• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Başakşehir Kurye etiket arşivi

BAŞAKŞEHİR MOTO KURYE - 0555 278 2330

Başakşehir Motorlu Kurye

Başakşehir motorlu kurye hizmeti

Başakşehir motorlu kurye buralarda iyi iş çıkarıyor. Yani büyüyor yani genişliyor. İstanbul’un en gözde ve en pahallılaşan yerlerin başında geliyor. Bizler buralara bundan yirmi sene önce yani yaklaşık olarak 2000 li yılların başında gittiğimiz zaman buraların yolu ve suyu olmayan bom boş arazileri olan yerlerden oluşan bölgelerdi.

Başakşehir moto kurye çalışmaları

Başakşehir moto kurye genel yapı olarak baktığımız zaman yüz ölçümü olarak toplama bir ilçe olsa da gerçek olarak çok geniş bir alana sahip bulunmaktadır. Çok özel bir yerdir. Bir çok ilçenin toprak ve alan olarak büyüktür. Hatta hepsini geçmiş geniş mahalle gibi sağlam yelpazesine yani mahalle büyüklüğüne sahip geniş toprak ve arazi yapısı olarak alanlarından oluşmaktadır.

Başakşehir motorlu kurye zamanları

Başakşehir kurye Baktığımız zaman bu isim altında bile futbol sahası yapılmış ve buranın futbol takımı bile gelişim göstererek başarılar elde etmiştir.İşte bizi işimizin ilk başlarından olmuştur. Kurye olarak Başakşehir İlçesinde çok kaliteli ve çok güvenli bir hizmet veriyoruz. Bu isimle  diye anlandırılan bölgesi İstanbul Avrupa tarafında bulunan yeni bir ilçemizdir.

Başakşehir motorlu kurye fiyatları

Başakşehir moto kurye çünkü buraya o kadar büyük siteler ve bloklar yapıldı ki, burası adı ile müsenna kocaman bir şehir oldu. Birde o günden sonra her gün sağa ve sola ileri etaplar yapılmaya devam etti. Hala inşaatlar devam etmektedir. Dolaysıyla burası gelişti ve nüfusu sağdan soldan birleşen mahalle ve semtler ile baya büyüdü.Şu anki en son tahmin edilen nüfusu ise beş yüz bin üzerindedir.

Başakşehir motorlu kurye misyonu

Başakşehir moto kurye sevgili çok değerli dostlar bundan böyle artık buranın geniş  bölgesindeki hızlı olarak servisimiz başlamıştır. Böylece bu bölgede özellikle sanki taksi bekler gibi bizleri her an aranızda bulabileceksiniz. Çok iyi biliyoruz ki çağırdınız elemanlar hemen 30 dk içinde kapınızda olacak.  Başakşehir kurye güveninizi boşa çıkarmayacak.

 

  • Normal Yol Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Yol Kurye teslimat süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Yol Kurye teslimat süreleri :   60  –  90 dakika arası teslim olur
  • Hava şartları, trafik, acil ve ciddi olaylarda teslimat süreleri gecikebilir
  • Moto Kurye gönderileri için : 0850 305 15 29 – 0212 284 67 15’i arayın

 

Göktürk Kurye için https://www.yolkurye.com/gokturk-kurye.html tıklayın

Kemerburgaz Kurye için https://www.yolkurye.com/kemerburgaz-kurye.html 

 

YOL KURYE -0555 278 23 30

YOL MOTORLU KURYE HİZMETİ İÇİN ARAYIN – 0555 278 2330

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP