• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

İstanbul Motor Kurye etiket arşivi

İSTANBUL MOTO KURYE - 0555 278 23 30

İstanbul Moto Kurye

İstanbul Moto Kurye hizmetlerimiz

İstanbul moto kurye ile tüm ilçesinde istediğiniz farklı iki adres kısmına ulaşım sağlanabilmesi için gündüz ve gece saatlerinde en hızlı ulaşım yöntemleri kullanılmaktadır. Firmamız merkezinde yer alan personellerimiz ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için telefon ve internet üzerinden iletişim kurmanız sonrasında en yakın kurye personelini size yönlendirecektir.

İstanbul moto kurye servislerimiz

İstanbul moto kurye gece saatlerinde ilaç ve sağlık ihtiyaçlarınızın karşılanması için eczane, hastane ve sağlık deposu gibi noktalar üzerinden ilaç transferlerinin yapılması firmamız personelleri ile sağlanabilir. Genel olarak birçok kişi tarafından kurye hizmetleri düşünüldüğünde belirli mesai saatleri çerçevesinde farklı yöntemler ile verilen bir hizmet akla gelmektedir.

 

İstanbul motorlu kurye çalışmaları

İstanbul motorlu kurye ile gayet düzgün ve başarılı hizmet. İstanbul içinde bulunan tüm şirket ve esnaflar dahil olmak üzere binlerce müşterye ulaştık ve onlara destek olarak yardımcı olduk. Asıl amacımız bu sektör içinde ilk ve en üst sıralarda hizmet veren öncü bir firma olma yolunda başarılı olmaktır. Çalıştığımız süreç içinde bir çok şeyler yaşadık. Bu gözlerimiz çok şeyler gördü.

 

İstanbul moto kurye teslimatları

İstanbul motor kurye size en iyi ve en hızlı servisi veriyor. Her zaman iddia ettik ki bizim ile kaşık atmaya çalışan bütün kurye firmaları her arkamızda ve gerimizde kaldı. Hangi konuda olursa olsun bizimle yarışa kalkanların sonu gerçekten hazin oldu. Çünkü bizim hızımıza ve kuvvetimize yetişecek hatta yanımıza bile yaklaşacak kimsenin gücü olmadı. Çünkü bu bölge bizim elimizde bulunuyor.

 

  • Normal Yol Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Yol Kurye teslimat süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Yol Kurye teslimat süreleri :   60  –  90 dakika arası teslim olur
  • Hava şartları, trafik, acil ve ciddi olaylarda teslimat süreleri gecikebilir
  • Moto Kurye gönderileri için : 0850 305 15 29 – 0212 284 67 15’i arayın

 

Göktürk Kurye için https://www.yolkurye.com/gokturk-kurye.html tıklayın

Kemerburgaz Kurye için https://www.yolkurye.com/kemerburgaz-kurye.html 

 

YOL MOTORLU KURYE 0555 278 23 30

YOL MOTORLU KURYE GÖKTÜRK KURYE VE KEMERBURGAZ KURYE HİZMETİ ARAYIN – 0555 278 23 30

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP