• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Göktürk Moto Kurye etiket arşivi

Göktürk Moto Kurye

Göktürk Moto Kurye

Göktürk Moto Kurye Hizmetimiz Gerçek Olarak Yüksek Hızla Gidiyor

Göktürk moto kurye sorunları çözmeye geldi. İstanbul Avrupa yakasında bulunan bir ormanlar içerisinde mükemmel, yemyeşil güzel bir köy semtidir. Orman arazisinin içinde küçük bir yerleşim alanıdır. Yaklaşık 15 bin nüfusu olan bir yerdir. Çok güzel bir bölge olup her tarafı ormanlarla kaplı bir alanda kurulmuştur. Burası tam anlamıyla bir orman ada diyebiliriz. Bizimde çok sevdiğimiz güzel yerlerden biridir. Aslında yaşanılacak bir yer. İstanbul trafiğinden kaçıp ta buralarda stressiz yaşamak çok güzel geliyor insana. 

Fakat son yıllardaki trafik buraya artık sıçramış ama biz halen devam 

Normal kurye olarak Hacıosman Tarabya tarafından giden yol beş km sonra bu bölgeye ulaşmaktadır. Devamlı olarak buraya hizmete devam ediyoruz. Başka yollardan da buralara ulaşım sağlanmaktadır. Burası çok güzel ve temizdir İşte bu yer yani Bahçeköy, ormanlar içerisinde bulunan çok güzel bir yerdir. Buraya nasıl giderim diye bir soru sorar sanız bu tarafa nasıl gidilir diye bilmeyenler için anlatayım. Bilmeyen çok azdır. Buraya araçla Maslak Tarabya Hacıosman üzerinden kolayca gidilir.

Göktürk Kurye Servisine  burada 7/24 olarak sürekli devam ediyoruz

İstanbul Sarıyer Bölgesinde artık, güzel ve seri olarak hizmetimiz başlatmıştır. Bu bölge dediğimiz gibi ormanlık olmasına rağmen her tarafa bağlantısı olan bir yerdir. Ormanın içinden daha üst kısımda Zekeriya köy bölgesine, oradan Sarıyer merkeze, yine orman içinden Kemer ile Göktürk ve otobana bağlantılı orman yolları vardır. Burada çalışmak güzel ve verimli harika bir şekilde devam etmektedir. Bizler çalışan olarak buralarda çalışarak huzur ve sevinç duyuyoruz. Göktürk acil kurye ile size daha yakınız.

Göktürk Moto Kurye çevredeki alan içindeki siteler bölgesine hizmet 

İşte bu sağlam çalışmalarımız son derece kaliteli ve ciddi bir çalışmadır. Denemenizi tavsiye ederim. Buraya bir çok yerden geliş ve çıkış mevcuttur. Orman bölgesine doğru ana caddeden sağdan sapağından  ilk sağdan bu sapağa gelinir. Tahminen bundan sonra yaklaşık beş km sonra ilk yerleşim merkezi ve kemerlerin olduğu yere varılır. Burası daha küçüktür. Asıl yer ilerideki olandır. Bahçeköy aslında köy statüsünde olan yer olsa da biraz daha gelişme göstermiştir. Göktürk Yol moto kurye size çok çabuk hareket ediyor.

Göktürk Motorlu Kurye

Göktürk Motorlu Kurye

Göktürk Motorlu Kurye  Çevresinde Hizmetimiz Açıldı Sizlerin Hep Yanınızdayız

Göktürk Motorlu Kurye artık sizlerin emrinizde olacak. İstanbul Şehrimizin tam orta yerinde sayılan Bayrampaşa İlçesinde artık tüm hizmetimiz çalışmalarına  başlamıştır, devam etmektedir. Bizler sizlerden aldığımız güç ve  kendi kararlılığımızla piyasaya girerken sadece Allah’a güvendik Bismillah deyip işe başladık. İnşallah bizleri Allah utandırmasın.  İnsanlar bir birlerine, şoförler diğer araçlara saygı göstermiyorlar. Her kes ilk önce ben mantığı ile işi olsun olmasın bir an önce gideceği yere gitmek istiyor.

Bölgenin yapısını ve konumunu çok iyi biliyoruz böylece daha hızlı oluyoruz.

Bu sektöre yeni girmiş bir firma olarak işler açılacak. Buralara mahalle ve bölgelerinde hizmet verirken çok şükür ki şimdi Eyüp ilçesine kadar ilerledik ve buralara da hizmet verip götürmeye başladık. Şimdilik bu tarafta sayımız az olsa da öz veriyle ve kaliteli bir çalışmalarla bu açığımızı kapatacağız İnşallah. Bizlere gösterdiğiniz teveccüh için sizlere çok teşekkür ediyoruz. Bildiğiniz gibi sanayinin geliştiği yerlerden olarak görülmektedir buralar. Çalışan sayısı da fazladır.

İnsanlara değer verirseniz onlarda size değer verirler

Değerli insan vasfını kaybetmemiş insanlar. Sizler insan gibi İnsansınız. İşte bahsetmeye çalıştığımız Eyüp ilçesini sizlere anlatmaya gerek var mı ?Bilmiyorum ama, işte ne var burada bildiğiniz gibi Eyüp Sultan Cami var. Fesahane var. Piyerloti tepesi ve telefirik var.  Birde Kemerburgaz ve Göktürk içinde bol bol siteler var. Göktürk ve bölgesinde biraz az bir sanayi var. Fazla sanayi olmayan bir ilçedir. Bundan dolayı her taraf beton yapılar ve irili ufaklı sitelerden oluşuyor.

Göktürk Motorlu Kurye Burada Hizmet Vermekten Sevinç Duyar

Aslında burada fazla mahalle bulunmaz fakat az da değildir yani. Burada mahalleler biraz bize göre karışık olmasına rağmen biz biliyoruz. Ama şunu da söyleyelim her geçen gün yok ki mahalle sınırları değişmesin. Burada bulunan bir kaç mahalleler şunlardır. Yıldırım, Altıntepsi, Terazidere, Sağmağcılar, Kartaltepe, Kocatepe ile daha bir kaç mahalleri bulunmaktadır. Fakat genede en çok küçük ve biraz büyük olmak üzere iş potansiyeli olan bölgedir. Ama diğer ilçelere göre zayıftır. Göktürk Kurye her yoldan ilerliyor.

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP