• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Category ArchiveEyüp Kurye

Göktürk Acil Kurye

Göktürk Acil Kurye

Göktürk Acil Kurye sisteminin  tavsiyesi yollarda düzgün ve yavaş gidin

Göktürk Acil Kurye yollarda ve özellikle sosyal medya üzerinden izliyoruz ve görüyoruz ki bazı kalitesiz ve kendini af edersiniz bir nane sanan bu tür insanlardan bıktık artık. Ana yollarda makas atarak gitmeler, tek teker kaldırmalar, yarış yapmalar, hız yaparak birde videolar çekmeler ve daha nice bir çok hareketler. Bunu da insanlara ve çevresine bir marifet gibi gösteren nice akılsız insanlar var.

Göktürk Acil Kurye yollara çıkar iki üç gün kayboluruz yollarda olarak

Göktürk kurye hayatımız hep motosiklet üzerinde ve rızkımız da motor üstünden kazandık. Bizim de mesleğimiz bu oldu.İstanbul olsun, İzmit olsun, Bursa olsun, Sakarya, Tekirdağ, Edirne olsun daha bir çok yere gidip malzeme veya bizim deyimimizle gönderi teslim etmişliğimiz vardır. Türkiye içinde bir çok ile gitmişizdir. Gitmesekte kargo ile veya uçak hava kargo ile İstanbul içinden oralara malzeme yolladık.

Göktürk beldesinin üzerine düşmemizin bir nedeni var seviyoruz burayı

Göktürk ve Kemerburgaz motorlu kurye olarak uzun yıllardır bu sektörün içinde şöyle böyle var olmaya çalışan bir firma olarak bu günümüze kadar geldik çok şükür. Şuana kadar yaklaşık 25 senedir bu işin içinde bu işin başından beri çalışan var olan gözlemleyen arkadaşlarla olduk ve onlarla çalıştık. En tecrübeli iş arkadaşlarla beraber arkadaş olduk ve hala onlarla arkadaşlıklarımız devam ettiriyoruz. 

Göktürk beldesi içinde verdiğimiz servis ve hizmetlerin hep arkasındayız

Poligon mahallesi kurye hayatımız hep motosiklet üzerinde ve rızkımız da motor üstünden kazandık. Bizim de mesleğimiz bu oldu.İstanbul olsun, İzmit olsun, Bursa olsun, Sakarya, Tekirdağ, Edirne olsun daha bir çok yere gidip malzeme veya bizim deyimimizle gönderi teslim etmişliğimiz vardır. Türkiye içinde bir çok ile gitmişizdir. Gitmesekte kargo ile veya uçak hava kargo ile İstanbul içinden oralara malzeme yolladık.

Göktürk acil kurye yaşamında insanlara sunduğu güzellikler ile seviliyor

Göktürk kurye hizmeti ile başarımız doruğa çıktı. Diğer taraftan sınır bölgesinin Sarıyer ilçesine bağlantısından sonra Kemerburgaz bölgesi Eyüp ilçesine bağlı olduğundan Eyüp ilçesine sınırdır. Burası geniş bir yelpazeye benzer ve çok değişik bir sınır yapısına sahip yerlerin başında gelmektedir. Bazen biz bile karıştırıyoruz.

Göktürk Hızlı Kurye

Göktürk Hızlı Kurye

Göktürk Hızlı Kurye ile daha rahat ve konforlu bir teslimat 

Göktürk Hızlı Kurye firma uçak kargo olarak bizler buradaki eksik olan hizmetlerden neye ihtiyaç varsa hepsini araştırdık. Uzun zamandır burada arge yani araştırma çalışmalarımız devam ediyordu. Eyüp ilçesinde hizmet vermekte olan yaklaşık olarak on adet kurye firması bulunmaktadır. Hepside bizim altımızda olan ve çok kıskanç firma sahiplerinden oluşmaktadır. Şimdi biz burada merkezi olan tek yerel firma olduk. Göktürk bölgesinin üstüne düşmemizin nedeni burada bulunmamızdan dolayıdır.

Göktürk Hızlı Kurye çalıştığı ilk günden itibaren dikkatli

Göktürk uçak kargo kurye işini ince dokuyor. Bunlara özellikle Eyüp ilçesi ve kırsal bölgeelrde bulunan yerleşim merkezi dahil çalışıyoruz. Merkez bölgesi ve çevresinde ve ormanların içindeki sitelere gider buralarda her türlü ihtiyaç için kurye siparişi alıp teslim ediyoruz. Bu iş ile ilgili bazen aramızda yarışlar yapıyoruz diğer firmalar ile yarış. Bu işin ilk duayenlerinden olduğumuz için hep bizi kıskanırlar. Bizde ne olursa olsun işimize bakıyoruz. Onları da bizim hizmetimizden mahrum bırakmıyoruz.  7/24 süren hizmetinizdeyiz.

Göktürk Kurye buraya her açıdan yarar sağlayacak adımlar 

Göktürk acil kurye her yerde işine hazır. Yol Kurye olarak burada da yolunuzu açmak için geldik. Burası gerçekten elit semtlerden bir tanesi olmaktadır. Ormanlar arasında kalan bir bölgedir.  Merkez yerinde bir çok irili ufaklı siteler mevcuttur. Orman içinde prensiplerimiz çerçevesinde bu bölgede motosiklet sürmek gerçekten çok zor geliyor. Çok virajlı yolları vardır. Bazen araçlar sollama yaparken zorlanıyor. Bölgeyi çok iyi analiz ettik. Fakat birde yeni yapılan otoban yolu var. Fakat buradada hız sınırı var.

Göktürk Hızlı Kurye buralar şahane bir yaşam merkezidir

Göktürk acil kurye servisi burada başladı. İnanması zor ama gerçekten de mükemmel bir yer. Hem şehirde yaşamak, hem köyde yaşamak işte ikisi bir arada. Akşam köyde gündüz şehirde. Fakat köy ile şehrin dayanılmaz uçurumlarını ortadan kaldırmaya çalışma çabası içinde olanlar ve bu konuda zorlananlar için mükemmel bir yer. Burayı gerçekten de çok iyi biliyoruz. Burası sahil ilçesi bu tarafı Karadeniz ile komşudur. Çünkü daha ilerisi denize doğru gitmektedir. Göktürk Hızlı Kurye ile hedefe kitlenin.

Göktürk Moto Kurye

Göktürk Moto Kurye

Göktürk Moto Kurye Hizmetimiz Gerçek Olarak Yüksek Hızla Gidiyor

Göktürk moto kurye sorunları çözmeye geldi. İstanbul Avrupa yakasında bulunan bir ormanlar içerisinde mükemmel, yemyeşil güzel bir köy semtidir. Orman arazisinin içinde küçük bir yerleşim alanıdır. Yaklaşık 15 bin nüfusu olan bir yerdir. Çok güzel bir bölge olup her tarafı ormanlarla kaplı bir alanda kurulmuştur. Burası tam anlamıyla bir orman ada diyebiliriz. Bizimde çok sevdiğimiz güzel yerlerden biridir. Aslında yaşanılacak bir yer. İstanbul trafiğinden kaçıp ta buralarda stressiz yaşamak çok güzel geliyor insana. 

Fakat son yıllardaki trafik buraya artık sıçramış ama biz halen devam 

Normal kurye olarak Hacıosman Tarabya tarafından giden yol beş km sonra bu bölgeye ulaşmaktadır. Devamlı olarak buraya hizmete devam ediyoruz. Başka yollardan da buralara ulaşım sağlanmaktadır. Burası çok güzel ve temizdir İşte bu yer yani Bahçeköy, ormanlar içerisinde bulunan çok güzel bir yerdir. Buraya nasıl giderim diye bir soru sorar sanız bu tarafa nasıl gidilir diye bilmeyenler için anlatayım. Bilmeyen çok azdır. Buraya araçla Maslak Tarabya Hacıosman üzerinden kolayca gidilir.

Göktürk Kurye Servisine  burada 7/24 olarak sürekli devam ediyoruz

İstanbul Sarıyer Bölgesinde artık, güzel ve seri olarak hizmetimiz başlatmıştır. Bu bölge dediğimiz gibi ormanlık olmasına rağmen her tarafa bağlantısı olan bir yerdir. Ormanın içinden daha üst kısımda Zekeriya köy bölgesine, oradan Sarıyer merkeze, yine orman içinden Kemer ile Göktürk ve otobana bağlantılı orman yolları vardır. Burada çalışmak güzel ve verimli harika bir şekilde devam etmektedir. Bizler çalışan olarak buralarda çalışarak huzur ve sevinç duyuyoruz. Göktürk acil kurye ile size daha yakınız.

Göktürk Moto Kurye çevredeki alan içindeki siteler bölgesine hizmet 

İşte bu sağlam çalışmalarımız son derece kaliteli ve ciddi bir çalışmadır. Denemenizi tavsiye ederim. Buraya bir çok yerden geliş ve çıkış mevcuttur. Orman bölgesine doğru ana caddeden sağdan sapağından  ilk sağdan bu sapağa gelinir. Tahminen bundan sonra yaklaşık beş km sonra ilk yerleşim merkezi ve kemerlerin olduğu yere varılır. Burası daha küçüktür. Asıl yer ilerideki olandır. Bahçeköy aslında köy statüsünde olan yer olsa da biraz daha gelişme göstermiştir. Göktürk Yol moto kurye size çok çabuk hareket ediyor.

Eyüp Acil Kurye

Eyüp Acil Kurye

Eyüp Acil Kurye ile başarımızın sırrı çok çalışmak ve disiplinden geçmektedir

Eyüp Acil Kurye olarak Garipçe yolundaki Koç üniversitesi kurye ile kampüsüne hizmet başladı. Bütün ekip üyelerimiz ile birlikte ileriye dönük projeler üretiyoruz. Her geçen gün yaptığımızın işin üzerine ek olarak daha fazlasını koymaya çalışıyoruz. Özellikle verdiğimiz eğitim ve seminerler ile birlikte kalite seviyemizi daha üst seviyeye taşıyoruz. Yetiştirdiğimiz tüm elemanlar aynı kalite ve aynı hızda bizlere kaynıyor.

EYÜP MOTORLU KURYE HER TÜRLÜ YARDIMA HAZIR DURUMDA HİZMET

Sizlere söz verdiğimiz gibi. Verdiğimiz bu işlerin kalitesi düşmeden işlerimize devam edeceğiz. Çünkü biliyoruz ki bu yolda biraz olsun tökezleyenler bir daha ayağa kalkamıyor. Kurtlar sofrasında ayağa kalkabilse bile bir daha eski günlerine asla kimse dönemiyor. Bunun blincinde olarak ileriye doğru bakmaya devam edeceğiz İnşallah. Koç üniversitesi kurye başardı.

Eyüp Acil Kurye çalışma hayatına 2008 yılında Eyüp ilçesi içinde başlamıştır

Kemerburgaz motorlu kurye ana yol üstünde giden bir çok araç sürücüsü önünde motor olduğu halde yol boşmuş gibi davranıyor. Onları görmezlikten gelip üstüne sürüyor. Hatta bilerek üstüne gidiyor, nasıl olsa motor dur bir yere kaçar diye. Motor kullanan sürücülerin ortak sorunu yolda fark edilmemek. Yani insanlar tarafından hiç kaale alınmamak umursanmamak.

EYÜP İLÇESİ MERKEZİ VE YEREL BÖLGELER İÇİNDE FAALİYET SÜRÜYOR

Eyüp Motorlu Kurye fakat burası genelde sanayi değilde daha çok küçük işletmelerdir. Bu bölgelerde bir çok paket işleri olmaktadır. Daha çok yoğun merkez bölgesinde motorlu servisimiz olmakta ve bu bölgelerden paketlerimiz ve gönderilerimiz, işlerimiz çıkmaktadır. İstinye içi siz müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız. Eyüp Kurye sistemi İstanbul Eyüp içinde 7/24 kurye servisi yapmaktadır.

Eyüp Acil Kurye ile Kemerburgaz ve Göktürk çevresinde burada artık varız

Eyüp Acil Kurye burada çok çalışıyor. Bu araçlar bizim her türlü ihtiyacımızı karşılamak için üretilirler. Mesela araba, otobüs, kamyon, minibüs, traktör, tren, metro gibi ve daha nice şeyler bizim için yaşamı kolaylaştırmak için üretilmiştir. Motosiklet de bunlardan bir tanesidir. Özellikle trafik olan bölgelerde hayatı kolaylaştıran bu küçük araçları amacı dışında kullanan çok insan vardır. 

Kemerburgaz Hızlı Kurye

Kemerburgaz Hızlı Kurye

Kemerburgaz Hızlı Kurye Eyüp ilçesi içinde güzel bir hizmet motorlu kurye servisi

Burası yukarıda anlattığımız gibi İstanbul bölgesi ile Eyüp merkez arasında kalan bir bölgeyi kapsamaktadır. Alan olarak geniş bir yere sahiptir. Hem sahil şeridi olarak hemde üst kısım yerleşim ve ormana yakın yer olarak alana sahiptir. Bu kesimde daha çok eski evler bulunsa da yukarı tarafta daha yeni binalar mevcuttur. İstanbul Kemerburgaz motorlu kurye gereğinden fazla seri gidiyor. Kemerburgaz hızlı kurye Göktürk ve Eyüp çevresinde çok seri ve çabuk şekilde çalışıyor halen.

Kemerburgaz Moto Kurye tüm mahallede temiz ve titiz bir çalışma yürütmektedir

Sarıyer ilçesine bağlı Uskumruköy bölgesi hemen çok sınırı bulunur. İşte daha geri tarafına Bahçeköy yerleşim alanı yapılmıştır. Daha ileride ise Kilyos bulunmaktadır. Üçüncü köprü tam buranın yakınında bulunmaktadır. Ayrıca gene üçüncü hava alanına çok yakın mesafede bulunur. Kemerburgaz ve Göktürk bölgelerine de yakın sayılır. Keerburgaz Acil Kurye olarak Sarıyer ilçesinde çok farklı bir çalışma sunuyoruz. Sizden alındığından teslimat süresi de hemen bir saat içinde vermektir.

Kemerburgaz Hızlı Kurye burada ilçe sınırları içinde size acil hizmet veriyoruz

Eyüp kurye ile hayat sürüyor. Devlet hastanesi ne olacak? İlçemiz bir son iki seçimdir bir çok belediyeler tarafından yönetilmektedir. Hizmetleri olarak son zamanlarda Eyüp belediyesinin çevre bölgesine taşındığını gördük. Devlet hastanesi ile beraber Eyüp devleth astanesinin birleşerek büyük bir hastane yapıldığını ve yakında açılacağını biliyoruz. Fakat aklıma gelen en önemli meselelerden biri ile bölge arasındaki uzun mesafe ile neden bu devlet hastanesi burada kalmadı acaba.

Kemerburgaz Hızlı Kurye ile zamanın farkına rarın bizi deneyin farkı görün

Kemerburgaz hızlı kurye çok çabuktur. Zaten bu özel sistemin amacı budur. Bundan gayrı yoksa ne anlamı var fazla para almanın. Eğer zaten normal zamanda gitse diğer işlerle normal olarak gitseydi normal ücret alınırdı değil mi?  Yani hızlı ücreti alıp ta işi yavaş getirmemiz işte böyle bir davranış büyük bir hata olurdu. Bunun amacı ise acil olan bir işin üstüne asla başka bir iş almadan ve o motorcuyu başka adrese yollamıyoruz. Yani hemen devam ettiriyoruz. Çünkü size sağladığımız bu servisimizin ücreti ona göre iki katı olarak alıyoruz.

Eyüp Moto Kurye

Eyüp Moto Kurye

Eyüp Moto Kurye tesbit etti ki İstanbul içindeki en geniş ilçelerden biri Eyüp

Eyüp Moto Kurye diyor ki Bu ilçesi İstanbul ‘ un en geniş alana sahip ilçelerinden ilk üçtedir. Hatta belkide ilk sırada bulunmaktadır. Eyüp bölgesi İstanbul Avrupa yakasında en kalabalık bulunan bir İlçemizdir. Burası İstanbul iline bağlı, Avrupa yakasında bulunmaktadır. Kalabalık ve geniş alanda oluşan yer, bir çok şehirden daha kalabalıktır. Evet işte kalabalıklar içinde bir çok firma burada gelir giderken bizler ise devamlı olarak kalıcı bir hizmet vermeye başladık.

Çok geniş kırsal ve merkezi olarak toprakları ve sınırları bulunmaktadır

Neredeyse il olacak kadar fazla insan yaşamaktadır. Burası birçok mahalleden oluşmuş ve dağınık bir yapıya sahiptir. Yerleşim ve konut olarak daha çok eski yapılar ve binalar mevcuttur. Buraya kentsel dönüşüm gelse de belediyeler artık saçma sapan kendi koyduğu kanunlara göre inşaat izni veriyorlar. İşte burası büyük oranda ilerleyen zamanlarda değişecek. Fakat ne kadar insanın canı yanacak ne olacak işte onu Allah bilir. Daha sonra ne olacak bakalım göreceğiz.

Hala Nasıl Ve Neden Çalışmaya Devam Ediyoruz Çünkü Biz Çaışkanız

Bu bölgede birçok semt ve mahalle bulunmaktadır. Özellikle basın Arnavutköy denen bağlantı yolu üzerinde çok kargo dağıtım işleri çıkmaktadır. Servislerimiz, Bağcılar Merkez, Güneşli, Mahmutbey, Kirazlı, Yenibosna, Şirinevler , Demirkapı, Göztepe, Ateştuğla, Yüzyıl, Tabya bölgerine  hizmetimiz vardır. Bu bölgedeki hizmetimiz hızla devam etmektedir. Kentsel dönüşüm yeni değil eski  binaya güya. Ama şu anki kentsel dönüşüm eski yapılaşmadan dahada saçma sapan ve çarpık binalardan oluşmaktadır.

Eyüp Moto Kurye Artık Kendi Çapında Büyük Bir Firma Olmuştur

Daha ileri doğru çalıştığımız yerler olarak Bağlarcılar Barbaros, Çınar, Demirkapı, Evren, Fatih, Fevzi Çakmak, Göztepe, Güneşli, Hürriyet, İnönü, Kâzım Karabekir, Kemalpaşa, Kirazlı, Mahmutbey, Merkez, Sancaktepe, Yavuzselim, Yenimahalle, Yenigün, Yıldıztepe, Yüzyıl, Ateştuğla, Çiftlik, Tabya mahalleleridir. İşte bunlardan başka da mahalle vardır. Ne binalar sırayla yapılıyor, hatta bozuluyor bile, nede sokaklar büyüyor, hatta dahada daralıyor. Eski halde bıraksalar daha iyi idi. Eyüp Motor Kurye her kesime hizmet sağlar.

Eyüp Hızlı Kurye

Eyüp Hızlı Kurye

Eyüp Hızlı Kurye motosiklet ile trafikte caddelerde yarışanlarla biz karşıyız

Eyüp Hızlı Kurye ile devam ediyoruz. Motosiklet bir hız makinesi değildir. İş yapmak için mesela çalışan olarak sadece bir vasıtadır. Nasıl olsa arabaların özel yarış için pistleri varsa ve nasıl onlara şehir içinde ve şehir dışında ana yollarda yarışmalarına karşı isek aynen motosikletlerinde karşıyız. Fakat bizler yarışmayın da demiyoruz. Gitsinler özel kapalı alanlarda yarışsınlar. İnsanları rahatsız etmesinler. Evet bu insanlardan nefret ediyoruz. Birde cameraya çekip internete atıyorlar. 

Eyüp çabuk kurye lütfen yollarda düzgün gidin lütfen rica ediyoruz sizlere

Hacıosman motorlu kurye bizler motor üstünde hiç bir güvencemiz yok. Ne kadar elbise giyerseniz giyin belli bir hızdan sonra param parça olursunuz. Hem size yazık hemde ailenize yazık değil mi? Neden ailenizi üzüyorsunuz. Bir iş yapacaksanız düzgün ve güzel bir şekilde kullanın şu aletleri. Lütfen kimseye zarar vermeyin. Ve özellikle alkollü iken şu aracı asla kullanmayın. Çünkü akıl baştan gidince ne yapsın beden. Hem kendini hem de bizi yakma kardeşim. 

Eyüp Hızlı Kurye her ortama ayak uydurarak Eyip, Kemerburgaz ve Göktürk 

Eyüp Motorlu Kurye bu işi yapan firmalar genelde saat altı yedi gibi paydos ederler. Fakat biz bunun zıddı olarak gece de çalışarak yardımcı oluyoruz. Bu durumlardan bizlerde son derece rahatsız oluyoruz. İstinye kurye bölgesinde dışarı çıkamayan bütün müşterilerimize ve gece dahil olmak üzere, keyfine düşkün müşterilerimize ve ihtiyacı olan her kese acil ilaç kurye servisi yapıyoruz. Fakat bu konuda biz taşıma hiç bir eczane ile alakamız yoktur. Sadece kendi başımıza çalışıyoruz.

Eyüp Huzlı Kurye motosiklet kullanmak sadece heyecan değil sağlam eylemdir

Eyüp Hızlı Kurye hakkımızda olarak insanlar yaşadıkları hayatın içinde kullandıkları bazı araç ve gereçleri kendi özel hayatlarını kolaylaştıracak bir düzen olamalı. Tüm alet veya eşya olduğunu düşünmeleri bana göre çok az ve bazı kesimlerin görüşüdür. Şahsen bizim görüşümüzde tüm üretilen eşya veya araçlar insan hayatını kolaylaştıran şeylerdir. İşte bu düşünce ile imal edilen her şeyi yerli yerinde ve amacı içinde kullanmak gerekmektedir. Yaşadığımız şu hayatta bir yerden bir yere gitmenin en önemli unsurları araçlardır.

Eyüp Kurye

Eyüp Kurye

Eyüp Kurye ile yaşadıklarımızı anlatmakla bitmez ama bizde insanlara örnek olsun diye yazıyoruz

Üçüncüsü iki şerit gidiş olan tek geliş olan yere geldiğimizde daha Eyüp sahile daha varmadan geride, Taksi sol tarafımda bende sağ şeritte gidiyoruz, ve beni görüyor çünkü yan yanayız. İlerde biri el edince aniden hemen yanında olmama rağmen direk yol boş gibi üstüme sürmesi ve bana vurması, ve hala sağa kırmaya devam etmesi beni kaldırıma sıkıştırması. Eyüp acil kurye servisi verilir

Bizler her gün trafikte bu ve buna benzer onlarca kaza atlatıyoruz

Ne yüzünden hep bu şerefsiz, ahlaksız , adi pis insanlar yüzünden. Ve bırak bir özür insan bile asla diyemeyeceğim hayvan herifler birde senin üzerine yürüyor haklı imiş gibi. Allah bunların belasını versin. Allah içip içip yola çıkanlarında belasını versin İnşallah.  Bu tür insanlar olacak ve devam edecekler. Asıl olan bunları bulmak tespit etmek ve etkisiz hale getirmektir. 

Eyüp Kurye Firma Olarak Bu Bölgedeki Çalışma Prensiplerimizden taviz yok

Bu bölgedeki çalışmalarımız uzun vadeli olup yavaş yavaş kendini göstermeye hep başlamıştır. Eyüp bölgesi Laleli geçtikten sonra başlar. Bu bölge Aksaray ile kesişir. Fındıkzade, Kocamustafapaşa bölgelerine ve Tem Otobanına yakın bir yerdedir. Son yıllardaki konutlaşma ve site yapımı buralara kadar gelmiş ve kendini göstermiştir.

Buralara iş alıp vermek için çok sık gelmeye başladık

Önceden Çapa ve Fatih içine doğru büyük fabrikaların olduğu yerlere giderdik. Şimdi buralarda yapılan yeni konutlardan iş almaya başladık. Ve aynı kat sayısında ve sokakları geniş ve rahat bir mahalle yapmadınız. Neden para size daha hoş geliyor değil mi?. Sizin yaptığınız iş ancak bu kadar olur. Eyüp ilçesinin manevi bir havası var.

Eyüp Kurye çalışması ile burada kurye sorunu ortadan kalkıyor

Arkadaşlar sizlerden istediğimiz bizi fazla arayıp işleriniz için durmadan sıkıştırarak bizleri strese lütfen sokmayın bizler bunun farkında olarak size görev veriyoruz. Hizmetimiz düzgün ve sağlam gitsin ve elemanlarımıza bir zarar gelmesin istiyoruz. Madem şehir içinde yapamıyorsunuz peki Eyüp gibi yerlere bomboş arazilere dümdüz sıralı binalar nedir. Eyüp moto kurye acil iş yapar.

Göktürk Kurye

Göktürk Kurye

Göktürk Kurye her şeyi sizin ayağınıza getirmeye başladı

Göktürk Kurye olarak zaten buraya servis yapıyoruz. Buralarda hizmetlerimiz başlamış ve çok güzel bir şekilde devam etmektedir. Git gide daha fazla büyüyen firmamız şimdide bir yeri daha bünyesine katmıştır. Burada oluşturmak istediğimiz sistem çok basittir. Biz  ilk önce ilçe ayaklarını bir köprü ayağı gibi oluşturarak daha sonra semt ve sokaklara mahallelere hizmet ağı oluşturmaktır. Şimdilik böyle güvenli devam ediyoruz. Şimdilik az hizmet versek de büyük ve kocaman yüreğimizle ve daha fazla emek sarf ederek çalışıyor.

Gelişen büyüyen bir metropol olarak bir merkezi yer 

Birde Sabiha Gökçen tarafına ve karşı tarafa  çok acil olarak gidiyoruz.İster Tem otobanında olsun ister çevre yolundan olsun iki tarafta bulunan hava alanlarına olsun çabuk servis veriyoruz. Özellikle bu trafik yoğun akan yerlerde de. Bunun yanında acil işlerin direk adrese teslimatlarını yapıyoruz. Bir çok yere hemen çalışan sistemimiz vardır. Seri ve dikkatli oluyoruz. Genel olarak buralar yaşam merkezi, oturma ve yerleşim alanıdır. Buralara hizmet vermek biraz zor da olsa veriyoruz.

Her gün yeni bir site ve bina çevrede yapılmaya dursun

Aile ve ikamet yaşantı alanı olarak duran bir bölge de iş sorunu fazla yoktur. Buradaki diğer hizmetlerimiz şunlardır; Dağıtım hizmetleri, İlaç alıp getirme işleri, kiralık acil şoför işleri gibi işler. Bizler bu İstanbul içinde çalışmaya çalışırken gördük ki bize verilen değer ve saygı her geçen gün daha da kaybolmaya başlamıştır. İnşallah yaklaşan bu yeni yılda insanların bu maaşlarında iyileştirme yaparlar. Kendilerine verdikleri zammın yarısını verseler gene de yeter diyoruz.

Göktürk Kurye uzun vadeli olarak bu çarkta çalışıyor

Evet hayat sanki kocaman bir çarka benziyor. Çark kendiliğinden dönüyor ve biz bu çark içinde bir dişli bile değil bir mekanizmadan oluşuyoruz. Böylece düzen sürüyor. Böyle çalışan daha görülmedi. Evet haritada bir çok ilçenin birleştiği alan olarak gözükmektedir. Fakat nedense en az gelişen yer de gene burasıdır. Böylece diğer iş arkadaşlarıma çok kötü davranıyorlar. Aynen öyle ve kendi görevleri olmadığı halde görevlerinin dışına çıkıyorlar ve bize karışıyorlar. Göktürk Hızlı Kurye bu düzen içinde va.

Eyüp Motorlu Kurye

Eyüp Motorlu Kurye

Yol Kurye Olarak Eyüp Motorlu Kurye Hizmetleri Açıldı

Bu sağlam ve güzel hizmet kendi bünyemizde özel oluşturduğumuz bir çok hizmetlerden sadece biridir. Eyüp motorlu kurye olarak bizler bir çok yere adım adım giderek oralarda da işe başlıyoruz. Yavaş yavaş İstanbul ilçelerinin çoğunda açılarak sizlere hizmet verme arzumuz yerine gelmeye başlıyor artık. Şu ana kadar şimdilik yaklaşık otuz ilçede olan çalışmalarımız nu güzide ilçesini de içine katarak daha da yükselmiştir. Aslına bakarsanız daha çok kendi merkezimize yakın ilçelerde hizmet vermeye başladık.

Eyüp ilçesi ilçeler arasında en geniş alana sahip bir yer

Burası nedense tam anlamaya çalıştığımız kadarı ile büyük bir alan içinde olan ilçelerdendir. Gereksiz yerler buraya bağlanmıştır. Hem merkezi mahalle ve semtleri hemde taşrada mahalle ve köyleri vardır. Bölge ilçesi merkezi olarak aslında doğal yeri Haliç köprüsünün hemen altında görülen sağ taraftaki yerdir. Eyüp camisinin olduğu bölgedir. Buradan bir çok yere yollarla bağlantı vardır. Buradan yukarı çıkarak Gaziosmanpaşa içine çıkılabilinir. Burası her yere rahatça açılıyor.

Eyüp ilçesi hakkında biline bazı kısa bilgiler edinelelim

Daha ileri taraftan Haliç boyunca Ali bey köy ve Kağıthane bölgelerine gidilir. Böylece hem sınır hemde yollar vardır. Hatta Sarıyer İlçesine de sınırı vardır.Geçiş yol ve güzergahları vardır. Adından da anlaşılacağı gibi buranın servisidir. Çalışma olarak genelde Eyüp, Göktürk, Kemer tarafı ve içinde hizmet vermekte olan şirketimiz, dışarıdan gelen paket ve işlerini de dağıtmakta mahirdir. Çalışma amaçlarının en başında bir çok bölgesinde böyle bizim gibi olan ciddi bir çalışmanın olmamasından kaynaklanmaktadır. 

Eyüp Motorlu Kurye olarak gittiğimiz hizmet verdiğimiz yerler

İnsanların hatalarından birini sorunlar üzgün üzüyor. Burada bir çok tanınmış ve bilindik Semt ve mahalleleri vardır. Hatta taşra tarihinde da neden yerler onu nedense buraya bağlanmıştır. Bunun sebebini daha çözemedik. Bazı önemli yer ve adları, Göktürk, Kemer, Ağaçlı Köyü, Akpınar, Çiftalan, Alibeyköy, Emniyettepe, Güzeltepe, Odayeri, Pirinççi, Rami, Topçular ve Yeşilpınar bölgeleri en tanınmış yerlerdedir. Buradaki Beşiktaş, Şişli, Beyoğlu, Kağıthane ve Sarıyer İlçeleri aslında yakın yerlerdi. Eyüp Kurye süper iş başarıyor.

Göktürk Motorlu Kurye

Göktürk Motorlu Kurye

Göktürk Motorlu Kurye  Çevresinde Hizmetimiz Açıldı Sizlerin Hep Yanınızdayız

Göktürk Motorlu Kurye artık sizlerin emrinizde olacak. İstanbul Şehrimizin tam orta yerinde sayılan Bayrampaşa İlçesinde artık tüm hizmetimiz çalışmalarına  başlamıştır, devam etmektedir. Bizler sizlerden aldığımız güç ve  kendi kararlılığımızla piyasaya girerken sadece Allah’a güvendik Bismillah deyip işe başladık. İnşallah bizleri Allah utandırmasın.  İnsanlar bir birlerine, şoförler diğer araçlara saygı göstermiyorlar. Her kes ilk önce ben mantığı ile işi olsun olmasın bir an önce gideceği yere gitmek istiyor.

Bölgenin yapısını ve konumunu çok iyi biliyoruz böylece daha hızlı oluyoruz.

Bu sektöre yeni girmiş bir firma olarak işler açılacak. Buralara mahalle ve bölgelerinde hizmet verirken çok şükür ki şimdi Eyüp ilçesine kadar ilerledik ve buralara da hizmet verip götürmeye başladık. Şimdilik bu tarafta sayımız az olsa da öz veriyle ve kaliteli bir çalışmalarla bu açığımızı kapatacağız İnşallah. Bizlere gösterdiğiniz teveccüh için sizlere çok teşekkür ediyoruz. Bildiğiniz gibi sanayinin geliştiği yerlerden olarak görülmektedir buralar. Çalışan sayısı da fazladır.

İnsanlara değer verirseniz onlarda size değer verirler

Değerli insan vasfını kaybetmemiş insanlar. Sizler insan gibi İnsansınız. İşte bahsetmeye çalıştığımız Eyüp ilçesini sizlere anlatmaya gerek var mı ?Bilmiyorum ama, işte ne var burada bildiğiniz gibi Eyüp Sultan Cami var. Fesahane var. Piyerloti tepesi ve telefirik var.  Birde Kemerburgaz ve Göktürk içinde bol bol siteler var. Göktürk ve bölgesinde biraz az bir sanayi var. Fazla sanayi olmayan bir ilçedir. Bundan dolayı her taraf beton yapılar ve irili ufaklı sitelerden oluşuyor.

Göktürk Motorlu Kurye Burada Hizmet Vermekten Sevinç Duyar

Aslında burada fazla mahalle bulunmaz fakat az da değildir yani. Burada mahalleler biraz bize göre karışık olmasına rağmen biz biliyoruz. Ama şunu da söyleyelim her geçen gün yok ki mahalle sınırları değişmesin. Burada bulunan bir kaç mahalleler şunlardır. Yıldırım, Altıntepsi, Terazidere, Sağmağcılar, Kartaltepe, Kocatepe ile daha bir kaç mahalleri bulunmaktadır. Fakat genede en çok küçük ve biraz büyük olmak üzere iş potansiyeli olan bölgedir. Ama diğer ilçelere göre zayıftır. Göktürk Kurye her yoldan ilerliyor.

Kemerburgaz Moto Kurye

Kemerburgaz Moto Kurye

Kemerburgaz Moto Kurye Hizmete Başladı

Kemerburgaz Moto Kurye bölgesi ve ormanlık alana motorlu kurye servisi yapılıyor. Kemerburgaz ile Bahçeköy arasına hızlı çalışan bir servisidir. Bu bölgede bir çok toplum yaşamıştır. Bazı sürücüler burada bir çok hız sınırı aşmış ki kendilerinin hepsinin doğru yolda oldukları yanlışına sapmışlar ve tamamen yanlış yolda oldukları halde hızla gitmişlerdir.

Kemerburgaz içinde ilaç servisimiz vardır

Bu hizmet verdiğimiz alan içinde özellikle ana caddesi üzerinde bulunan bir çok küçük ve büyük siteler vardır. Hemen giriş kısmında bulunan büyük bir site vardır. Hemen Kemerlere gelmeden az yukarıda ilk yerleşim yerinin başladığı alanda. İşte bu ve diğer sitelere özel ilça ve motorlu taşıma sistemimiz süratle devam ediyor.

Kemerburgaz Motorlu Kurye Gayet Güvenli

Kemerburgaz Motorlu Kurye içinden Kemer ve Göktürk bölgesine acil servis vardır. Buradan daha ilerideki yer olan Uskumruköy tarafı vardır. İşte bu topluma yukarıda saydığımız nedenler doğrultusunda yaklaşık bir saat içinde servis sağlanıyor. Sağlam bir yer olarak tahmin edilen ve büyük bir nüfusa sahip kocaman bir iki yer olarak burası öne çıkar.

Kemerburgaz Moto Kurye ile başarmak kolay

Çalışacağınız tüm şirketler sağlam ve kaliteli olsun. Çakma firmalar ile asla çalışmayın diyoruz. En fazla şikayet ettiğimiz konu motosiklet kullanıcıların en fazla yakındığı konu şudur. Bir çok araç sürücülerinin motorları görmemeleridir. Ya da görmezlikten gelmeleridir.  Şimdilik hedefimiz İstanbul içinde buraya servisi olarak belirledik ve çok şükür bu hedefimize ulaştık. 

Yapılan hatalardan ders çıkarmak gerekiyor

Ana yol üstünde giden bir çok araç sürücüsü önünde motor olduğu halde yol boşmuş gibi davranıyor. Onları görmezlikten gelip üstüne sürüyor. Hatta bilerek üstüne gidiyor, nasıl olsa motor dur bir yere kaçar diye. Motor kullanan sürücülerin ortak sorunu yolda fark edilmemek. Yani insanlar tarafından hiç kaale alınmamak umursanmamak.

Kemerburgaz Moto Kurye ile devam ediyoruz

Kemerburgaz Moto Kurye ile bölgede çok olumlu derecede güzel sağlam çalışıyoruz. Kimse ile uğraşmadan sadece işimize bakıyoruz. Son derece başarılı ve seri çalışmalar içindeyiz. Evet dediğimiz gibi burası büyük bir yüz ölçüme sahip bir alandan oluşmaktadır. Hem sahil kısmında hemde çok yukarıda Tem Otobanın yukarılarına doğru uzanan büyük bir alandadır.

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP