• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Eyüp Acil Kurye

Eyüp Acil Kurye

Eyüp Acil Kurye

Eyüp Acil Kurye ile başarımızın sırrı çok çalışmak ve disiplinden geçmektedir

Eyüp Acil Kurye olarak Garipçe yolundaki Koç üniversitesi kurye ile kampüsüne hizmet başladı. Bütün ekip üyelerimiz ile birlikte ileriye dönük projeler üretiyoruz. Her geçen gün yaptığımızın işin üzerine ek olarak daha fazlasını koymaya çalışıyoruz. Özellikle verdiğimiz eğitim ve seminerler ile birlikte kalite seviyemizi daha üst seviyeye taşıyoruz. Yetiştirdiğimiz tüm elemanlar aynı kalite ve aynı hızda bizlere kaynıyor.

EYÜP MOTORLU KURYE HER TÜRLÜ YARDIMA HAZIR DURUMDA HİZMET

Sizlere söz verdiğimiz gibi. Verdiğimiz bu işlerin kalitesi düşmeden işlerimize devam edeceğiz. Çünkü biliyoruz ki bu yolda biraz olsun tökezleyenler bir daha ayağa kalkamıyor. Kurtlar sofrasında ayağa kalkabilse bile bir daha eski günlerine asla kimse dönemiyor. Bunun blincinde olarak ileriye doğru bakmaya devam edeceğiz İnşallah. Koç üniversitesi kurye başardı.

Eyüp Acil Kurye çalışma hayatına 2008 yılında Eyüp ilçesi içinde başlamıştır

Kemerburgaz motorlu kurye ana yol üstünde giden bir çok araç sürücüsü önünde motor olduğu halde yol boşmuş gibi davranıyor. Onları görmezlikten gelip üstüne sürüyor. Hatta bilerek üstüne gidiyor, nasıl olsa motor dur bir yere kaçar diye. Motor kullanan sürücülerin ortak sorunu yolda fark edilmemek. Yani insanlar tarafından hiç kaale alınmamak umursanmamak.

EYÜP İLÇESİ MERKEZİ VE YEREL BÖLGELER İÇİNDE FAALİYET SÜRÜYOR

Eyüp Motorlu Kurye fakat burası genelde sanayi değilde daha çok küçük işletmelerdir. Bu bölgelerde bir çok paket işleri olmaktadır. Daha çok yoğun merkez bölgesinde motorlu servisimiz olmakta ve bu bölgelerden paketlerimiz ve gönderilerimiz, işlerimiz çıkmaktadır. İstinye içi siz müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız. Eyüp Kurye sistemi İstanbul Eyüp içinde 7/24 kurye servisi yapmaktadır.

Eyüp Acil Kurye ile Kemerburgaz ve Göktürk çevresinde burada artık varız

Eyüp Acil Kurye burada çok çalışıyor. Bu araçlar bizim her türlü ihtiyacımızı karşılamak için üretilirler. Mesela araba, otobüs, kamyon, minibüs, traktör, tren, metro gibi ve daha nice şeyler bizim için yaşamı kolaylaştırmak için üretilmiştir. Motosiklet de bunlardan bir tanesidir. Özellikle trafik olan bölgelerde hayatı kolaylaştıran bu küçük araçları amacı dışında kullanan çok insan vardır. 

YOL KURYE

Yol Kurye, https://www.yolkurye.com

Mesajınızı bırakın

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP
%d blogcu bunu beğendi: