiş gibi. Allah bunların belasını versin. Allah içip içip yola çıkanlarında belasını versin İnşallah.  Bu tür insanlar olacak ve devam edecekler. Asıl olan bunları bulmak tespit etmek ve etkisiz hale getirmektir. 

Eyüp Kurye Firma Olarak Bu Bölgedeki Çalışma Prensiplerimizden taviz yok

Bu bölgedeki çalışmalarımız uzun vadeli olup yavaş yavaş kendini göstermeye hep başlamıştır. Eyüp bölgesi Laleli geçtikten sonra başlar. Bu bölge Aksaray ile kesişir. Fındıkzade, Kocamustafapaşa bölgelerine ve Tem Otobanına yakın bir yerdedir. Son yıllardaki konutlaşma ve site yapımı buralara kadar gelmiş ve kendini göstermiştir.

Buralara iş alıp vermek için çok sık gelmeye başladık

Önceden Çapa ve Fatih içine doğru büyük fabrikaların olduğu yerlere giderdik. Şimdi buralarda yapılan yeni konutlardan iş almaya başladık. Ve aynı kat sayısında ve sokakları geniş ve rahat bir mahalle yapmadınız. Neden para size daha hoş geliyor değil mi?. Sizin yaptığınız iş ancak bu kadar olur. Eyüp ilçesinin manevi bir havası var.

Eyüp Kurye çalışması ile burada kurye sorunu ortadan kalkıyor

Arkadaşlar sizlerden istediğimiz bizi fazla arayıp işleriniz için durmadan sıkıştırarak bizleri strese lütfen sokmayın bizler bunun farkında olarak size görev veriyoruz. Hizmetimiz düzgün ve sağlam gitsin ve elemanlarımıza bir zarar gelmesin istiyoruz. Madem şehir içinde yapamıyorsunuz peki Eyüp gibi yerlere bomboş arazilere dümdüz sıralı binalar nedir. Eyüp moto kurye acil iş yapar.

YOL KURYE

Yol Kurye, https://www.yolkurye.com

Mesajınızı bırakın

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP
%d blogcu bunu beğendi: