• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Eyüp Hızlı Kurye

Eyüp Hızlı Kurye

Eyüp Hızlı Kurye

Eyüp Hızlı Kurye motosiklet ile trafikte caddelerde yarışanlarla biz karşıyız

Eyüp Hızlı Kurye ile devam ediyoruz. Motosiklet bir hız makinesi değildir. İş yapmak için mesela çalışan olarak sadece bir vasıtadır. Nasıl olsa arabaların özel yarış için pistleri varsa ve nasıl onlara şehir içinde ve şehir dışında ana yollarda yarışmalarına karşı isek aynen motosikletlerinde karşıyız. Fakat bizler yarışmayın da demiyoruz. Gitsinler özel kapalı alanlarda yarışsınlar. İnsanları rahatsız etmesinler. Evet bu insanlardan nefret ediyoruz. Birde cameraya çekip internete atıyorlar. 

Eyüp çabuk kurye lütfen yollarda düzgün gidin lütfen rica ediyoruz sizlere

Hacıosman motorlu kurye bizler motor üstünde hiç bir güvencemiz yok. Ne kadar elbise giyerseniz giyin belli bir hızdan sonra param parça olursunuz. Hem size yazık hemde ailenize yazık değil mi? Neden ailenizi üzüyorsunuz. Bir iş yapacaksanız düzgün ve güzel bir şekilde kullanın şu aletleri. Lütfen kimseye zarar vermeyin. Ve özellikle alkollü iken şu aracı asla kullanmayın. Çünkü akıl baştan gidince ne yapsın beden. Hem kendini hem de bizi yakma kardeşim. 

Eyüp Hızlı Kurye her ortama ayak uydurarak Eyip, Kemerburgaz ve Göktürk 

Eyüp Motorlu Kurye bu işi yapan firmalar genelde saat altı yedi gibi paydos ederler. Fakat biz bunun zıddı olarak gece de çalışarak yardımcı oluyoruz. Bu durumlardan bizlerde son derece rahatsız oluyoruz. İstinye kurye bölgesinde dışarı çıkamayan bütün müşterilerimize ve gece dahil olmak üzere, keyfine düşkün müşterilerimize ve ihtiyacı olan her kese acil ilaç kurye servisi yapıyoruz. Fakat bu konuda biz taşıma hiç bir eczane ile alakamız yoktur. Sadece kendi başımıza çalışıyoruz.

Eyüp Huzlı Kurye motosiklet kullanmak sadece heyecan değil sağlam eylemdir

Eyüp Hızlı Kurye hakkımızda olarak insanlar yaşadıkları hayatın içinde kullandıkları bazı araç ve gereçleri kendi özel hayatlarını kolaylaştıracak bir düzen olamalı. Tüm alet veya eşya olduğunu düşünmeleri bana göre çok az ve bazı kesimlerin görüşüdür. Şahsen bizim görüşümüzde tüm üretilen eşya veya araçlar insan hayatını kolaylaştıran şeylerdir. İşte bu düşünce ile imal edilen her şeyi yerli yerinde ve amacı içinde kullanmak gerekmektedir. Yaşadığımız şu hayatta bir yerden bir yere gitmenin en önemli unsurları araçlardır.

YOL KURYE

Yol Kurye, https://www.yolkurye.com

Mesajınızı bırakın

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP
%d blogcu bunu beğendi: