• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Eyüp Hızlı Kurye etiket arşivi

Eyüp Moto Kurye

Eyüp Moto Kurye

Eyüp Moto Kurye tesbit etti ki İstanbul içindeki en geniş ilçelerden biri Eyüp

Eyüp Moto Kurye diyor ki Bu ilçesi İstanbul ‘ un en geniş alana sahip ilçelerinden ilk üçtedir. Hatta belkide ilk sırada bulunmaktadır. Eyüp bölgesi İstanbul Avrupa yakasında en kalabalık bulunan bir İlçemizdir. Burası İstanbul iline bağlı, Avrupa yakasında bulunmaktadır. Kalabalık ve geniş alanda oluşan yer, bir çok şehirden daha kalabalıktır. Evet işte kalabalıklar içinde bir çok firma burada gelir giderken bizler ise devamlı olarak kalıcı bir hizmet vermeye başladık.

Çok geniş kırsal ve merkezi olarak toprakları ve sınırları bulunmaktadır

Neredeyse il olacak kadar fazla insan yaşamaktadır. Burası birçok mahalleden oluşmuş ve dağınık bir yapıya sahiptir. Yerleşim ve konut olarak daha çok eski yapılar ve binalar mevcuttur. Buraya kentsel dönüşüm gelse de belediyeler artık saçma sapan kendi koyduğu kanunlara göre inşaat izni veriyorlar. İşte burası büyük oranda ilerleyen zamanlarda değişecek. Fakat ne kadar insanın canı yanacak ne olacak işte onu Allah bilir. Daha sonra ne olacak bakalım göreceğiz.

Hala Nasıl Ve Neden Çalışmaya Devam Ediyoruz Çünkü Biz Çaışkanız

Bu bölgede birçok semt ve mahalle bulunmaktadır. Özellikle basın Arnavutköy denen bağlantı yolu üzerinde çok kargo dağıtım işleri çıkmaktadır. Servislerimiz, Bağcılar Merkez, Güneşli, Mahmutbey, Kirazlı, Yenibosna, Şirinevler , Demirkapı, Göztepe, Ateştuğla, Yüzyıl, Tabya bölgerine  hizmetimiz vardır. Bu bölgedeki hizmetimiz hızla devam etmektedir. Kentsel dönüşüm yeni değil eski  binaya güya. Ama şu anki kentsel dönüşüm eski yapılaşmadan dahada saçma sapan ve çarpık binalardan oluşmaktadır.

Eyüp Moto Kurye Artık Kendi Çapında Büyük Bir Firma Olmuştur

Daha ileri doğru çalıştığımız yerler olarak Bağlarcılar Barbaros, Çınar, Demirkapı, Evren, Fatih, Fevzi Çakmak, Göztepe, Güneşli, Hürriyet, İnönü, Kâzım Karabekir, Kemalpaşa, Kirazlı, Mahmutbey, Merkez, Sancaktepe, Yavuzselim, Yenimahalle, Yenigün, Yıldıztepe, Yüzyıl, Ateştuğla, Çiftlik, Tabya mahalleleridir. İşte bunlardan başka da mahalle vardır. Ne binalar sırayla yapılıyor, hatta bozuluyor bile, nede sokaklar büyüyor, hatta dahada daralıyor. Eski halde bıraksalar daha iyi idi. Eyüp Motor Kurye her kesime hizmet sağlar.

Eyüp Hızlı Kurye

Eyüp Hızlı Kurye

Eyüp Hızlı Kurye motosiklet ile trafikte caddelerde yarışanlarla biz karşıyız

Eyüp Hızlı Kurye ile devam ediyoruz. Motosiklet bir hız makinesi değildir. İş yapmak için mesela çalışan olarak sadece bir vasıtadır. Nasıl olsa arabaların özel yarış için pistleri varsa ve nasıl onlara şehir içinde ve şehir dışında ana yollarda yarışmalarına karşı isek aynen motosikletlerinde karşıyız. Fakat bizler yarışmayın da demiyoruz. Gitsinler özel kapalı alanlarda yarışsınlar. İnsanları rahatsız etmesinler. Evet bu insanlardan nefret ediyoruz. Birde cameraya çekip internete atıyorlar. 

Eyüp çabuk kurye lütfen yollarda düzgün gidin lütfen rica ediyoruz sizlere

Hacıosman motorlu kurye bizler motor üstünde hiç bir güvencemiz yok. Ne kadar elbise giyerseniz giyin belli bir hızdan sonra param parça olursunuz. Hem size yazık hemde ailenize yazık değil mi? Neden ailenizi üzüyorsunuz. Bir iş yapacaksanız düzgün ve güzel bir şekilde kullanın şu aletleri. Lütfen kimseye zarar vermeyin. Ve özellikle alkollü iken şu aracı asla kullanmayın. Çünkü akıl baştan gidince ne yapsın beden. Hem kendini hem de bizi yakma kardeşim. 

Eyüp Hızlı Kurye her ortama ayak uydurarak Eyip, Kemerburgaz ve Göktürk 

Eyüp Motorlu Kurye bu işi yapan firmalar genelde saat altı yedi gibi paydos ederler. Fakat biz bunun zıddı olarak gece de çalışarak yardımcı oluyoruz. Bu durumlardan bizlerde son derece rahatsız oluyoruz. İstinye kurye bölgesinde dışarı çıkamayan bütün müşterilerimize ve gece dahil olmak üzere, keyfine düşkün müşterilerimize ve ihtiyacı olan her kese acil ilaç kurye servisi yapıyoruz. Fakat bu konuda biz taşıma hiç bir eczane ile alakamız yoktur. Sadece kendi başımıza çalışıyoruz.

Eyüp Huzlı Kurye motosiklet kullanmak sadece heyecan değil sağlam eylemdir

Eyüp Hızlı Kurye hakkımızda olarak insanlar yaşadıkları hayatın içinde kullandıkları bazı araç ve gereçleri kendi özel hayatlarını kolaylaştıracak bir düzen olamalı. Tüm alet veya eşya olduğunu düşünmeleri bana göre çok az ve bazı kesimlerin görüşüdür. Şahsen bizim görüşümüzde tüm üretilen eşya veya araçlar insan hayatını kolaylaştıran şeylerdir. İşte bu düşünce ile imal edilen her şeyi yerli yerinde ve amacı içinde kullanmak gerekmektedir. Yaşadığımız şu hayatta bir yerden bir yere gitmenin en önemli unsurları araçlardır.

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP