• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Fatih Moto Kurye etiket arşivi

Fatih Kurye

Fatih Kurye

Fatih Kurye verdiği servisin her zaman arkasında durmuş bir firmadır

Fatih Kurye şahane olarak taşıma  hizmetleri olarak bizlerde bizi benimseyen, özümseyen firmalarımıza daha çok değer vererek onların işlerini ve paketlerine öncelik tanımaktayız. Tabi ki 2018 yılı itibariyle ve buradan taşınmaz ise  tabiki. Genellikle orta direk denilen orta ve alt kesim yaşamaktadır. Çalışmalarımız arasında yürütülen ortak işlerle beraber bu bölgenin yükü biraz olsun hafiflemiş bulunmaktadır. Fatih, Eyüp çevresinde devamlı olan bu çalışmalarımızın neticesinde bu bölgedeki önemli gönderiler var.  

Bizden aldığınız hizmetin tadını asla başka yerlerden alamazsınız

Fatih Kurye çalışmalarımız tüm çevre yerler için bile geçmektedir. Evet anlatmaya başladığımız burası halkı ve alanı İstanbul şehrinin en çok hızla gelişen kesimlerinden bir tanesidir. Özellikle yeni yapılan arka taraftaki bloklarının, Avrupa konutlarının ve daha birçok konut yapılması neticesinde buraya gelişiminde  birçok etkisi bulunmaktadır. Bölge Avrupa yakasında bulunmaktadır. Buradaki iki önemli konut projesi, Avrupa konutları ve  etap konutları. İşlerinin yüzde kırkını bizim kurye firması üstlenmiş bulunmaktadır.

Fatih ilçesinde ve dışında hizmet verdiğimiz önemli yerler vardır

Buradan her ilçeye hizmetimiz bulunmaktadır. Özellikle Beylikdüzü, Esenyurt, Hadımköy, Avcılar arası hizmetler nasıl yürümektedir? Alibeyköy gölü buraya yakındır. Fatih ilçesi ile sınırı vardır. Genel olarak yaklaşık 500 bin civarında nüfusu vardır. Yaklaşık 42 bin km alanı ile orta sıralarda yer alır. Bölgenin sosyal yapısı ve gelişimi hakkında yapılan araştırmalar nasıl sonuç vermiştir. Bu konuda bilgiler nelerdir. Bölgenin sosyo ekonomik olarak bir çok problemlerini biliyoruz. Aradığınız işlerde kesin çözüm bizimle nihayete erecektir. Fatih acil kuryeyi arayın.

Fatih Kurye Bölgede Yaşanan Problemler Ve Çözümleri Nasıl Olmalıdır

Bölgenin yapısına ve koşullarına göre hizmet göstermekteyiz. Gerçek olarak iddia etmiyoruz zaten öyleyiz. Bu mahalleler şunlardır; Avcılar Yeşilkent, Avcılar Tahtakale, Avcılar Merkezi, Firuzköy, Mustafa Kemal Paşa, Avcılar Üniversite Mahallesi, Denizköşkler, Gümüşpala, Cihangir ve Ambarlı bölgeleridir. Özellikle Ambarlı’da Ambarlı Limanının olmasından dolayı buraya en çok geldiğimiz yerdir. Gümrük evrakları ve belgeleri buradan mal çekecek firmaların işleri olmaktadır. Fatih moto kurye tüm burada sayılan yerlere sorunsuz hizmet veriyor.

Fatih Motorlu Kurye

Fatih Motorlu Kurye

Fatih Motorlu Kurye ile Fatih ilçesinde başarılarımız sürüyor

Fatih Motorlu Kurye ile tüm bölgeye yayılmış durumdayız. Biz çalışmamız ile tüm Fatih ilçesi, çevresi ve mahallelerinde hızlı ve acil  hizmetimiz başlamıştır. İstanbul’da çok eski ve özel ilçe olarak ilçemiz Avrupa yakasında Bakırköy, Topkapı arasında bulunmaktadır. Burası önceden dağınık olsa da son yollarda gelişmiştir. Biraz kıpırdama var sanki. Güzel ve merkezi hale dönüşmüş bir ilçemizdir. İlçe, diğer ilçelere nazaran İstanbul’un en büyük ve geniş açıdan büyük ilçelerinden bir tanesidir.

Fatih bölgesi çalışmaları daha farklı olarak devam ediyor

Demirciler sitesi, sapağı vardır. İşte buralar anlattığımız yerler burasıdır. Buralar ilçe olarak anlattığımız yere bağlıdır. Evet arkadaşlar size bir itirafım var. Bazen bu işi yapan olmaktan utansam da daha sonra kendi kendime diyorum ki, insan olarak dünyanın en özgür işini yapıyorsun. Evet yani yanlış mı? Yanlış değil tabi ki. Çünkü bir yere bağlı değilim. Dışarıda özgürce dolaşıyorum. Açık havadayım. Yağmur, kar hariç gayette güzel geçen bir zamanım var. Biz yaşayan en özgür ve en rahat insanlarız.

Motorlu Kurye olmak hayatı özgürce yaşamak demektir

Dışarıda sen özgürce hem geziyorsun hemde para kazanıyorsun.İşte durum bu. Evet bazı olumsuz bir sürü mesele olmuyor değil. Çoğu zaman insanların aşağılaması, küçük görmesi, hor ve hakir görmesi insanı üzüyor tabi bizi oldukça. Bazı güvenlik görevlileri bile sanki oranın sahibi gibi bizlere iyi davranmıyorlar. Tekstil başta olmakla beraber genellikle dericiler ve tekstilcilerle ünlenmiş ve bu dükkanlarla doludur. Medya piyasasındaki Fox Tv bu ilçede sahil kısmında bulunmaktadır.

Fatih Motorlu Kurye ile hayatın özünü benimseyin

Yeşil Kundura, Topkapı, Matbaacılar sitesi, Bayrampaşa, Çevik Kuvvet, Fındıkzade, Çapa tüm bu bölgelerde faal olarak  hizmet vermektedir. Bu bölge Top kapı, Cevizlibağ, Zeytinburnu üçgeni içinde yer almaktadır. Hemen Cevizli bağ, sağından E-5 üzerinde Zeytinburnu, Ambarlar. Akp’li belediye başkanı yönetir. Özel  dağıtım hizmetleri olarak burada çalışıyoruz. Firma olarak şu semtlerimiz ve ilçelerimize hizmet vermektedir. Bakırköy, İstanbul Caddesi, Ataköy, Ataköy 7-8 kısım vardır. Fatih Kurye toplum içinde var.

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP