• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Eyüp Moto Kurye etiket arşivi

Eyüp Moto Kurye

Eyüp Moto Kurye

Eyüp Moto Kurye tesbit etti ki İstanbul içindeki en geniş ilçelerden biri Eyüp

Eyüp Moto Kurye diyor ki Bu ilçesi İstanbul ‘ un en geniş alana sahip ilçelerinden ilk üçtedir. Hatta belkide ilk sırada bulunmaktadır. Eyüp bölgesi İstanbul Avrupa yakasında en kalabalık bulunan bir İlçemizdir. Burası İstanbul iline bağlı, Avrupa yakasında bulunmaktadır. Kalabalık ve geniş alanda oluşan yer, bir çok şehirden daha kalabalıktır. Evet işte kalabalıklar içinde bir çok firma burada gelir giderken bizler ise devamlı olarak kalıcı bir hizmet vermeye başladık.

Çok geniş kırsal ve merkezi olarak toprakları ve sınırları bulunmaktadır

Neredeyse il olacak kadar fazla insan yaşamaktadır. Burası birçok mahalleden oluşmuş ve dağınık bir yapıya sahiptir. Yerleşim ve konut olarak daha çok eski yapılar ve binalar mevcuttur. Buraya kentsel dönüşüm gelse de belediyeler artık saçma sapan kendi koyduğu kanunlara göre inşaat izni veriyorlar. İşte burası büyük oranda ilerleyen zamanlarda değişecek. Fakat ne kadar insanın canı yanacak ne olacak işte onu Allah bilir. Daha sonra ne olacak bakalım göreceğiz.

Hala Nasıl Ve Neden Çalışmaya Devam Ediyoruz Çünkü Biz Çaışkanız

Bu bölgede birçok semt ve mahalle bulunmaktadır. Özellikle basın Arnavutköy denen bağlantı yolu üzerinde çok kargo dağıtım işleri çıkmaktadır. Servislerimiz, Bağcılar Merkez, Güneşli, Mahmutbey, Kirazlı, Yenibosna, Şirinevler , Demirkapı, Göztepe, Ateştuğla, Yüzyıl, Tabya bölgerine  hizmetimiz vardır. Bu bölgedeki hizmetimiz hızla devam etmektedir. Kentsel dönüşüm yeni değil eski  binaya güya. Ama şu anki kentsel dönüşüm eski yapılaşmadan dahada saçma sapan ve çarpık binalardan oluşmaktadır.

Eyüp Moto Kurye Artık Kendi Çapında Büyük Bir Firma Olmuştur

Daha ileri doğru çalıştığımız yerler olarak Bağlarcılar Barbaros, Çınar, Demirkapı, Evren, Fatih, Fevzi Çakmak, Göztepe, Güneşli, Hürriyet, İnönü, Kâzım Karabekir, Kemalpaşa, Kirazlı, Mahmutbey, Merkez, Sancaktepe, Yavuzselim, Yenimahalle, Yenigün, Yıldıztepe, Yüzyıl, Ateştuğla, Çiftlik, Tabya mahalleleridir. İşte bunlardan başka da mahalle vardır. Ne binalar sırayla yapılıyor, hatta bozuluyor bile, nede sokaklar büyüyor, hatta dahada daralıyor. Eski halde bıraksalar daha iyi idi. Eyüp Motor Kurye her kesime hizmet sağlar.

Eyüp Motorlu Kurye

Eyüp Motorlu Kurye

Yol Kurye Olarak Eyüp Motorlu Kurye Hizmetleri Açıldı

Bu sağlam ve güzel hizmet kendi bünyemizde özel oluşturduğumuz bir çok hizmetlerden sadece biridir. Eyüp motorlu kurye olarak bizler bir çok yere adım adım giderek oralarda da işe başlıyoruz. Yavaş yavaş İstanbul ilçelerinin çoğunda açılarak sizlere hizmet verme arzumuz yerine gelmeye başlıyor artık. Şu ana kadar şimdilik yaklaşık otuz ilçede olan çalışmalarımız nu güzide ilçesini de içine katarak daha da yükselmiştir. Aslına bakarsanız daha çok kendi merkezimize yakın ilçelerde hizmet vermeye başladık.

Eyüp ilçesi ilçeler arasında en geniş alana sahip bir yer

Burası nedense tam anlamaya çalıştığımız kadarı ile büyük bir alan içinde olan ilçelerdendir. Gereksiz yerler buraya bağlanmıştır. Hem merkezi mahalle ve semtleri hemde taşrada mahalle ve köyleri vardır. Bölge ilçesi merkezi olarak aslında doğal yeri Haliç köprüsünün hemen altında görülen sağ taraftaki yerdir. Eyüp camisinin olduğu bölgedir. Buradan bir çok yere yollarla bağlantı vardır. Buradan yukarı çıkarak Gaziosmanpaşa içine çıkılabilinir. Burası her yere rahatça açılıyor.

Eyüp ilçesi hakkında biline bazı kısa bilgiler edinelelim

Daha ileri taraftan Haliç boyunca Ali bey köy ve Kağıthane bölgelerine gidilir. Böylece hem sınır hemde yollar vardır. Hatta Sarıyer İlçesine de sınırı vardır.Geçiş yol ve güzergahları vardır. Adından da anlaşılacağı gibi buranın servisidir. Çalışma olarak genelde Eyüp, Göktürk, Kemer tarafı ve içinde hizmet vermekte olan şirketimiz, dışarıdan gelen paket ve işlerini de dağıtmakta mahirdir. Çalışma amaçlarının en başında bir çok bölgesinde böyle bizim gibi olan ciddi bir çalışmanın olmamasından kaynaklanmaktadır. 

Eyüp Motorlu Kurye olarak gittiğimiz hizmet verdiğimiz yerler

İnsanların hatalarından birini sorunlar üzgün üzüyor. Burada bir çok tanınmış ve bilindik Semt ve mahalleleri vardır. Hatta taşra tarihinde da neden yerler onu nedense buraya bağlanmıştır. Bunun sebebini daha çözemedik. Bazı önemli yer ve adları, Göktürk, Kemer, Ağaçlı Köyü, Akpınar, Çiftalan, Alibeyköy, Emniyettepe, Güzeltepe, Odayeri, Pirinççi, Rami, Topçular ve Yeşilpınar bölgeleri en tanınmış yerlerdedir. Buradaki Beşiktaş, Şişli, Beyoğlu, Kağıthane ve Sarıyer İlçeleri aslında yakın yerlerdi. Eyüp Kurye süper iş başarıyor.

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP