• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Blog

Ferahevler Motorlu Kurye 0555 278 23 30

Ferahevler Kurye

Ferahevler Motorlu Kurye ile çalışırken zaman su gibi akıp geçiyor

Sarıyer kıyısında bir yer desek herkesin aklına Tarabya bölgesi gelmektedir. Fakat çoğu insan Sarıyer bölgesini bilir. Fakat İstanbul’da olan bir yerin sahil kıyısında olmasını herkes bilemez. İstanbul Sarıyer ilçesinin Karadeniz kıyısına komşu olduğunu da herkes bilmez. İşte burası Sarıyer ilçesine bağlı bu küçük semtinde acil hızlı Ferahevler motorlu kurye hizmeti başlamıştı.

Firmamız Ferah Evler semtinde herkese yüzde elli indirim sağlıyor

Normal şartlar altında sistemimiz ücretli bir servistir. Ferahevler acil servisi olduğu için ve ayrıca özel hizmet verdiğimiz için biraz sizlere pahallı gelmiş olabilir. Aslında şöyle bir bakıldığında bir gece eğlenmeye çıkan insanlarımız bir sürü para harcıyor. Fakat iş ona buna hava olsun ama desinler diye de bir sürü bahşiş bırakıyor. Bizim bu işine geldiği zaman bence o kadar pahallı değil.

Bu bölge içinde Ferahevler hızlı moto servisi deyip te geçmeyin

Ferahevler moto kurye bu yer son yıllarda çok değer kazanan yerlerin başında geliyor. Özellikle sahip olduğu boş arsa ve alanları ile mütahhitler için göz kamaştırıyor. Değerli arkadaşlar, çalışmaya başladığımız tüm zamandan itibaren her an çalışma aşkımızdan bir şey kaybetmedik. Böylece gece gündüz ne vakit olursa çalıştık ve çabaladık. Azim ile çalışmamıza devam.

Ferahevler motorlu kurye sistemimiz burada bir ilki daha başardı

Ferahevler moto kurye  tüm İstanbul olarak, tüm Sarıyer ilçelerinde ve bu bölge içinde sağlıklı ve çok seri hizmet başlanmıştır. Tüm bölge içinde bulunan yerler aslında İstanbul iline Sarıyer ilçesine bağlıdır. Fakat çoğu kimse bazı semtleri Beşiktaş ilçesine bağlı zanneder. Fakat ne kadar bu bölge Sarıyer ilçesine bağlı olsa da İstanbul Büyük Şehir Belediyesinden dan daha çok hizmet ve destek alır.

Ferahevler Motorlu Kurye ile aşina olduğunuz hizmet başladı

Ferahevler motorlu kurye Maslak köprü ve birinci köprü girişi ve çıkışları arasında sonra sahilden de gidilen bir yerdir. Aslında strejeji olarak önemli bir konumda yer almaktadır. Geniş bir alanı kapsasa da genel olarak hem villa hemde sitelerin binaların olduğu bölgeler arasında sayılır. Hacı Osman sapağından  sahil istikametine doğru ilerleyince hemen ön tarafta kalır.

Kurye

Kurye

Kurye ile yaşamın kıyısında dönen hayatlar beklemeye devam ediyor

Kurye yaşam tüm canlılar için olan bir düzendir. Yaratıcının bize bahşettiği bir kaderdir. Her yaratılanın her şeyin bir başlangıcı olduğu gibi bir de sonu vardır. Bizde yaşantımızda bu sona doğru koşmaya devam ediyoruz. Şu hayatımız içinde bir çok olaylara şahit olduk. Kimisi bizler için çok sevinçli kimisi de çok üzüntülü. İşte yaşam acı ile sevinç arasında geçen bir döngüdür. Acil kurye çalışıyor.

O kadar dalmışlar ki bu inanlar bu dünyayı hiç bitmeyecek sanıyor

Bir çok kişi aynalarını kırarak yada araçlarını çizerek geçtiğini söylüyorlar. Fakat her defasında başarıyoruz. Biraz geliştirmek gerekmiyor mu acaba? İşte bunlara üzülüyoruz ne yapalım?  Baktığımızda zengin zevat mı diyelim yoksa kötü insanlar mı diyelim anlayamadık. Firma  olarak bizimle ne kadar daha fazla kar edin. Sizde kazanın bizde kazanalım. Kurye olarak kimseleri üzmeden çalışalım.

Kurye yaşamın tam kıyısında olarak insanlarımız konularda çok cahil

Özellikle trafikte kurye ve diğer bir çok alanda çok cahiller var. Çoğu kural falan bilmiyor.Ama şimdilerde özellikle hafta sonları çok kalabalık oluyor. Hafta sonları yer olmuyor. Burası ilçe açısından gerçek olarak yüksek derecede önemli bir yere sahiptir. Çünkü bir çok varlıklı aile buralarda ikamet etmekte ve bölgenin ticari olarak açığını kapatmaktadır. Fakat her şeyin bir sonu var tabi.

Zenginler ve fakirler olarak iki yaşam arasındaki derin uçurumlar

Dünyada zenginler ve fakirler arasında derin uçurumlar var. Bu yıllar öncede böyle idi şimdiler de böyle. Ve Kıyamete kadar böyle devam edeceğe benziyor. Özellikle sahil kısmındaki yalılarda zengin, varlıklı, ünlü siyasetçi ve sanatçı insanlar yaşamaktadır. Mal hırsı kazanma hırsı ve biriktirme hırsı insanları bir canavara dönüştürüyor. Bu da insanlıktan çıkmaya neden oluyor. Çabuk kurye ile başarmak.

Kurye olarak hatırlatalım ki hayat iki aşamalı bir durumdan ibaret

Kurye diyor ki evet bizler için iki dünyalı bir hayat var. Birincisi bu dünyadaki hayatımız. İkincisi ise ahiret hayatı. Bu dünya hayatı gelip geçici olmasına rağmen insanlar çok bağlanıyor. Ahiret hayatı ise kalıcı hayatımız. Yani öldükten sonra gideceğimiz ve yeniden başlayacağımız hayat. Kimisi için çok güzel ama bazıları için çok kötü olan bir hayat. İşte tüm amacımız ahiret hayatında iyi ve güzel bir yerde olmaya çalışmaktır.

Hızlı Kurye 0555 278 23 30

Hızlı Kurye

Hızlı Kurye Motorlu kurye İşte ilerleyen zamanlarda ne olacak göreceğiz

Hızlı Motorlu kurye insanlara güzel imkanlar sunmaya devam ediyor. Hiç bir işinizde problem yaşamak istemiyorsanız bizimle mutlaka bir görüşün isteriz. Sorunsuz bir çalışma istiyorsanız eğer tam doğru adrese geldiniz. Size standart servis ve acil servis vermekten mutlu oluruz. Aslında bizimde paramız olsa da buradan ev alabilsek. 

Hızlı Kurye ile çalışmak için ilk baştan bize abone olmanız gerekmektedir

Hızlı Kurye son derece hızlı çabuk ve hemen erdiğimiz bu hizmet üs seviyede bir çalışma sistemidir. Hızlı Moto kurye dümdüz devam ediyor ilerliyor. Bundan dolayı işler İstanbul sınırları içerisinde hizmet vermektedir.  Yol hılzı kurye servisimiz çok pratik ve yararlı bir servistir. Bizler sizin önemli konularda hızlı ve acil için çalışıyoruz.

Hızlı Kurye

Göktürk Motorlu Kurye

Göktürk Moto Kurye

Göktürk Kurye

Yol Kurye 0555 278 23 30

Yol Kurye

Yol Kurye yıllar önce bu işe başlayalı hizmetimiz aralıksız devam etmektedir

Yol Kurye ile eminiz ki saydığımız bölgeler içerisinde en uygun ve en hızlı taşımayı yapmaktayız. Her taraftan büyümüştür. Böylece normal yerlerde satılan eşyaları alıyoruz kendi paramızla kapıda ilaç ücreti ve kurye ücretini ödüyorsunuz. Artık bizleri bir çok bölgesinden de rahatlıkla bulabilir ve bizi arayabilirsiniz. Size yardımcı oluruz. 

Yol Kurye İstanbul içi ve İstanbul dışı kurye ile çok çalışmalar artık başladı

Yol Kurye olarak birde bölge dışı ilçeleri olmak üzere Extra Bölgeler  olarak uzaktaki bölgelere ve ilçelere hizmet vermektedir.Uzak bölgelere liste fiyatından çok özel ve güzel bir fiyat üzerine eklenmektedir. Sakın bizi yanlış anlamayın.  İstanbul sekiz bölgeye ayrılmış ve her bölgeden diğer bölgeye fiyatlar fark etmektedir.

Yol Kurye

Göktürk Hızlı Kurye

Göktürk Moto Kurye

Göktürk Acil Kurye

İstanbul Kurye 0555 278 23 30

İstanbul Kurye

İstanbul Kurye Hizmeti Ücretleri Gayet Uygundur

İstanbul Kurye talebinde bulunan müşterilerimizin bu hizmet karşılığında firmamıza yapacağı ödemelerin belirlenmesinde iki temel husus göz önünde bulunduruluyor. Standart kurye tercih edildiğinde paketin boyutları ve ağırlığına bağlı olarak belirlenmiş olan standart fiyatlar geçerli iken ekspres kuryeden yararlanmak isteyen müşterilerimiz aynı boyut ve ağırlıktaki paketleri taşıyoruz. Yol acil kurye ile başarmak çok rahat.

İstanbul Kurye en zor işleri en basit yoldan halleder

Motor Kurye firmamız tüm İstanbul işletmesi olarak sunduğu hizmetlerde haftanın 7 günü 24 saat boyunca müşterilerimizin taleplerine cevap verebilmektedir. Bu çerçevede firmamızın gün içerisinde normal mesai saatleri sırasında hizmet sunabilmek için vardiyalı olarak çalışan personelleri yer aldığı gibi gece kurye servisi oluşturabilmek için de farklı bir vardiya ile çalışan kurye personelleri bulunmaktadır.

https://www.yolkurye.com/istanbul-moto-kurye.html

İstanbul Kurye

Sanayi Mahallesi Kurye

Sanayi Mahallesi Kurye

Sanayi Mahallesi Kurye bölgemiz Sarıyer Maslak tarafında güzel bir yer çalışmamızdır

Sanayi Mahallesi Kurye sizleri çok sevindirecek ve mutlu edecek güven veren bir servisi ile 7/24 hizmetinizdedir. Fakat buralarda bir çok firma çıkmış gitmiş. Geriye ise birkaç firmadan ibaret bazı şirketler kalmıştır.  Birde burada yolun sol tarafı tamamen deniz olduğundan sahil boyunca yaz aylarında biraz daha hareket olmaktadır. Yaz aylarında ana caddesi üzerinden bizim işler daha fazla çıkmaktadır.

Kışın bu yer içinde çalışmak çok zor fakat biz motorlu kurye olarak bunu başarıyoruz

Burası aslında Demirciköy diye geçerken sonradan Kilyos diye anılmaya başlanmış ve ayrı bir semt olmuştur. Sarıyer ilçesine bağlıdır. Bu bölgenin iç kıyı tarafıdır. Burasının en önemli özelliği burada plajların çokluğudur. Sahil tarafındaki başından başlayarak üçüncü köprü yoluna paralel yol olarak devam etmektedir. Böylece otoban bağlantısı bulunmaktadır. İstanbul hava alanına da yakın sayılır.

Maslak’tan aşağı Ayazağa doğru inerken Uniq ve Mef Üniversitesine de çalışıyoruz

Maslak Uniq ve Mef Üniversitesi kurye hizmeti başladı. Burada bilinen en meşhur bina Uniq binası vardır. Bu bina ile hemen yan yana bulunmaktadır. Ayrıca bu binanın içinde bir çok kafe tarzı ve restoran tarzı yerler de vardır. Ayrıca Çinili köşk denilen mekan gene buranın içindedir. Birde Maslak Kültür Merkezi ha keza bu alan içinde yer alan binalardan biridir. 

Sanayi Mahallesi, Yeşilce, Seyrantepe, Şirintepe, Huzur mahallesi ve Ayazağa kurye

Uniq Kurye ile burada servise başladı. Volkswagen arena diye bilinen bu saha aynı Uniq İstanbul içinde yer almaktadır. Yaklaşık 5000 bin kişilik olan bu salon küçük ve kibar bir salondur. Bazen bu salona maç seyretmek için gitmişliğim vardır. Gerçekten üzülerek ifade etmek istiyorum ki her buradan gelip geçtiğimde o eski halini hatırlar ve çok üzülürüm. Birde burada Darüşşafaka Basketbol takımı basket sahası vardır.

Sanayi Mahallesi kurye olarak ayrıca Emniyetevleri, Çeliktepe ve Gültepe’deyiz

Bir çok firma kapanınca buranın yerine ne olacak ne olaylar dönecek çok merak ediyorum. Ki neden kapanıyor burası onu da anlamış değilim tabi olarak. Fakat ne olursa olsun İnşallah Hayırlısı neyse o olsun. Bir tarafında ise Boğaz vardır. Hem yeni yapılan üçüncü köprü hemde Fatih Sultan Mehmet köprüsü Sarıyer sınırları içindedir. Sanayi Mahallesi acil kurye yoluna devam ediyor.

İstinye Motorlu Kurye 0555 278 23 30

İstinye Motorlu Kurye

İstinye Motorlu Kurye ile bu tarafı en çok sevdiğimiz özel ve çok etkili olan yerlerden biridir

İstinye Motorlu Kurye baştan beri yanınızda. Burası sahilde boğaz semtidir. Tam ortada sahilde Devlet hastanesi vardır. Biraz yukarıda ve hemen onun üstünde ise Sarıyer İmam Hatip Lise vardır. Ara sokakta yokuşun başında yokuşta. İlerleyince sahil boyunca sağ tarafta hemen gidilecek güzel bir çay bahçesi mevcuttur. Burası akşamları manzarası iyi olur. Verdiğimiz bu hizmet üs seviyede bir çalışma sistemidir.

İstinye Motorlu Kurye bu bölge Fsm köprüsüne doğru bakar ve hoş bir dinlenme yeridir

İstinye Express Kurye iki tarafında da gene tanınmış yerler olan bir tarafında Yeniköy semti vardır. Tam tersi diğer tarafında ise Emirgan semti vardır. Zaten ön tarafı tamamen sahil boğaz ilerlemektedir. Üst kısım ise ikamet edilen oturulan bölge daha yoğundur. Tam merkezde bide benzin istasyonu bulunur. Hemen onun yanında da küçük şirin bir cami vardır. 

İstinye Hızlı Kurye olarak özellikle trafik içinde makas atmaya ve hız yapmaya karşıyız

İstinye Hızlı Kurye özellikle sokak ve caddelerde ve özellikle otoban ve çevre yollarında makas atarak giden sürücülere kim olursa olsun kesinlikle karşıyız. Fakat bunu yapan emin olun ki en fazla motorlar değil araç kullanan sürücülerdir. Fakat şunu yapan araç sürücülerini bulsak çok kötü olacağı kesindir. Çünkü insan canı değersiz değil bilhakis çok değerlidir.

İstinye Acil Kurye ile çalışma alanımızda en hızlı bir şekilde hizmet veriyoruz

İstinye Acil Kurye bu yer ve alan içinde motorlu ve arabalı çalışan hizmetimiz vardır. Çünkü bu trafikte büyük ebatlı malzeme taşımaya çok ücret istiyorlar. İstanbul şehrinin Sarıyer ilçesinin Yeniköy semtinin bütün mahallesinde Moto kurye hizmeti veriyoruz. Bu bölgede büyük alışveriş merkezleri olmamasına rağmen insanlar sahil kıyısında dolaşarak vakit geçirebiliyor. 

İstinye Motorlu Kurye tarihinizde yaşamadığınız şeyleri size yaşatacak

İstinye motor kurye her semt ve nahalle içinde elinden geldiği sürece firmalara ve insanlara yardımcı olma çabası içindedir. Mahalle ve çevresinde motorlu elemanlarımızın alamayacağı büyük ebatta kargo ve paketleri teslim alıyoruz kendi aracımızla adresine teslim ediyoruz. Bizi bu iş içinde arayın. Elimizden geldiği kadarı ile yardımcı olacağız.

Emirgan Motorlu Kurye 0555 278 23 30

Emirgan Motorlu Kurye

Emirgan Motorlu Kurye bu bölgenin en yararlı işe yarayan firmalarından biridir

Emirgan Motorlu Kurye bu tarafta ve bu çevre içindeki bütün çalışmalarımızda son noktaya gelmiş bulunmaktayız. İki yıldır devam eden bu özel çalışmalarımızın sonucunda bu bölgede büyük bir yapılanma içine giriyoruz. Allah Tealanın yardımı ile burada kuracağımız İş üssü ile buradaki pasta payının yüzde atmışına sahip olmaya çalışacağız. 

Emirgan Hızlı Kurye her hafta müjdeli haberler ile yüzünüzü güldürecektir

Emirgan Motor Kurye özellikle burada çalışacak elemanlarının daha seçkin, daha olgun ve dahada tecrübeli olması için değerli motorcularla anlaşmış bulunmaktayız. Buradaki işlerin dahada hızlı halledilmesi için bunların yapılması ve kaliteli ve hızlı hizmet sunulması için gerekenin olması lazımdı. Buradaki hizmetlerimiz göreceksiniz ki bütün diğer firmalardan daha düzgün olacaktır. 

Emirgan Motorlu Kurye kimseye boş yere hayal kurdurmaz hayal yıkmaz

Emirgan moto kurye neden bu kadar uzun sürdü diye soracak olursanız, bu bölgedeki yatırımlarımızın öyle basit ve boş olmaması için dirayetli ve güçlü gelmek için ince dokuyup sık eliyoruz. Bu açıdan yolumuz çok çetin ve taşlarla doludur. Lütfen bizim gibi sizde biraz daha sabrediniz. Unutmayın her güzel şey kolay gelmez. Sizin böyle işleriniz olduğu zaman tercih şanslarından bir tanesi olmak için gayret sarf ediyoruz.

Emirgan Acil Kurye bu bölgede artık boşu boşuna kürek sallamayacak

Emirgan moto kurye tanımadığınız ve güvenemeyeceğini kişilere asla hiç bir paketinizi tercih etmeyiniz. İnternet piyasasında yüzlerce binlerce kişiler insanları dolandırmak için gezinmekte ve gerçekten de insanların canlarını acıtıyor. Bunlarla karşılaşmak istemiyorsanız sizleri bizimle çalışmak için davet ediyoruz.Bizler çalışmalarımızı size kanıtlamak için sizinle en az bir sene zarfında devamlı olarak çalışmak isteriz.

Emirgan Motorlu Kurye ile Sarıyer ilçesinin her mahallesine gidip geliyoruz

Emirgan motorlu kurye evet ilçenin hepsinde varlık gösteriyoruz. Fakat şunuda bilmekte çık yarar var diyoruz. Doğru her yerde doğrudur. Beyaz her yerde beyaz ve siyah her yerde siyah. Bir kimse körü körüne bir yanlışa doğru diyorsa bunları bizim uyarmamız gerekmektedir. İşte insanlar yaşadıkları bu hayatın içinde bir çok yanlışa doğru diyerek yaşıyorlar. Biz bu konuda iyi  düşünüp karar veriyoruz.

Yeniköy Motorlu Kurye 0555 278 23 30

Yeniköy Motorlu Kurye

Yeniköy Motorlu Kurye Sizlere Büyük Ciddi İmkanlar Sağlıyor

Yeniköy Motorlu Kurye bu taraflarına gider özellikle akşamları balık tutardık. Hatta bazen gene gider ara sırada olsa tutarız. Güzel ve keyifli oluyor. Arkadaşlarla akşamları buluşur motosiklet ile beraber semaver alır buralara gider semaver yakar içerdik. Balık varsa olta alıp denize atar, balık tutarsak orada hemen ızgara yapar yerdik. Ah ne günlerdi ne zamanlardı geldi geçti. Zaman ne çabuk ta geçip gidiyor.

Yeniköy Moto Kurye tabi şimdilerde çok yoğun ve daha dolu

Yeniköy Moto Kurye her şeyin farkında. Sahilde hem oturmak, hem semaver yakmak ve çayı içmek hemde balık tutmak çok güzeldir. Sahilde oturup ta dinlenmek denizi seyretmek. Tabi ki İstanbul boğaz şehri olduğu için tüm boğaz semtleri için aynı şeyler söylenebilir fakat burasının bende ayrı bir yeri vardır. Burası bir başkadır. Burada bir gezintiye çıkmak çok hoş oluyordu. Fakat şimdilerde pek sık gitmiyoruz.

Yeniköy Motorlu Kurye ile kafanız rahat olsun merak etmeyin

Yeniköy Acil Kurye evlere gece ve gündüz olarak istediğiniz her şeyi getirebiliyoruz. Alo ilaç kurye hizmetimiz İstanbul ilinde Sarıyer Yeniköy içine başlamıştır. Tüm cadde sokak ve mahallelere hizmetimiz devam etmektedir. Çünkü her şeyin ayağına gelmesinin tadına varmış olan müşteriler dışarı çıkmak yerine artık her şeyi dışarıdan sipariş vermeye başladılar.

Yeniköy acil motorlu kurye çalışan tek motorlu kurye firmasıyız

Yeniköy Acil Kurye bölgedeki yakın ilçesinde ve çevre semtlerinde, mahallelerinde ve tüm caddelerinde servis çabuk ve seri olarak hizmete başlanmıştır. Çalışma koşullarımız sadece düzenli ve kaliteli çalışmak ve söz verdiğimiz gibi zamanında ürünleri teslim etmekten geçer. Genel olarak iş sahası sanayi olarak değilde, Avm, mağaza sektörü olarak büyüyüp gelişmiştir.

Yeniköy motorlu kurye kimseye statüsünden dolayı kıyak yapmaz

Çünkü biz firma olarak hiç bir zaman insan ayrımı yapmadan aynı hizmeti yıllardır vermeye gayret ediyoruz. Yeniköy Hızlı Kurye hizmetlerimiz çoğunlukla özel çalışma servisidir. Bir çok konuda seçkin bir görev olup, araçlı ve vip servisimiz vardır. Bizler İstanbul içinde Sarıyer ilçesinde birde bu semtimize hizmet olarak çabuk gidip geliyoruz. 

Acil Kurye İstanbul

Acil Kurye İstanbul

Acil Kurye İstanbul en önemli gönderilerinizi çar çabuk taşıyor

Acil Kurye İstanbul büyük işlere imza atmakla kalmıyor çok çabuk hareket ederek zamanında teslimat yapıyor. İstanbul ilçeleri arasında özellikle ilçenin merkez bölgelerde şinin eridir. Bunun gibi en yoğun bölgelerinde ve ana caddeler üzerinde trafik çok karışık bir hale geldiğinden bize iş düşüyor. Bundan dolayı Avrupa yakası kurye hizmetleri sunulurken, ulaşım koşulları sıkıntı ortaya çıkarmaktadır. Fakat firmamız profesyonel kurye personellerimiz sayesinde ve kullandığımız sistemler sayesinde bu sıkıntılara karşı gereken önlemleri almaktadır.

İstanbul Acil Kurye en kolay yoldan işlerinizi hallettiğiniz bir yer

Tarihiyle, deniziyle, eğitim hayatına katkıda bulunan kurumlarıyla ve iş dünyasının kalbinin attığı merkezleri ile ülkemizin en önemli şehirlerinden biri. Pek çok kişi yaşamak için bu kenti severek tercih etse de hemen herkesin yakındığı konuların başında kalabalık nüfusunun da etkisi ile etkisini her geçen gün artıran trafik geliyor. Bu durum bir yerden bir yere ulaşmayı zaman zaman oldukça zor hale getirebiliyor. Bir alternatif olarak toplu taşıma araçları kullanımı tercih edildiğinde de kalabalık yine karşımıza çıkıyor.

Hızlı ve direkt olarak İstanbul Moto Kurye hizmeti veriyoruz

Bu durum karşısında İstanbulluların trafikte daha az zaman geçirmesini sağlayacak her türlü hizmet ilgi görüyor. İstanbul’da yaşayan vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak bir katkıyı da biz sunuyor. Bu sayede bireyleri bir paketi ulaştırmak üzere bir yerden bir yere gitme zahmetinden kurtarıyor ve kargo hizmeti ile kıyaslanamayacak bir hızda ve güven içinde gönderilerini ulaştırıyoruz. Daha büyük gönderileriniz için moto kurye uygulamamızın avantajlarından yararlanmak isteyenler için ise taşıma hizmetini araçlarla sağlıyoruz.

Acil Kurye İstanbul hizmeti içeriği ile ilgili her türlü detay var

İstanbul Moto Kurye hizmetimiz kapsamında ne tür uygulamalardan yararlanabileceğinizi detaylı bir şekilde web sitemizden inceleyebilirsiniz. Bununla birlikte hizmetimizin temel olarak motosikletle taşıma uygulamasına dayandığını ve buna bağlı olarak da İstanbul’da iki adres arasında iletmek istediğiniz gönderilerin bu şekilde taşımaya uygun boyutta olması gerektiğini bilmenizde yarar var. Bu bağlamda hediye paketlerinizi, ilaçlarınızı, dosya ve belgelerinizi kurye elemanlarımız yardımıyla kolayca ve hızlı olarak taşıtabilirsiniz.

Büyükdere Motorlu Kurye 0555 278 23 30

Büyükdere Motorlu Kurye

Büyükdere Motorlu Kurye hız kesmeden yoluna emin adımlarla devam ediyor

Büyükdere motorlu kurye sizi gene yolda bırakmıyoruz. Sarıyer ilçesi sınırları içerisinde olmak üzere motosikletli acil kurye olarak çok çabuk ve hemen hizmet veriyoruz. Büyükdere moto kurye her açıdan geniş bir alana çalışma sağlıyor. Eğer tüm gönderiler için sizlere acil paket ve taşıma için motorlu eleman lazım olursa bunu da size temin ediyoruz. İşte bu yüzden kimseden çekinmeden bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Büyükdere Motorlu Kurye içinden İstanbul içinde diğer semtlere açıldık

Büyükdere motorlu kurye özellikle, Maslak, Levent, Mecidiyeköy, Gayrettepe, Esentepe ve Nişantaşı bölgesinde trafiğin sıkıştığı noktalarda express olarak çok hızlı hizmet verilir. Sayamadığımız başka yerlere de gidiyoruz tabi. Bu aldığımız sorumluluk çerçevesinde bize emanet ettiğiniz her türlü paketi kendi malımız gibi görüp kesinlikle çok dikkat ederek itina ve özenle taşıyoruz. 

Büyükdere Acil Kurye ile hep birlikte her şey daha güzel oluyor

Büyükdere Kurye özel işlerinizin adresi. Tarihi yerleri ve önemli mekanları bulunmaktadır. Biz de bu yerde kalabalıkta, trafikte olmasına rağmen son derece hızla çalışma sistemi gösteriyoruz. Bu İlçedeki faaliyetlerimiz düzenli olarak 7/24 sürmektedir. Bölgede bir balıkçı tam köşede bulunuyor. Ana cadde yol üzerinden gidilen bir yerdir. Ayrıca bu bölgesinin geniş bir semt ağına sahip olmasından önem kazanıyor. 

Büyükdere Kurye ile motorcu arama derdine bir son verin

Nöbetçi kurye bulunsa bile aranılan çalışanların bu bölgede bitmiş olma durumu da vardır. Çok önemli ve cil bir durum ile karşı karşıya kaldığınızda biz acil motorlu kurye hizmetleri ve çok özel servislerimiz ile aradığınız işi sizin için buluyoruz. İşte bu yerlerde genel olarak çok yoğun bir şekilde çalışma veriyoruz. Tabi ki diğer bölgelerde bu servisimiz var. 

Büyükdere Motorlu Kurye ile çalışıyoruz ama kırılgan değiliz

Fakat inan duyarsız ve kural tanımaz sürücüler olmasa bizim yaptığımız hata yüzde onlara ve hatta beşe inecek. Ama maalesef bu azılı saygısız insanlar yüzünden her gün tehlike yaşamaktayız. Tanık olduğumuz çok olay var. Ama elimizden geldiği kadar müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Görüyoruz biliyoruz, duyuyoruz. Büyükdere Kurye müthiş bir başarı sağlamıştır.

BALTALİMANI MOTORLU KURYE 0555 278 23 30

Baltalimanı Motorlu Kurye

Baltalimanı Motorlu Kurye ile artık hiç bir yerde yolda kalmyacaksınız

Baltalimanı Motorlu Kurye baktığımız zaman tüm bu işi yapan firmalar. İstanbul kalabalığından ve iş gücü nedeniyle buraya yönelmiş ve buranın dışında da iş olsa da az olacağından fazla yönlenme yapmamışlar ve buraya yatırım yapmamışlardır. Baltalimanı moto kurye ile bizler şirket olarak artık bu algıyı ortadan kaldırarak İstanbul dışına yatırımlarımızı arttırmaya başladık.

Baltalimanı hızlı moto kurye tanıyabileceğiniz en hızlı kurye firmasıdır

Baltalimanı Motorlu Kurye çok acil çalışmak bazen bazı olumsuzlukları da beraberinde getirmiyor değildir. Çok acil paket yetiştirelim derken bizler hayatımızı tehlikeye atıyoruz bunun farkındayız. Üzülmüyoruz fakat ölüyoruz her geçen gün yeni ölümler var. Çoğu zaman biz özellikle Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası diye ikiye ayrılmaktadır. İşte böyle olmasına rağmen biz iki tarafa da servis sağlıyoruz.

Baltalimanı Moto Kurye maalesef çok gördüğümüz şeylerden biridir

Baltalimanı Moto Kurye trafikte duyarsız sürücülerin, boş yere şerit değiştiren, sağa sola makas atan sürücülerin yanında aslında bizim yaptığımız iş ve bizim kullandığımız motosiklet bunların yanında sıfır kalıyor. Çok zamandır başımıza geliyor bunlar. İşte trafikte bir an geçmiyor ki bir şerefsiz sürücünün trafiği tehlikeye atacak umarsız davranışları olmasın. İşte bu yüzden biz çok dikkatli ve titiz davranıyoruz.

Baltalimanı Motorlu Kurye yaşadığı tüm tecrübeleri hayata sunuyor

Baltalimanı Moto Kurye bundan gayrı sizleri İstanbul dışında olmak üzere hiç bir bölgede sizleri asla yalnız bırakmayacağız. Bunun için sizlere söz veriyoruz. İstanbul dışından nereye olursa olsun bu hizmetinizde arayacağınız tek adres bizim adresimiz olsun. Çünkü diğerleri sizi yarıya kadar bizler ise ölene kadar bırakmayacağız. Biz varsak bu dünyada Allah izniyle hep sizin yanınızdayız demektir.

Baltalimanı motorlu kurye hizmetimiz gayet çok düzgün duruyor

Baltalimanı acil kurye kanayan bir yaraya parmak basıyor. Hatta bu olayları yaparken gene düşen, çarpan, ölen bir çok video olmasına rağmen hala bu işlere tevessül ediyorlar. Uslanmıyorlar. Fakat hem kendilerini hemde çevredeki insanları hemde trafikteki araçları tehlikeye düşürüyorlar. İşte bunlara tamamen karşıyız. Bunun için arkadaşları zamanında uyarmaya çalışıyoruz. Ama dinlemiyorlar.

Çayırbaşı Motorlu Kurye 0555 278 23 30

Çayırbaşı Motorlu Kurye

Çayırbaşı Motorlu Kurye Sarıyer ilçesi içinde güzel bir hizmet

Çayırbaşı motorlu kurye burası yukarıda anlattığımız gibi Çayırbaşı bölgesi ile Sarıyer merkez arasında kalan bir bölgeyi kapsamaktadır. Alan olarak geniş bir yere sahiptir. Hem sahil şeridi olarak hemde üst kısım yerleşim ve ormana yakın yer olarak alana sahiptir. Bu kesimde daha çok eski evler bulunsa da yukarı tarafta daha yeni binalar mevcuttur. Fakat yavaş yavaş zamanla burası da değişecek göreceğiz.

Çayırbaşı moto kurye her alanda sizlere yardımcı olmak için

Çayırbaşı moto kurye aslında burada sadece Mef üniversitesi değil bir çok binanın olduğu bir yerdir. Biraz da alış veriş merkezini andıracak tarzda olan bir mekan olarak ta söyleyebiliriz. Geniş bir alana sahip olan bu bölge yakın zaman içinde yapılarak içindeki binalar ile beraber bu hale getirilmiştir. Çoğu zaman yani bazen insanın çok gücüne gidiyor bunlar. Ne olursa olsun biz insanız. Her ruh halinde olabiliriz.

Çayırbaşı Acil kurye hizmetleri ve genel olarak servise açıldı

Çayırbaşı acil kurye teslimi yapılan gönderiler gizlilik çerçevesince adresine ulaştırılacaktır. Hizmetlerimizde kalitenin ön planda olduğu ve bu konuda başarı sağlandığı müşterilerimizin olumlu dönüşleriyle gözler önüne serilecektir. Hizmetlerimiz müşterilerimizin refahı kadar bütçelerini koruyabilmeleri noktasında da karşınıza çıkacaktır. Çayırbaşı kurye çalışırken asla yolda kalmaz.

Çayırbaşı Motorlu kurye ile yüzde yüz zirveye başarıya ulaşın

Çayırbaşı kurye kısacası yüksek modeldeki araçları, deneyimli personelleri, kalitesi ve makul fiyatları ile motor kurye hizmetleri sorun yaşamak istemeyenlerin tercihi olacaktır. Zira birçok firma sunduğu hizmetlerle müşterilerine kolaylık sağlayacağı yerde problemleri beraberinde getirmektedir. Oysaki bizler bu noktada istisnaya dahi yer vermemekteyiz. Çayırbaşı acil kurye geriye bırakmaz.

Çayırbaşı Motorlu Kurye ile çalışma şekliniz değişecek

Çayırbaşı Motorlu Kurye neden acil çalışıyoruz çünkü müşterilerimizin acil işlerini yetiştirmek için. Çayırbaşı çabuk kurye iş başında. Bize neden nasıl diye bir soru yönettiğinizde biz acil çalışan bir firmayız. Sizlere bizim fiyatımız pahalı gelebilir. Fakat yarım saat içinde hangi firma sizin evrağınızı adresine teslim etme başarısı gösteriyor bir düşünün. Çok özel durumlar içinde önemli durumlarda bize ulaşın.

Kemerburgaz Kurye

Kemerburgaz Kurye

Kemerburgaz Kurye rahat bir şekilde hizmet sağlamaktadır

Kemerburgaz kurye hayata iyi bakıyor. Özellikle semt içinden geçen Büyük dere caddesinden yukarıya doğru dik bir yokuş yukarı çıkmaktadır. Sarıyer İlçesi sınırları içerisinde hizmet verip acil hizmet sunmaktadır. Ayazağa vadi İstanbul hızlı sistemi ile gene çalışıyoruz. Olabildiğince hızlı çalışarak hızlı teslimat yaparak müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Ayazağa ile Kemerburgaz arasında biz varız.

Kemerburgaz Kurye her zaman yanınızda olacak İnşallah

Bizler Kemerburaz kurye olarak her zaman yanınızda olmaya gayret göstereceğiz. Zor zamanlarda sıkıştığınızda işlerinizi mumtazam şekilde yerine getireceğiz. Lütfen bizi başla işlerle ve firmalar ile asla ama asla karıştırmayın. Bu taşıdığımız paket ve işten sadece taşıma ücreti alıyoruz. Başka bir karımız asla yoktur. Bundan dolayı da mutluyuz. Çünkü mutluluk bulaşıcı bir şeydir. Biz mutlu etmeyi seviyoruz.

Acil Motorlu Kurye hız kesmeden yoluna devam ediyor

Sizi gene yolda bırakmıyoruz. Sarıyer ilçesi sınırları içerisinde olmak üzere motosikletli Eyüp acil kurye olarak çok çabuk ve hemen hizmet veriyoruz. Göktürk motorlu kurye her açıdan geniş bir alana çalışma sağlıyor. Eğer tüm gönderiler için sizlere acil paket ve taşıma için motorlu eleman lazım olursa bunu da size temin ediyoruz. İşte bu yüzden kimseden çekinmeden bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Motorlu Kurye içinden İstanbul içinde diğer semtlere açıldık

Özellikle, Maslak, Levent, Mecidiyeköy, Gayrettepe, Esentepe ve Nişantaşı bölgesinde trafiğin sıkıştığı noktalarda express olarak çok hızlı hizmet verilir. Sayamadığımız başka yerlere de gidiyoruz tabi. Bu aldığımız sorumluluk çerçevesinde bize emanet ettiğiniz her türlü paketi kendi malımız gibi görüp kesinlikle çok dikkat ederek itina ve özenle taşıyoruz. Bu konuda sağlam fikirlerimiz de vardır.

24 Saat Ulaşılan Kemerburgaz Kurye Hizmetleri çalışıyoruz

Gün içerisinde 24 saat boyunca özellikle ilaç kurye servisi olarak hizmet vermeye devam etmekte olan firmamız gece kurye yöntemi sayesinde özel ve acil gönderilerinizi adresine ulaştırmaktadır. Bu gibi önemli ve özel gönderi işlemleri için firmamız üzerinden hizmet alabilmeniz amacı ile çağrı merkezimiz 24 saat boyunca ulaşılan bir sisteme sahiptir. Kemerburgaz kurye yavaş yavaş işleyerek çalışır.

Göktürk Acil Kurye

Göktürk Acil Kurye

Göktürk Acil Kurye sisteminin  tavsiyesi yollarda düzgün ve yavaş gidin

Göktürk Acil Kurye yollarda ve özellikle sosyal medya üzerinden izliyoruz ve görüyoruz ki bazı kalitesiz ve kendini af edersiniz bir nane sanan bu tür insanlardan bıktık artık. Ana yollarda makas atarak gitmeler, tek teker kaldırmalar, yarış yapmalar, hız yaparak birde videolar çekmeler ve daha nice bir çok hareketler. Bunu da insanlara ve çevresine bir marifet gibi gösteren nice akılsız insanlar var.

Göktürk Acil Kurye yollara çıkar iki üç gün kayboluruz yollarda olarak

Göktürk kurye hayatımız hep motosiklet üzerinde ve rızkımız da motor üstünden kazandık. Bizim de mesleğimiz bu oldu.İstanbul olsun, İzmit olsun, Bursa olsun, Sakarya, Tekirdağ, Edirne olsun daha bir çok yere gidip malzeme veya bizim deyimimizle gönderi teslim etmişliğimiz vardır. Türkiye içinde bir çok ile gitmişizdir. Gitmesekte kargo ile veya uçak hava kargo ile İstanbul içinden oralara malzeme yolladık.

Göktürk beldesinin üzerine düşmemizin bir nedeni var seviyoruz burayı

Göktürk ve Kemerburgaz motorlu kurye olarak uzun yıllardır bu sektörün içinde şöyle böyle var olmaya çalışan bir firma olarak bu günümüze kadar geldik çok şükür. Şuana kadar yaklaşık 25 senedir bu işin içinde bu işin başından beri çalışan var olan gözlemleyen arkadaşlarla olduk ve onlarla çalıştık. En tecrübeli iş arkadaşlarla beraber arkadaş olduk ve hala onlarla arkadaşlıklarımız devam ettiriyoruz. 

Göktürk beldesi içinde verdiğimiz servis ve hizmetlerin hep arkasındayız

Poligon mahallesi kurye hayatımız hep motosiklet üzerinde ve rızkımız da motor üstünden kazandık. Bizim de mesleğimiz bu oldu.İstanbul olsun, İzmit olsun, Bursa olsun, Sakarya, Tekirdağ, Edirne olsun daha bir çok yere gidip malzeme veya bizim deyimimizle gönderi teslim etmişliğimiz vardır. Türkiye içinde bir çok ile gitmişizdir. Gitmesekte kargo ile veya uçak hava kargo ile İstanbul içinden oralara malzeme yolladık.

Göktürk acil kurye yaşamında insanlara sunduğu güzellikler ile seviliyor

Göktürk kurye hizmeti ile başarımız doruğa çıktı. Diğer taraftan sınır bölgesinin Sarıyer ilçesine bağlantısından sonra Kemerburgaz bölgesi Eyüp ilçesine bağlı olduğundan Eyüp ilçesine sınırdır. Burası geniş bir yelpazeye benzer ve çok değişik bir sınır yapısına sahip yerlerin başında gelmektedir. Bazen biz bile karıştırıyoruz.

Göktürk Hızlı Kurye

Göktürk Hızlı Kurye

Göktürk Hızlı Kurye ile daha rahat ve konforlu bir teslimat 

Göktürk Hızlı Kurye firma uçak kargo olarak bizler buradaki eksik olan hizmetlerden neye ihtiyaç varsa hepsini araştırdık. Uzun zamandır burada arge yani araştırma çalışmalarımız devam ediyordu. Eyüp ilçesinde hizmet vermekte olan yaklaşık olarak on adet kurye firması bulunmaktadır. Hepside bizim altımızda olan ve çok kıskanç firma sahiplerinden oluşmaktadır. Şimdi biz burada merkezi olan tek yerel firma olduk. Göktürk bölgesinin üstüne düşmemizin nedeni burada bulunmamızdan dolayıdır.

Göktürk Hızlı Kurye çalıştığı ilk günden itibaren dikkatli

Göktürk uçak kargo kurye işini ince dokuyor. Bunlara özellikle Eyüp ilçesi ve kırsal bölgeelrde bulunan yerleşim merkezi dahil çalışıyoruz. Merkez bölgesi ve çevresinde ve ormanların içindeki sitelere gider buralarda her türlü ihtiyaç için kurye siparişi alıp teslim ediyoruz. Bu iş ile ilgili bazen aramızda yarışlar yapıyoruz diğer firmalar ile yarış. Bu işin ilk duayenlerinden olduğumuz için hep bizi kıskanırlar. Bizde ne olursa olsun işimize bakıyoruz. Onları da bizim hizmetimizden mahrum bırakmıyoruz.  7/24 süren hizmetinizdeyiz.

Göktürk Kurye buraya her açıdan yarar sağlayacak adımlar 

Göktürk acil kurye her yerde işine hazır. Yol Kurye olarak burada da yolunuzu açmak için geldik. Burası gerçekten elit semtlerden bir tanesi olmaktadır. Ormanlar arasında kalan bir bölgedir.  Merkez yerinde bir çok irili ufaklı siteler mevcuttur. Orman içinde prensiplerimiz çerçevesinde bu bölgede motosiklet sürmek gerçekten çok zor geliyor. Çok virajlı yolları vardır. Bazen araçlar sollama yaparken zorlanıyor. Bölgeyi çok iyi analiz ettik. Fakat birde yeni yapılan otoban yolu var. Fakat buradada hız sınırı var.

Göktürk Hızlı Kurye buralar şahane bir yaşam merkezidir

Göktürk acil kurye servisi burada başladı. İnanması zor ama gerçekten de mükemmel bir yer. Hem şehirde yaşamak, hem köyde yaşamak işte ikisi bir arada. Akşam köyde gündüz şehirde. Fakat köy ile şehrin dayanılmaz uçurumlarını ortadan kaldırmaya çalışma çabası içinde olanlar ve bu konuda zorlananlar için mükemmel bir yer. Burayı gerçekten de çok iyi biliyoruz. Burası sahil ilçesi bu tarafı Karadeniz ile komşudur. Çünkü daha ilerisi denize doğru gitmektedir. Göktürk Hızlı Kurye ile hedefe kitlenin.

Göktürk Moto Kurye

Göktürk Moto Kurye

Göktürk Moto Kurye Hizmetimiz Gerçek Olarak Yüksek Hızla Gidiyor

Göktürk moto kurye sorunları çözmeye geldi. İstanbul Avrupa yakasında bulunan bir ormanlar içerisinde mükemmel, yemyeşil güzel bir köy semtidir. Orman arazisinin içinde küçük bir yerleşim alanıdır. Yaklaşık 15 bin nüfusu olan bir yerdir. Çok güzel bir bölge olup her tarafı ormanlarla kaplı bir alanda kurulmuştur. Burası tam anlamıyla bir orman ada diyebiliriz. Bizimde çok sevdiğimiz güzel yerlerden biridir. Aslında yaşanılacak bir yer. İstanbul trafiğinden kaçıp ta buralarda stressiz yaşamak çok güzel geliyor insana. 

Fakat son yıllardaki trafik buraya artık sıçramış ama biz halen devam 

Normal kurye olarak Hacıosman Tarabya tarafından giden yol beş km sonra bu bölgeye ulaşmaktadır. Devamlı olarak buraya hizmete devam ediyoruz. Başka yollardan da buralara ulaşım sağlanmaktadır. Burası çok güzel ve temizdir İşte bu yer yani Bahçeköy, ormanlar içerisinde bulunan çok güzel bir yerdir. Buraya nasıl giderim diye bir soru sorar sanız bu tarafa nasıl gidilir diye bilmeyenler için anlatayım. Bilmeyen çok azdır. Buraya araçla Maslak Tarabya Hacıosman üzerinden kolayca gidilir.

Göktürk Kurye Servisine  burada 7/24 olarak sürekli devam ediyoruz

İstanbul Sarıyer Bölgesinde artık, güzel ve seri olarak hizmetimiz başlatmıştır. Bu bölge dediğimiz gibi ormanlık olmasına rağmen her tarafa bağlantısı olan bir yerdir. Ormanın içinden daha üst kısımda Zekeriya köy bölgesine, oradan Sarıyer merkeze, yine orman içinden Kemer ile Göktürk ve otobana bağlantılı orman yolları vardır. Burada çalışmak güzel ve verimli harika bir şekilde devam etmektedir. Bizler çalışan olarak buralarda çalışarak huzur ve sevinç duyuyoruz. Göktürk acil kurye ile size daha yakınız.

Göktürk Moto Kurye çevredeki alan içindeki siteler bölgesine hizmet 

İşte bu sağlam çalışmalarımız son derece kaliteli ve ciddi bir çalışmadır. Denemenizi tavsiye ederim. Buraya bir çok yerden geliş ve çıkış mevcuttur. Orman bölgesine doğru ana caddeden sağdan sapağından  ilk sağdan bu sapağa gelinir. Tahminen bundan sonra yaklaşık beş km sonra ilk yerleşim merkezi ve kemerlerin olduğu yere varılır. Burası daha küçüktür. Asıl yer ilerideki olandır. Bahçeköy aslında köy statüsünde olan yer olsa da biraz daha gelişme göstermiştir. Göktürk Yol moto kurye size çok çabuk hareket ediyor.

Eyüp Acil Kurye

Eyüp Acil Kurye

Eyüp Acil Kurye ile başarımızın sırrı çok çalışmak ve disiplinden geçmektedir

Eyüp Acil Kurye olarak Garipçe yolundaki Koç üniversitesi kurye ile kampüsüne hizmet başladı. Bütün ekip üyelerimiz ile birlikte ileriye dönük projeler üretiyoruz. Her geçen gün yaptığımızın işin üzerine ek olarak daha fazlasını koymaya çalışıyoruz. Özellikle verdiğimiz eğitim ve seminerler ile birlikte kalite seviyemizi daha üst seviyeye taşıyoruz. Yetiştirdiğimiz tüm elemanlar aynı kalite ve aynı hızda bizlere kaynıyor.

EYÜP MOTORLU KURYE HER TÜRLÜ YARDIMA HAZIR DURUMDA HİZMET

Sizlere söz verdiğimiz gibi. Verdiğimiz bu işlerin kalitesi düşmeden işlerimize devam edeceğiz. Çünkü biliyoruz ki bu yolda biraz olsun tökezleyenler bir daha ayağa kalkamıyor. Kurtlar sofrasında ayağa kalkabilse bile bir daha eski günlerine asla kimse dönemiyor. Bunun blincinde olarak ileriye doğru bakmaya devam edeceğiz İnşallah. Koç üniversitesi kurye başardı.

Eyüp Acil Kurye çalışma hayatına 2008 yılında Eyüp ilçesi içinde başlamıştır

Kemerburgaz motorlu kurye ana yol üstünde giden bir çok araç sürücüsü önünde motor olduğu halde yol boşmuş gibi davranıyor. Onları görmezlikten gelip üstüne sürüyor. Hatta bilerek üstüne gidiyor, nasıl olsa motor dur bir yere kaçar diye. Motor kullanan sürücülerin ortak sorunu yolda fark edilmemek. Yani insanlar tarafından hiç kaale alınmamak umursanmamak.

EYÜP İLÇESİ MERKEZİ VE YEREL BÖLGELER İÇİNDE FAALİYET SÜRÜYOR

Eyüp Motorlu Kurye fakat burası genelde sanayi değilde daha çok küçük işletmelerdir. Bu bölgelerde bir çok paket işleri olmaktadır. Daha çok yoğun merkez bölgesinde motorlu servisimiz olmakta ve bu bölgelerden paketlerimiz ve gönderilerimiz, işlerimiz çıkmaktadır. İstinye içi siz müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız. Eyüp Kurye sistemi İstanbul Eyüp içinde 7/24 kurye servisi yapmaktadır.

Eyüp Acil Kurye ile Kemerburgaz ve Göktürk çevresinde burada artık varız

Eyüp Acil Kurye burada çok çalışıyor. Bu araçlar bizim her türlü ihtiyacımızı karşılamak için üretilirler. Mesela araba, otobüs, kamyon, minibüs, traktör, tren, metro gibi ve daha nice şeyler bizim için yaşamı kolaylaştırmak için üretilmiştir. Motosiklet de bunlardan bir tanesidir. Özellikle trafik olan bölgelerde hayatı kolaylaştıran bu küçük araçları amacı dışında kullanan çok insan vardır. 

Kemerburgaz Hızlı Kurye

Kemerburgaz Hızlı Kurye

Kemerburgaz Hızlı Kurye Eyüp ilçesi içinde güzel bir hizmet motorlu kurye servisi

Burası yukarıda anlattığımız gibi İstanbul bölgesi ile Eyüp merkez arasında kalan bir bölgeyi kapsamaktadır. Alan olarak geniş bir yere sahiptir. Hem sahil şeridi olarak hemde üst kısım yerleşim ve ormana yakın yer olarak alana sahiptir. Bu kesimde daha çok eski evler bulunsa da yukarı tarafta daha yeni binalar mevcuttur. İstanbul Kemerburgaz motorlu kurye gereğinden fazla seri gidiyor. Kemerburgaz hızlı kurye Göktürk ve Eyüp çevresinde çok seri ve çabuk şekilde çalışıyor halen.

Kemerburgaz Moto Kurye tüm mahallede temiz ve titiz bir çalışma yürütmektedir

Sarıyer ilçesine bağlı Uskumruköy bölgesi hemen çok sınırı bulunur. İşte daha geri tarafına Bahçeköy yerleşim alanı yapılmıştır. Daha ileride ise Kilyos bulunmaktadır. Üçüncü köprü tam buranın yakınında bulunmaktadır. Ayrıca gene üçüncü hava alanına çok yakın mesafede bulunur. Kemerburgaz ve Göktürk bölgelerine de yakın sayılır. Keerburgaz Acil Kurye olarak Sarıyer ilçesinde çok farklı bir çalışma sunuyoruz. Sizden alındığından teslimat süresi de hemen bir saat içinde vermektir.

Kemerburgaz Hızlı Kurye burada ilçe sınırları içinde size acil hizmet veriyoruz

Eyüp kurye ile hayat sürüyor. Devlet hastanesi ne olacak? İlçemiz bir son iki seçimdir bir çok belediyeler tarafından yönetilmektedir. Hizmetleri olarak son zamanlarda Eyüp belediyesinin çevre bölgesine taşındığını gördük. Devlet hastanesi ile beraber Eyüp devleth astanesinin birleşerek büyük bir hastane yapıldığını ve yakında açılacağını biliyoruz. Fakat aklıma gelen en önemli meselelerden biri ile bölge arasındaki uzun mesafe ile neden bu devlet hastanesi burada kalmadı acaba.

Kemerburgaz Hızlı Kurye ile zamanın farkına rarın bizi deneyin farkı görün

Kemerburgaz hızlı kurye çok çabuktur. Zaten bu özel sistemin amacı budur. Bundan gayrı yoksa ne anlamı var fazla para almanın. Eğer zaten normal zamanda gitse diğer işlerle normal olarak gitseydi normal ücret alınırdı değil mi?  Yani hızlı ücreti alıp ta işi yavaş getirmemiz işte böyle bir davranış büyük bir hata olurdu. Bunun amacı ise acil olan bir işin üstüne asla başka bir iş almadan ve o motorcuyu başka adrese yollamıyoruz. Yani hemen devam ettiriyoruz. Çünkü size sağladığımız bu servisimizin ücreti ona göre iki katı olarak alıyoruz.

Acil Motorlu Kurye

Acil Motorlu Kurye

Acil Motorlu Kurye Hizmeti Sevenleri Kavuşturuyor

Acil Motorlu Kurye gözümüzün önünde olan ve vuku eden bir çok olayı görmezlikten gelmek bize yakışmaz. Bizde zaten görmezlikten gelemiyoruz. İşte böyle oluyor karanlıkların ta içinden gelen güneş gibi aydınlık bir günler gelsin istiyoruz. Bu çoğu karanlık nereye gitseniz karanlıktır. Tarihe bakıldığında İnsanlık tarihi boyunca gelişme kaydetmeye başlayan toplumlar çoğu aman maalesef bu karanlık düşüncelerin esiri olmuşlardır. Neden çünkü yollarda o kadar çabuk gidiyoruz. 

Acil olarak çalışmak hem yürek hemde bilek işidir

İstanbul içinde buluna  tüm ilçesinde bulunan mahalleler çok fazla olmakla beraver bazılarında iş potansiyeli çok az bazılarında hiç yoktur. Buralarda büyük tekstil firmaları, Lojistik ve tır parkları, Uluslar arası ticaret yapan gümrük ve firmaları oteller, plazalar yoğun şekilde mevcuttur. Buralara sık sık iş olarak geliyoruz. İşte bizler bu mahalle arasında kalan semt ve  bölgesine  hizmet vermekteyiz. Acil hizmetlerimiz ile artık tüm yakın bölgelerde servisimiz başlamıştır.

Acil çalıştığını söyleyen bazı firmalara fazla güvenmeyin

Acil  gönderiler için 7 gün 24 saat esasına dayalı güzel bir hizmet veren firmayız. Bir çok çalışma alanı içinde günün her saati sizlere hizmet sunmaya hazırdır. Çalışma stratejisi olarak  diğer firmalardan ayrı özelliğimiz ise daha hızlı ve ekonomik olmamızdır. Fakat her buraya giden belki de buna biniyor. Fazla gidiş dönüş trafiği yaşanmasa da sessiz sakin olsa da var işte. Hem alıp hemde size teslim ediyoruz. İstediğiniz vakitte ise otobüs firması ile yolluyoruz yada sizin için gelip geri dönüyoruz.

Acil Motorlu Kurye her seviyeden firma ile çalışarak ürünlerini teslim ediyor

Ayrıca Türkiye’de motosikletle gidilerek hizmet verilmektedir. Yolladığınız her paketi teslim alıp adresine teslim edebiliyoruz. Tüm bu hizmetimiz gene otobüs yolu ile otobüse verilerek teslim edilmektedir. Acil Moto Kurye insanlara işlerinde daha fazla zaman kazandırmak için elinden geleni yapıyor. Bu çağda en büyük sorunlardan biri zaman azlığı çünkü. İnsanlara artık 24 saat yetmiyor. Aslında yeter ama insanlar aç gözlü ve boşa zaman harcamakta üstlerine yok. Ama bizler acil kurye olarak onlara zaman kazandırıyoruz.

Eyüp Moto Kurye

Eyüp Moto Kurye

Eyüp Moto Kurye tesbit etti ki İstanbul içindeki en geniş ilçelerden biri Eyüp

Eyüp Moto Kurye diyor ki Bu ilçesi İstanbul ‘ un en geniş alana sahip ilçelerinden ilk üçtedir. Hatta belkide ilk sırada bulunmaktadır. Eyüp bölgesi İstanbul Avrupa yakasında en kalabalık bulunan bir İlçemizdir. Burası İstanbul iline bağlı, Avrupa yakasında bulunmaktadır. Kalabalık ve geniş alanda oluşan yer, bir çok şehirden daha kalabalıktır. Evet işte kalabalıklar içinde bir çok firma burada gelir giderken bizler ise devamlı olarak kalıcı bir hizmet vermeye başladık.

Çok geniş kırsal ve merkezi olarak toprakları ve sınırları bulunmaktadır

Neredeyse il olacak kadar fazla insan yaşamaktadır. Burası birçok mahalleden oluşmuş ve dağınık bir yapıya sahiptir. Yerleşim ve konut olarak daha çok eski yapılar ve binalar mevcuttur. Buraya kentsel dönüşüm gelse de belediyeler artık saçma sapan kendi koyduğu kanunlara göre inşaat izni veriyorlar. İşte burası büyük oranda ilerleyen zamanlarda değişecek. Fakat ne kadar insanın canı yanacak ne olacak işte onu Allah bilir. Daha sonra ne olacak bakalım göreceğiz.

Hala Nasıl Ve Neden Çalışmaya Devam Ediyoruz Çünkü Biz Çaışkanız

Bu bölgede birçok semt ve mahalle bulunmaktadır. Özellikle basın Arnavutköy denen bağlantı yolu üzerinde çok kargo dağıtım işleri çıkmaktadır. Servislerimiz, Bağcılar Merkez, Güneşli, Mahmutbey, Kirazlı, Yenibosna, Şirinevler , Demirkapı, Göztepe, Ateştuğla, Yüzyıl, Tabya bölgerine  hizmetimiz vardır. Bu bölgedeki hizmetimiz hızla devam etmektedir. Kentsel dönüşüm yeni değil eski  binaya güya. Ama şu anki kentsel dönüşüm eski yapılaşmadan dahada saçma sapan ve çarpık binalardan oluşmaktadır.

Eyüp Moto Kurye Artık Kendi Çapında Büyük Bir Firma Olmuştur

Daha ileri doğru çalıştığımız yerler olarak Bağlarcılar Barbaros, Çınar, Demirkapı, Evren, Fatih, Fevzi Çakmak, Göztepe, Güneşli, Hürriyet, İnönü, Kâzım Karabekir, Kemalpaşa, Kirazlı, Mahmutbey, Merkez, Sancaktepe, Yavuzselim, Yenimahalle, Yenigün, Yıldıztepe, Yüzyıl, Ateştuğla, Çiftlik, Tabya mahalleleridir. İşte bunlardan başka da mahalle vardır. Ne binalar sırayla yapılıyor, hatta bozuluyor bile, nede sokaklar büyüyor, hatta dahada daralıyor. Eski halde bıraksalar daha iyi idi. Eyüp Motor Kurye her kesime hizmet sağlar.

Acil Kurye

Acil Kurye

Sadece İstanbul Değil Tüm Şehirlerarası Acil Kurye İşi ve Hizmetleri Başlamıştır

Acil Kurye yerel şirket olarak evlere ilaç ta getiriyoruz. Acil servis ile tüm insanlara çok kolaylık oluyoruz.İşte bu  insanların ihtiyaç duydukları bir zamanda kullanabileceği çok pratik ve hızlı bir servistir. Eczanelerden herhangi bir ihtiyaç duyduğunuz ilacı o gün alıp aynı zaman dilimi içerisinde alıp istediğiniz adrese teslim eder. 

Bizlerde dakikalar içinde kapınıza kadar getirelim

Mesai saatleri içerisinde bizi rahatça arayın. Sadece eczanelerden değil istediğiniz ilacı istediğiniz adresten temin edip sizlere ulaştırır. Dışarıda çalışan motorlu elemanlar piyasada motosikletle çalışan bütün elemanlara kuryeci denir. Bilinen genel adları böyledir. Çoğu çalışan elemanların ne bir ehliyeti nede bir ruhsatı vardır. Acil motorlu kurye iş başında.

Oturduğunuz Yerden Evinizden Acil Kurye Siparişi Edin

Asla çok geç geldiğini ve geç gelmeyecek geç teslimat yapmayacak. Artık fazla hatta hiç üzülmeyin çünkü biz varız. Acil servisimiz sizin için gündüz mesai saatleri içerisinde görev yapmaktadır. Son yıllarda bu oran artsa da yeteri derecede önemli yer teşkil etmez. Bütün bunlardan dolayı buraya ayrı bir ilgi ve hizmet sunmak gerekiyordu.

Acil Kurye Hizmeti ile sağlam zemine basın 

Evet gözde yerler arasında burası her taraftan uzamaya devam ediyor. Tabi her insanın istediği olaylardan biridir bu düşünce. İşte keşke bura da bende otursam, benimde burada bir evim olsa ne güzel olurdu diye düşünürüm. Son yıllarda baktığımız zaman zaten İstanbul gişelerinden itibaren trafik yoğunlaşmaya başlamıştır. Çabuk hızlı kurye seri çalışıyor

Yaşadığınız yeri cennete çevirmek elinizde

Bundan dolayı kendi sektörel faaliyetlerimiz içerisinde göstermiş olduğumuz çalışmalar, en verimli ve en uygun bir şekilde devam etmektedir. ve çevrede en kaliteli biçimde sağlam hizmetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Bu tarafta olan firma sahipleri genel olarak bizim işi yapan bir çok kişi ve insanları hor görme deler.

Acil Kurye her zaman kullanabileceğiniz önemli bir servistir

Buradaki firmaların içinde çalışan çoğu sekreterler bizlere hiç iyi davranmıyorlar. Kötü ve bizlere aşağılık insan muamelesi yapmaktadırlar. İnşallah kazasız ve belasız işler olmasını yüce Allah tan diliyoruz. Ayrıca herkese de hayırlı işler dileriz. Evet hala alt kesimlerde bilinmeyen yerleri var. Acil kurye ile herşeyi bizden isteyin.

Zekeriyaköy Motorlu Kurye

Zekeriyaköy Motorlu Kurye

Zekeriyaköy Motorlu Kurye Bölge İçinde Hizmet Açılmış Bulunmaktadır

Bu yer İstanbul Sarıyer ilçesine bağlı iken sonradan olarak değişmiştir ve buraya bağlanmış. Aslında burası çok basit bir bölgede yer almaktadır. İstanbul Tem otobanına köprü tarafı bölgesinden girildiği zaman  sapağının tam altı olarak geçer. Bahçeköy mahallesinin çıkış yolunun tam karşı tarafı olmaktadır. Tam yukarısında ise Uskumruköy mahallesi bulunmaktadır. Buraya aslında Tem otoban üzerinden daha kolay bir giriş olur. Şimdi ne oldu pek bilmiyoruz. Zekeriyaköy Motorlu Kurye çabuk bir firmadır.

Her gün en azından iki üç defa ölümle burun buruna geliyoruz

Küçük köy bölgesinde orta dereceli sanayi sitesi bulunmaktadır. Bu sanayi sitesi buranın iş yükünü çekmektedir. Bu bölgede hastaneler vardır. Buraya bir şey almaya veya teslim etmeye geldiğimizde, otobandan kaçış vardır. Yani Kuryelerin  kullandığı kestirme çıkış yolu. Buradan çıkınca tam merkeze çıkmaktadır. Buraya Kağıthane bölgesinden de geçiş yolu bulunur. Burada sanayi sitesi ve yukarıdaki tekstil firmalarından güzel işler çıkmaktaydı. Fakat son zamanlarda gene azalmış biraz gözüküyor. 

Bölgedeki Sorunların En Başında Araç Park Sorunu Geliyor

Hemen biraz para bulan saldırıyorlar araç almaya. Ama baktığımızda araçların yarısından çoğu sokakta durmakta yerinden bile oynamamaktadır. Bunun sebebi işte trafik. Madem aldın ve niye kullanmıyosun? Neden araç aldın be kardeşim demek geliyor insana. Ama ya sana ne derse ne yaparız değil mi.? İnsanımız işte. Ne olsun dayanamıyoruz. Alıyor. Nasıl sa kredi var öder yavaş yavaş. Fakat şu da var ki gerçekten de bizler artık sabrımızın son haddine kadar dayanmaya çalışıyoruz. Zekeriyaköy Acil kurye ile güçleneceksiniz.

Zekeriyaköy Motorlu Kurye bölgenin tamamını çok iyi tanıyor

Kaza yapma olasılığımız çok fazla bizlerin bu insanlar içinde. Araç ve insan sayısı Anadolu tarafındaki insanlardan daha fazladır. İşte esas olan hız değil çalışırken daha akıllı olmaktır. Bizler elimizden geldiği kadarıyla bu bölgede çalışıyoruz. Sanki araç ve arabaları insanlara  bedava veriyorlar. Bizler buraya kaçak kesik tellerden kaçardık. Fakat Allah bereket versin diyoruz. Zekeriyaköy Moto Kurye çalışma arkadaşlarımız ile ortak koordine içinde saygılı olarak çalışıyoruz.

Fatih Kurye

Fatih Kurye

Fatih Kurye verdiği servisin her zaman arkasında durmuş bir firmadır

Fatih Kurye şahane olarak taşıma  hizmetleri olarak bizlerde bizi benimseyen, özümseyen firmalarımıza daha çok değer vererek onların işlerini ve paketlerine öncelik tanımaktayız. Tabi ki 2018 yılı itibariyle ve buradan taşınmaz ise  tabiki. Genellikle orta direk denilen orta ve alt kesim yaşamaktadır. Çalışmalarımız arasında yürütülen ortak işlerle beraber bu bölgenin yükü biraz olsun hafiflemiş bulunmaktadır. Fatih, Eyüp çevresinde devamlı olan bu çalışmalarımızın neticesinde bu bölgedeki önemli gönderiler var.  

Bizden aldığınız hizmetin tadını asla başka yerlerden alamazsınız

Fatih Kurye çalışmalarımız tüm çevre yerler için bile geçmektedir. Evet anlatmaya başladığımız burası halkı ve alanı İstanbul şehrinin en çok hızla gelişen kesimlerinden bir tanesidir. Özellikle yeni yapılan arka taraftaki bloklarının, Avrupa konutlarının ve daha birçok konut yapılması neticesinde buraya gelişiminde  birçok etkisi bulunmaktadır. Bölge Avrupa yakasında bulunmaktadır. Buradaki iki önemli konut projesi, Avrupa konutları ve  etap konutları. İşlerinin yüzde kırkını bizim kurye firması üstlenmiş bulunmaktadır.

Fatih ilçesinde ve dışında hizmet verdiğimiz önemli yerler vardır

Buradan her ilçeye hizmetimiz bulunmaktadır. Özellikle Beylikdüzü, Esenyurt, Hadımköy, Avcılar arası hizmetler nasıl yürümektedir? Alibeyköy gölü buraya yakındır. Fatih ilçesi ile sınırı vardır. Genel olarak yaklaşık 500 bin civarında nüfusu vardır. Yaklaşık 42 bin km alanı ile orta sıralarda yer alır. Bölgenin sosyal yapısı ve gelişimi hakkında yapılan araştırmalar nasıl sonuç vermiştir. Bu konuda bilgiler nelerdir. Bölgenin sosyo ekonomik olarak bir çok problemlerini biliyoruz. Aradığınız işlerde kesin çözüm bizimle nihayete erecektir. Fatih acil kuryeyi arayın.

Fatih Kurye Bölgede Yaşanan Problemler Ve Çözümleri Nasıl Olmalıdır

Bölgenin yapısına ve koşullarına göre hizmet göstermekteyiz. Gerçek olarak iddia etmiyoruz zaten öyleyiz. Bu mahalleler şunlardır; Avcılar Yeşilkent, Avcılar Tahtakale, Avcılar Merkezi, Firuzköy, Mustafa Kemal Paşa, Avcılar Üniversite Mahallesi, Denizköşkler, Gümüşpala, Cihangir ve Ambarlı bölgeleridir. Özellikle Ambarlı’da Ambarlı Limanının olmasından dolayı buraya en çok geldiğimiz yerdir. Gümrük evrakları ve belgeleri buradan mal çekecek firmaların işleri olmaktadır. Fatih moto kurye tüm burada sayılan yerlere sorunsuz hizmet veriyor.

Bahçeşehir Motorlu Kurye

Bahçeşehir Motorlu Kurye

Bahçeşehir Motorlu Kurye çalışmalarına daha fazla hız veriyor 

Bahçeşehir Motorlu Kurye ile bizler bundan önceki hayatımızda bir çok şeyi itiyoruz ve bizim olsun diye içimizden geçiriyoruz. Bazen şöyle güzel bir mekanda güzel bir evimiz olsun ve orada mutlu şekilde yaşamak içimizden geçiriyoruz.Şöyle biraz para etsin ileriye doğru değerlensin ama alırken de biraz ucuza alalım diye bir çok fikir oluşabiliyor kafalarda. Bende motorcu olarak İstanbul içinde gezdiğim yerlerde ve bölgelerde vardığım zaman bir çok yer için içimden böyle düşünceler geçirmişimdir.

BURASI BÖLGE FAKAT ÜZGÜNÜZ AMA BİRAZCIK PAHALLI

İşte bu bölgelerin içinde böyle düşündüğüm yerlerin içinde burası gelmektedir. Yerleşim ve düzen olarak gerçek manada biraz düzgün ve site olarak özgün bir yere sahip bölge hem mülk olarak yüksek pahallı ve oturulacak bölgelerin içinde gelmektedir. Son derece gelişen ve büyüyen bölgelerin ilk başında gelen bu bölge artık Başakşehir ilçesine bağlanmıştır. Dolaysıyla burası kendi görüşüm olarak saçma sapan bir düşünce ile ilçe yapılması gerekirken yapılmamıştır. Bahçeşehir acil ve hızlı kurye servisi başladı.

BAHÇEŞEHİR YAŞAMAK İÇİN GERÇEKTEN ÇOK HARİKA  

Burası sadece site ve güzel binalardan oluşan organize ve düzgün bir yerleşim merkezidir. Dediğimiz gibi burası isteyebileceğiniz bir çok şeyin elinizin altında olduğu bir yerdir. Okul desen yanında, saha desen yanında, eğlence merkezi desen yanında. Yol desen hemen otobanın kenarında bulunmaktadır. Mümkün olduğu kadarıyla burası halen sağdan soldan genişlemeye devam ediyor. Fakat bunun için orman ve ağaçlara zarar verilerek genişlemesi benim hiç hoşuma gitmiyor tabi.

Bahçeşehir Motorlu Kurye ÇOK ÖNEMLİ VAZİFELER ÜSTLENMİŞ

Birde son yıllarda burada yapılan yan yollar ve inşaatlar neticesinde burada da yavaş yavaş trafik oluşmaya başlamıştır. Hemen alt tarafından bulunan varoş kesim olan Altınşehir kurye bölgesinin düzensiz yolları ve çarpık yerleşim alanları maalesef burayı çok etkilemiş ve trafik olarak yoğun olan bu dağınık bölgemizi trafik haline getirmiştir. Bundan burası da çok etkilenmiştir.  Bu tarafında çok kaliteli ve çok güvenli bir hizmet veriyoruz. Bahçeşehir Motorlu Kurye arada kaldığınızda yanınza koşacak tek firma.

Sarıyer Kurye

Sarıyer Kurye

Sarıyer Kurye sizlere çok şaşıracağınız sizin için önemli vazifeler sunmaya başladı

Sarıyer Kurye her sektörün ilk başta aranan ve kullandığı bir meslek haline yaptığımız iş gelmiştir. Şehir dışı siparişlere lütfen bir saat önceden haber veriniz. Tabi ki o zamanlar kimsede ne ehliyet vardı, nede motosiklet ile ilgili evraklar. Zamanla sektörde yeni firmalar katılmasıyla birlikte bu işler daha profesyonel hale gelmeye başlamıştır. Bizler de yoluna devam edecektir İnşallah. Burası gene mahalle olacakken ilçe olamayan yerlerdendir. uzunca bir yokuşu olan bir yer.

Sarıyer ilçesi içinde hem kırsal hem de merkezi bir çok yerleşim alanı vardır

Sarıyer ilçesine bağlanmıştır. Fakat ne alakası olduğunu anlamış değiliz. Bu bölge İstanbul içinde ilk şehirleşme ve kentleşme olarak bloklar ve siteler yapılan bölgelerdendir. Buraya gittiğim zaman en son kayboldum. Nedeni ise o kadar çok sağa ve sola dar sokaklar ve çıkmaz sokaklar vardı. Bende nereye gideceğimi şaşırdım. Buraları oturanlar dışında fazla kimse bilmez. Ve çok zengin kişilikler buralarda oturuyorlar. Sarıyer acil hızlı kurye hizmeti.

Sarıyer acil kurye sizlere en zor dakikalarda emanetleri ulaştırmak için açıldı

Bu insanlar ve motorcular azınlıktadır. Bizler hızlı gitmek derken beklemeden devam etmek yani hemen anlamında demek istiyoruz. Çünkü hız demek çabuk ulaşmak değildir. Hız demek aslında felaket demektir. Çünkü biz müşterilerin bir yerden bir yere yetişmesi gereken malzemelerini hızlı bir biçimde yetiştirmektir. Yoksa tam gaz basıp ta sapa sola makas atmak asla değil. Maalesef bir çok eleman ve arkadaşlarımız yanlış yapıyor hiç böyle motor kullanmaz. Çok acil kurye ile işler tıkırında.

Sarıyer hızlı kurye yollarda rüzgar gibi eserken kimseye zarar vermez

Bizim tek amacımız tamamen karşı tarafın isteği doğrultusunda harekete geçen bir sistemdir. Ama yapacak bir şey yok kaderin önüne geçilmiyor.  Daha sonra buralara bina yapılmaya başlanınca buraya kim gider de yaşar diye düşünüyor ve kendi kendimize konuşuyorduk. Ancak insanlar çoğaldıkça zamanla öyle bir değişim gösterdi ki burayı artık bizler bile tanımaz yani tanıyamaz olduk.Çünkü bizde çok şaşırmıştık. Sarıyer moto kurye sevindiriyor.

Başakşehir Motorlu Kurye

Başakşehir Motorlu Kurye

Başakşehir Motorlu Kurye BÖLGESİ EN FAZLA BÜYÜYEN ENDER BİR İLÇEMİZDE HİZMET BAŞLADI

Başakşehir Motorlu Kurye buralarda iyi iş çıkarıyor. Yani büyüyor yani genişliyor. İstanbul’un en gözde ve en pahallılaşan yerlerin başında geliyor. Bizler buralara bundan yirmi sene önce yani yaklaşık olarak 2000 li yılların başında gittiğimiz zaman buraların yolu ve suyu olmayan bom boş arazileri olan yerlerden oluşan bölgelerdi.

BAŞAKŞEHİR İLÇEMİZ ÇOK DAHA SONRADAN İLÇE OLMASINA RAĞMEN ÇOK BÜYÜMÜŞ VE GELİŞMİŞTİR

Genel yapı olarak baktığımız zaman yüz ölçümü olarak toplama bir ilçe olsa da gerçek olarak çok geniş bir alana sahip bulunmaktadır. Çok özel bir yerdir. Bir çok ilçenin toprak ve alan olarak büyüktür. Hatta hepsini geçmiş geniş mahalle gibi sağlam yelpazesine yani mahalle büyüklüğüne sahip geniş toprak ve arazi yapısı olarak alanlarından oluşmaktadır.

EN SON ZAMANLARDA EN FAZLA SİTE VE BİNA YAPILAN İLÇELER ARASINDA İLK SIRALARDA YER ALIYOR

Baktığımız zaman bu isim altında bile futbol sahası yapılmış ve buranın futbol takımı bile gelişim göstererek başarılar elde etmiştir.İşte bizim işimizin ilk başlarından olmuştur. Kurye olarak Başakşehir İlçesinde çok kaliteli ve çok güvenli bir hizmet veriyoruz. Bu isimle  diye anlandırılan bölgesi İstanbul Avrupa tarafında bulunan yeni bir ilçemizdir.

Başakşehir Motorlu Kurye İLÇEMİZİN GEÇMİŞİ YAKIN SAYILIR 2007-2008 YILINDA İLÇE OLDU

Çünkü buraya o kadar büyük siteler ve bloklar yapıldı ki, burası adı ile müsenna kocaman bir şehir oldu. Birde o günden sonra her gün sağa ve sola ileri etaplar yapılmaya devam etti. Hala inşaatlar devam etmektedir. Dolaysıyla burası gelişti ve nüfusu sağdan soldan birleşen mahalle ve semtler ile baya büyüdü.Şu anki en son tahmin edilen nüfusu ise beş yüz bin üzerindedir.

Başakşehir Motorlu Kurye HİZMETİ UZUN ZAMANDIR GÖNÜLLERE TAHT KURMUŞTUR

Sevgili çok değerli dostlar bundan böyle artık buranın geniş  bölgesindeki hızlı olarak servisimiz başlamıştır. Böylece bu bölgede özellikle sanki taksi bekler gibi bizleri her an aranızda bulabileceksiniz. Çok iyi biliyoruz ki çağırdınız elemanlar hemen 30 dk içinde kapınızda olacak.  Başakşehir kurye güveninizi boşa çıkarmayacak.

Hızlı Motorlu Kurye

Hızlı Motorlu Kurye

Hızlı Motorlu Kurye İle Gayet Hızlı Ve Seriyiz Ama Aynı Zamanda Trafikte Çok Dikkatliyiz

Bazı motor kullanan ve bu işte çalışan uyanıklar vardır. Hızlı gitmek bir meziyet değil, rezalettir. Hızlı Motorlu kurye hızlı değil seri gider. giderek insanların hayatını tehlikeye atan bütün bu motorcular adına arkadaşlarımız adına tüm trafikte bulunan insanlardan özür diliyoruz. Lütfen başka bir şey değil, sadece Hızlı olmak aldığınız bir malzemeyi fazla başka adrese uğramadan yerine teslim etmektir. Hızlı kurye ile sevinin.

Hızlı Olmak Herkesin Harcı Değil, Ancak Bizim Harcımız Her Kes Biz Olamaz

Ancak birçok motor kullanan diğer bazı arkadaşımız da, hızlı sürerek gitme sevdasına hayatlarını kaybetmişlerdir. Biz bunlara içimiz cız eder ve çok üzülmekteyiz.  Aslında çoğu zaman hızlı giden bir motorcu ne kadar seri olsa gene bir yerde kesin yavaşlar. Bir yerde tıkanıp diğer biraz daha yavaş sürücü ile aynı zamanda yada çok az farkla gideceklerini hiç düşünmüyorlar. Hızlı kurye yolda kalmıyor. Yolda bırakan olmayız.

Hızlı kurye ile bu işin sırrı ilk olarak asıl ilkeli ve düzgün bir motor sürmektir 

Çoğu kişi çalışma alanları içerisinde bir çok alana faaliyet gösterir. Bu yol güzergahı içinde, taşıdığı herhangi bir malzemeyi veya gönderiyi, bir adresten diğer bir adrese götürebilir. Bursa asıl önemli olan ise bu işi en kontrollü ve güvenli bir biçimde yapmasıdır. Ayrıca da ven kestirme yıldan gitmektir Amaç şudur, çok trafik olmayan yolları bulup en kısa zamanda hızlı bir şekilde o paketi yerine teslim etmektir.

Hızlı motorlu kurye en zor şartlarda bile çok hızlı oluyor ama kimseyi üzmeden

En zorlu koşullar da ve en zor anlarda bile yeterince çabuk olabiliyoruz .Sizler çok iyi ve net biçimde bizi görüyorsunuz. Zaten  hepsi çok sağlam insanlardır.  Gereğinden fazla efendi, dürüst olmakta iyi değildir. Kusuru hızla aniden yanınızdan geçmektir. yanınızdan hızla geçiyorlar değil mi? Peki o zaman nedir bu işin özü? Bazen stres insanları trafikte zor durumda koyar. Hızlı kurye sizlere farkı kesinlikle gösterecektir.

Beşiktaş Motorlu Kurye

Beşiktaş Motorlu Kurye

Beşiktaş Motorlu Kurye İle Ulus Ve Etiler Semtinde Kurye İşleriniz Artık Emin Ellerde

Ulus semtinde Beşiktaş motorlu kurye firmamız hizmete başladığı günden itibaren çok güzel işler yapıp, başarmaktadır. Bizler burada sadece Ulus bölgesinde değil Etiler, Ortaköy, Arnavutköy, Kuruçeşme, Bebek, Levent, Akatlar, arasında da hizmet veriyoruz. Verdiğimiz hizmet son derece kaliteli ve güvenilir bir iş olup, çalışmalarımız gece ve gündüz devam etmektedir. Bizim telefonlarımız gece de olmak üzere bütün gün açık durumdadır. Bizleri çekinmeden rahatlıkla arayabilirsiniz. 

Beşiktaş ilçesinde Ortaköy, Bebek, Etiler, Ulus gibi bir çok önemli semtler bulunuyor

Ulus bölgesi bilindiği üzere Ankara bir ilçedir. Fakat bizim bahsettiğimiz Ulus ise  İstanbul Beşiktaş İlçesi içerisinde bulunan boğaz sırtlarında bir semtidir. Burası yüksek zengin piyasanın oturduğu kesimdir. Ulus bölgesi aslında birinci köprünün Anadolu yakasına geçmeden önce tam köprünün başladığı yerin alt kısmıdır. Ortaköy semtimizin yukarısı olmaktadır. Burada çok lüks villa ve zengin siteler mevcuttur. Beşiktaş moto kurye size iyi gelecek.

İstanbul içinde inşaat olarak son yıllarda fazla değişmeyen yerlerden birisi buralardır

Evet fazla inşaat ve değişiklik olmadan en sade şekilde bu günümüze kadar gelen yerlerden biridir. Ama gene de son yıllarda bazı yerler inşaat yapılsa da sakin ve sessiz kalmış ender alanlardır. Çünkü daha önce yapılmış yerler burada vardı. Bir vadinin iki yarısı gibi durmaktadır. Yan tarafı yani vadinin diğer tarafında hala gece kondu olan yani müstakil evlerin olduğu mahalle tarafı vardır. Giderek aşama aşama daha büyüyerek çalışmalarımız bir hız kazanmıştır.

Beşiktaş Motorlu Kurye ile tüm bu semtlerde kolaylıkla çalışabilirsiniz

Buralarda müşteri potansiyelimiz yüzde elli oranın üstüne çıkmış ve geçmiştir.Ulus, Etiler, Balmumcu, Dikilitaş, Fulya hizmetimiz olarak buradaki tüm gönderi ve çıkan tüm işlerini en kısa zamanda ve en az ve düşük ücretle taşıma içindeyiz. Bu hizmetimiz arasında daha çok bu bölgede toplu dağıtım hizmetleri de yapıyoruz. Beşiktaş kurye ile yani toplu ne kadar sizlerin, dağıtacağı, evrak, dergi, broşür, matbu, davetiye ve bunun gibi bir çok eşyayı ve her şeyleri toplu uygun olarak dağıtıyoruz.

Motorlu Kurye

Motorlu Kurye

MOTORLU KURYE OLARAK VERDİĞİMİZ SERVİSİN TÜM ÖZELLİKLERİ

Motorlu Kurye ile İstanbul’da bu işi yapan firmalar büyük bir oranda artarak bayağı hemde çok çoğaldı. Çünkü ondan gelen çoluk çocuk herkes motor aldı. Motor alan serseriler bizim motorlu kurye bu sektörün işine başladı. Bilmiyorum ucuz elemanlara kaldı. Bunun sebebi ise git gide artan yoğunluğu olsa gerek. Maalesef bazı durumlardan bazıları işler hemen düşüyor. Her ne kadar piyasalarında isler düşük olsa da ondan zaman ve şuanda tüm sektörlerin ve piyasanın bize zaman ayırıyorlar. 

BU PİYASA İÇİNDE ÇALIŞAN YÜZLERCE FİRMA VAR

Bu piyasada çalışan tüm firmalar şuan için çok sıkıntı çekiyor. Çünkü çalışan işçi hemen iki gün çalışmadan işi bırakıyorlar. Tecrübeli güvenilir geçmişi onu aman aranan haline geldi. İhracat bölgeleri semtleri bilmemekte ve liman geç teslim ediyoruz. Şehir içi acil kurye çalışmalarımız mevcut şehirler arası kurye işler ile güzel çalışmalarımızda mevcut. Tüm şehirlerimize özel moto kurye servisimiz var. Ayrıca İstanbul’dan uçak kargo servisimiz var. 

DAĞITIM HİZMETİ NELERİ KAZANMAK GEREKTİRİR

Tüm yıllar yıllar önce bundan sonra 1990 yıllarının başlarına dayanıyor. Buradaki ilk akıl eden arkadaşlar iki üç arkadaştan oluşmaktaydı. Bu arkadaşlar şuanda çok zengin bir hale gelen insanlar olarak karşımıza çıkmışlardır. İstanbul’da bu işi çok tutmuş ve hiç bir firmanın olmadığı yerlerde bu firmalar pastanın en büyük payını hatta götürüyorlar. Önceden ne kadar ipsiz sapsız araçlar varsa hemen motor kurye işine başvuruyorlar ve bu işe giriyorlardı. 

MOTORLU KURYE ARTIK EN ÇOK ARANAN ELAMANLAR

Motorlu Kurye olarak bu işler zamanla dahada büyüyerek milyon dolarlık bir sektör haline geldi. Allah bilir tabi kide ilk önceleri bu sektörün sonu diyenler, bu işlerin ilerisi yok diyenler şimdi yanıldıklarını anlamışlardır. Çünkü bu İstanbul da bu trafik oldukça, bu derece oldukça maalesef diyeceğim ama bizim için hamt olsun demek istiyorum, bu iş asla ölmez. Allah bilir. Çünkü geçen gün İstanbul trafiği dahada çekilmez bir hal alıyorum başlandı. Bu işinde en kuvvetli yanı da budur. 

Hadımköy Motorlu Kurye

Hadımköy Motorlu Kurye

Hadımköy Motorlu Kurye Gelişen, Büyüyen Ve Gözde Bölgelerden Ama Uzak İşte

Hadımköy motorlu kurye bu saatten sonra hiç kimseye hayat dersi vermeye çalışmıyoruz. Sadece içimizden gelen bazı duyguları dile getirmeye çalışmaktayız. Bazı insanlar çevrelerinin etkilerinden ve yakın tanıdıklarından dolayı hayatı daha kolay bir şekilde yaşarken, bazı insanlarsa maalesef bir ayı geçirmek için ağır bir yükün altına girmişlerdir. Evet bu bölge ilçe olması gerekirken Arnavutköy ile birleştirip ilçe olmuştur. Ama ne rantların döndüğünü de Allah bilir. Bizler bunları söyleyince yani yazınca hep kötü oluyoruz nedense ama olsun bakalım.

Hadımköy uzakta olsa orayada umutla gidiyoruz

Rüzgar türbinleri benim buralardan geçerken sevdiğim bir şey. Her geçtiğimizde gözümüze çarpıyor. Ve gerçekten büyük ve çok hoş gözüküyor. Çok seviyorum şahsen, çok hoş gözüküyorlar. Bu rüzgar güllerini ben ve her kes çok beğeniyoruz. Sanki kendimizi yabancı ülkede hissediyoruz. Tabi ki yorgun bir şekilde eve vardığımızda hemen yemek falan derken bir sonraki günn çalışmasını düşünüp yorgunluktan sızıp kalıyoruz. Buda bize tatlı bir dinlenme hazzı veriyor.

Hadımköy içinde helal kazanç sağlamak için uğraşıyoruz

Ama evlatlarımız çok şükür helal rızık ile ve alın teri ile kazanılmış bir gelirle büyümeye devam ediyorlar. Çok şükür her halimize ki biz diğerlerinden değiliz. Çalanlardan, çırpanlar dan değiliz. Merkez sayılacak bir yerde bulunmamaktadır. İşte son yıllarda çok gelişmeye başlasa da hala geriden geliyor. Genel olarak İstanbul içine uzak bir alan. Hadımköy bölgesi ile gene çok büyük saçmalıklar olmuştur. Burası çok büyük bir alana sahip kocaman bir bölge olmasına rağmen ilçe yapılmamıştır.

Hadımköy Motorlu Kurye yanlış olaylara tamamen kapalıdır

İstanbul’da bir çok yerde olduğu gibi siyasi saçmalıklar burada da kendini göstermiştir. Ben inanıyorum ki bu yapılan işler her şey işte böyle bilerek yapılmaktadır. İnsanlar ne yapacaklarını şaşırmış durumda tabi. Ama ne yapsınlar. Biri gelip başka bir şey yapıyor, diğeri geliyor bozuyor falan. İnsanların halkın yararına değilde kendi yararlarına faaliyet yapıyorlar bu siyasiler. Hadımköy moto kurye buralarda bulunan bir çok büyük ve kurumsal firmalara çalışıyor.

Beyoğlu Motorlu Kurye

Beyoğlu Motorlu Kurye

Beyoğlu Motorlu Kurye her türlü ihtiyaçlarınız için arayacağınız tek adres

Beyoğlu Motorlu Kurye buralarda çok kızıyor. Çünkü istiklal caddesi, odakule, Unkapanı bölgesi, askeriye buralardadır. İnsanları memnun etmek çok zor harbiden. Bunlar ne yapsa ne etse de asıl mülkün sahibi bellidir. Kimse bu zamanda hayatı daha kolay bir şekilde yaşamıyor. Çoğunluk olarak bazı insanlar çevrelerinin etkilerinden ve yakın tanıdıklarından dolayı üzülüyor. Acil olarak işve gönderi hizmeti ile gün içi hizmetimiz olarak iki kısımdan oluşan çalışmalarımız içindedir.

Beyoğlu çok eski semtlerin başında gelmektedir

Normal işlerinizi ise o gün içinde sağlam olarak gündüz aldığımız evrak, paket ve malzemelerinizi mesai saatinden önce teslim ediyoruz. Ama şuan o sınır bölgesinin Sarıyer İlçesine bağlanmasından dolayı ortadan kalkmış bulunmaktadır. İlerde ne gösterir onu ancak Allah bilir. Bu siyasal politik kavgalar neyi gösterecek göreceğiz. Ve kornaya basınca birde haklı gözüküp onunda kornaya çalması ve bana el kol hareketi yapması. Acaba nasıl haklı görüyor kendini oda garip.

Ne yönden bakarsanız bakın en iyi firma yol kurye

Bir şirket ve çalışanları olarak Aksaray semtinde olan bu olayları şiddetle kınıyoruz. İşte biz bu çalışanlar olarak yıllardır yoğun trafikte ve kendilerini bilmez cahil ve ahmak ve salak sürücülerin yüzünden hayatımız ince pamuk ipliğine bağlı şekilde yaşıyoruz. Yaşamamızdan hiç bir zaman memnun olmayan zengin insanlardan değiliz çok şükür. Akşam evimize ailemize gittiğimiz zaman helalinden kazandığımız rızkın çocuklarımıza verdiği sevinç ve huzur içinde sevincimiz daha da artmaktadır.

Beyoğlu Motorlu Kurye en güvenli hizmeti veriyor

Bunun için yaşıyoruz desek yeridir vallahi. Ne olursa olsun insan gibi yaşamak için mücadele etmeye devam edeceğiz. Şöyle bir dikkatle bakılırsa aslında burası küçük bir mahalle veye yerdir. Küçük yer olduğu için fazla kurumsal firma bulunmamaktadır. Fakat genede ufak tefek küçük firmalar sağa sola bir şeyler yollamaktadır. Bu kardeşlerimizi  bu işler içinde mağdur etmemek için genede çalışıyoruz. Evet buralarda hizmet vermek bizim için sevinç kaynağıdır. Bizde elimizden geldiğince mahallemize hizmet veriyoruz. Beyoğlu kurye ile kanatlanın.

Eyüp Hızlı Kurye

Eyüp Hızlı Kurye

Eyüp Hızlı Kurye motosiklet ile trafikte caddelerde yarışanlarla biz karşıyız

Eyüp Hızlı Kurye ile devam ediyoruz. Motosiklet bir hız makinesi değildir. İş yapmak için mesela çalışan olarak sadece bir vasıtadır. Nasıl olsa arabaların özel yarış için pistleri varsa ve nasıl onlara şehir içinde ve şehir dışında ana yollarda yarışmalarına karşı isek aynen motosikletlerinde karşıyız. Fakat bizler yarışmayın da demiyoruz. Gitsinler özel kapalı alanlarda yarışsınlar. İnsanları rahatsız etmesinler. Evet bu insanlardan nefret ediyoruz. Birde cameraya çekip internete atıyorlar. 

Eyüp çabuk kurye lütfen yollarda düzgün gidin lütfen rica ediyoruz sizlere

Hacıosman motorlu kurye bizler motor üstünde hiç bir güvencemiz yok. Ne kadar elbise giyerseniz giyin belli bir hızdan sonra param parça olursunuz. Hem size yazık hemde ailenize yazık değil mi? Neden ailenizi üzüyorsunuz. Bir iş yapacaksanız düzgün ve güzel bir şekilde kullanın şu aletleri. Lütfen kimseye zarar vermeyin. Ve özellikle alkollü iken şu aracı asla kullanmayın. Çünkü akıl baştan gidince ne yapsın beden. Hem kendini hem de bizi yakma kardeşim. 

Eyüp Hızlı Kurye her ortama ayak uydurarak Eyip, Kemerburgaz ve Göktürk 

Eyüp Motorlu Kurye bu işi yapan firmalar genelde saat altı yedi gibi paydos ederler. Fakat biz bunun zıddı olarak gece de çalışarak yardımcı oluyoruz. Bu durumlardan bizlerde son derece rahatsız oluyoruz. İstinye kurye bölgesinde dışarı çıkamayan bütün müşterilerimize ve gece dahil olmak üzere, keyfine düşkün müşterilerimize ve ihtiyacı olan her kese acil ilaç kurye servisi yapıyoruz. Fakat bu konuda biz taşıma hiç bir eczane ile alakamız yoktur. Sadece kendi başımıza çalışıyoruz.

Eyüp Huzlı Kurye motosiklet kullanmak sadece heyecan değil sağlam eylemdir

Eyüp Hızlı Kurye hakkımızda olarak insanlar yaşadıkları hayatın içinde kullandıkları bazı araç ve gereçleri kendi özel hayatlarını kolaylaştıracak bir düzen olamalı. Tüm alet veya eşya olduğunu düşünmeleri bana göre çok az ve bazı kesimlerin görüşüdür. Şahsen bizim görüşümüzde tüm üretilen eşya veya araçlar insan hayatını kolaylaştıran şeylerdir. İşte bu düşünce ile imal edilen her şeyi yerli yerinde ve amacı içinde kullanmak gerekmektedir. Yaşadığımız şu hayatta bir yerden bir yere gitmenin en önemli unsurları araçlardır.

Eyüp Kurye

Eyüp Kurye

Eyüp Kurye ile yaşadıklarımızı anlatmakla bitmez ama bizde insanlara örnek olsun diye yazıyoruz

Üçüncüsü iki şerit gidiş olan tek geliş olan yere geldiğimizde daha Eyüp sahile daha varmadan geride, Taksi sol tarafımda bende sağ şeritte gidiyoruz, ve beni görüyor çünkü yan yanayız. İlerde biri el edince aniden hemen yanında olmama rağmen direk yol boş gibi üstüme sürmesi ve bana vurması, ve hala sağa kırmaya devam etmesi beni kaldırıma sıkıştırması. Eyüp acil kurye servisi verilir

Bizler her gün trafikte bu ve buna benzer onlarca kaza atlatıyoruz

Ne yüzünden hep bu şerefsiz, ahlaksız , adi pis insanlar yüzünden. Ve bırak bir özür insan bile asla diyemeyeceğim hayvan herifler birde senin üzerine yürüyor haklı imiş gibi. Allah bunların belasını versin. Allah içip içip yola çıkanlarında belasını versin İnşallah.  Bu tür insanlar olacak ve devam edecekler. Asıl olan bunları bulmak tespit etmek ve etkisiz hale getirmektir. 

Eyüp Kurye Firma Olarak Bu Bölgedeki Çalışma Prensiplerimizden taviz yok

Bu bölgedeki çalışmalarımız uzun vadeli olup yavaş yavaş kendini göstermeye hep başlamıştır. Eyüp bölgesi Laleli geçtikten sonra başlar. Bu bölge Aksaray ile kesişir. Fındıkzade, Kocamustafapaşa bölgelerine ve Tem Otobanına yakın bir yerdedir. Son yıllardaki konutlaşma ve site yapımı buralara kadar gelmiş ve kendini göstermiştir.

Buralara iş alıp vermek için çok sık gelmeye başladık

Önceden Çapa ve Fatih içine doğru büyük fabrikaların olduğu yerlere giderdik. Şimdi buralarda yapılan yeni konutlardan iş almaya başladık. Ve aynı kat sayısında ve sokakları geniş ve rahat bir mahalle yapmadınız. Neden para size daha hoş geliyor değil mi?. Sizin yaptığınız iş ancak bu kadar olur. Eyüp ilçesinin manevi bir havası var.

Eyüp Kurye çalışması ile burada kurye sorunu ortadan kalkıyor

Arkadaşlar sizlerden istediğimiz bizi fazla arayıp işleriniz için durmadan sıkıştırarak bizleri strese lütfen sokmayın bizler bunun farkında olarak size görev veriyoruz. Hizmetimiz düzgün ve sağlam gitsin ve elemanlarımıza bir zarar gelmesin istiyoruz. Madem şehir içinde yapamıyorsunuz peki Eyüp gibi yerlere bomboş arazilere dümdüz sıralı binalar nedir. Eyüp moto kurye acil iş yapar.

Şişli Motorlu Kurye

Şişli Motorlu Kurye

Şişli Motorlu Kurye ile trafik derdine bir son verin

Şişli Motorlu Kurye hizmetimiz çoğu ilçede olduğu gibi burada da itina ile hızlı bir motorlu servise başlamış bulunmaktadır. Uçak Kargo hizmetlerimizde sürmektedir. İlçede ayrıca ağır ve büyük oranda hacimli, motosikletlerin taşıyamayacağı büyük paketleri de araçlı teslimat ile taşımaktayız. Tüm evraklarınızı uzak ilçelere ve yakın ilçelere göre değişmektedir. Hangi koşul altında olursa olsun yolladıklarınız acil olarak teslim edilmektedir. Başından beri ilk ve tek yaptığımız şey karşılıklı anlayıştır.

Evet burası güzel ilçemiz İstanbul un göbeğinde bir yer

Yoğun trafiğin en yoğun yaşandığı bölgelerdendir. En büyük caddesi Büyük dere Caddesi, Halasgargazi Caddesi ve Abidei-Hürriyet Caddesidir. Çağlan tarafından, Okmeydanı tarafından ve bir kaç semtten Kağıthane İlçesi ile sınırdır. Harbiye, Osmanbey, Pangaltı, Taksim semtlerinden Beyoğlu ilçesi ile komşudur. Gene Meclisi Mebusan Caddesi, Kabataş, Fındıklı semtlerinden Beşiktaş ilçesi ile sınırdır. Ayrıca bir dönem Ayazağa Mahallesi de bu ilçeye bağlı olduğu zamanlar Eyüp ilçesine ve Sarıyer ilçesine de sınırları var idi.

Şişli İstanbul ilimizin gelişme gösteren en potansiyel yeri

Şişli büyüyen en önemli ilçelerinden bir tanesidir. İnsanlarımız bu bölgede yoğun iş alanları ve plazalardan dolayı bu bölgede çok iş potansiyeli olduğundan gündüzleri yoğun akım yapmaktadırlar. Özellikle, Mecidiyeköy, Esentepe, Zincirlikuyu ve Gayrettepe olarak bu semtlerinde çok yüksek derecede yoğunluk oluşmaktadır. Burada ne yaparlarsa yapsınlar trafiği bir türlü azaltamadılar. Acaba azaltamadılar mı? yoksa azaltmak mı ? istemiyorlar buda bir muamma. İşte bu konuda düşünceler karışık.

Şişli Motorlu Kurye iş hayatına devam ediyor burada

Şişli ilçesi merkezi kesimlerde genellikle gayri müslim Tc vatandaşları yaşamaktadır. Bizde firma olarak nerede, nasıl kim yaşarsa yaşasın bu bölgeyi de es geçmedik ve buraya da hizmetimizi götürdük. Buradaki hizmetimizde uzun vadede devam edecektir İnşallah. Hayırlı olsun diliyorum. İlçenin birçok semtinde ve mahallesinde olmak üzere başarılı çalışmalarımız mevcuttur. Hatta Mecidiyeköy ve Feriköy ve Kurtuluş tarafında gayri müslim mezarlıkları ve birçok mezhebe göre kilise ve havralar mevcuttur. Şişli acil kurye işinde gücünde.

Bahçeköy Kurye

Bahçeköy Kurye

Bahçeköy Kurye Sarıyer Taraflarında Güzel  Çalışmalar Başlıyor

Bahçeköy Kurye zamanını iyi değerlendiriyor. Burası Sarıyer yolunun Tarabya tarafından ilk sapağı, Hacıosman, Tarabya Köprüsünün olduğu köprünün üst tarafı yani Orman tarafının yukarıya ana caddesine kadar uzanmaktadır. Birde Tem Otobanının üstünde de bir köprüsü bulunmaktadır. Buraya İstanbul piknik merkezi ana yerleşkesi açılmıştır. Burası Sarıyer ilçesine bağlıdır.

Bahçeköy bölgesi orman yolu Tarabya’dan 5 km içeridedir

Tarabya sapağının hemen başında koskoca metro bulunmaktadır. Bu bölgede genele olarak mahalle firmaları bulunmaktaydı. Burası yukarıya kadar çıkar ve Zekeriyaköy semtimize sınır bulunmaktadır. Bizler bu bölgeye iki taraftan da gidebiliyoruz. Hem Tem otoban yolundan hemde Yeni Orman yolu caddesi bağlantı yolundan. Bu bölgeyi iyi bildiğimiz için paket alımlarımız erken alınır.

Bahçeköy Kurye yollarda boş yere durmuyor

İş olarak burada çalışmalarımız son derece kaliteli bir şekilde başlamış ve çok iyi sürmektedir. Gerek Uskumruköy hizmet veren firmalar gerekse Sarıyer dışından gelen buradaki çalıştıkları şirketlerle alış veriş yapan dışarıdan şirketler bizimle çalışmaktan dolayı memnun oldukları gözle görebilecek kadar aşikardır. Hızlı kurye çalışır vaziyette.

Piyasalar çok durgun olsa da gene ekmeğimiz çıkıyor

Çalışma saatimiz normal şartlar altında sabah dokuz ve akşam altıya kadar hizmet vermektedir. Verdiğimiz bu hizmetimiz mesai saatleri dışında da devam etmektedir. Mesai saatleri dışında her gün olarak nöbetçi kalan çalışanlar vardır. Bu elemanlar sizin için sabaha kadar hizmet vermektedir. 

Hayatın Başımıza Getirdiği Yaşanmışlıklar devam ediyor hala

Çok şeyler yaşadık evet. Her insanın bir çok gereksinimleri vardır. Bu gereksinimler insanların ihtiyaçlarını hep ortaya çıkaran ham maddeleridir. İnsanoğlu Bir kişi hiç bir zaman içinden geçen şeyleri dışarı asla ve asla yansıtmayabilir. Çünkü bazı şeyleri çoğu kişi içinde yaşar. Fakat bizler emekçiyiz. Ekmeğimizi taştan çıkaran madenciler gibi çalışıyoruz.

Bahçeköy Motorlu Kurye ile gönüller bir olsun sevinsin

Evet çabuk derken şaşırdınız değil mi? Çünkü bizler sevenler için bir birlerine yollanan hediyeleride taşıyoruz. Özellikle Bahçeköy moto kurye olarak çiçek, çikolata ve değerli hediyelerinizi sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Çünkü biz sevenin derdinden analayan bir firmayız. Ama lütfen abuk sabuk istekler için rahatsız etmeyiniz. 

İstanbul Motorlu Kurye

İstanbul Motorlu Kurye

İstanbul Motorlu Kurye ile bizim tüm hizmetlerimizden faydalanmak için arayın

İstanbul Motorlu Kurye hayatımız boyunca yaşarken ve çalışırken çok önemli olaylara denk geliyoruz. Birçok yutkunduğumuz şeyler ve görmemezlikten geldiğimiz durumlar olmasına rağmen hayat zorluklar içinde halen devam ediyor. Fakat kim nasıl yaşıyor neler ile uğraşıyor, nasıl geçiniyor, nasıl ölüyor bunları gören, bilen ve anlayan yok derecede fazla olmaktadır. Hayatın döngüsü insanları artık robotlaşmış.

Lütfen bizi çekinmeden 7/24 arayın sizde kazanın bizlerde

Manevi olarak insanlar bir kaosa doğru sürüklenmektedir. Her geçen gün özellikle ülkemiz insanları daha da kötü duruma doğru gitmekteler. Onlar gibi havadan da para kazanamıyoruz. Çünkü her yolun başına oturmuş tutmuşlar onlar. Halbuki buraların asıl sahibi halktır. Bu bilmem neler değildir. Tabi kide Mülk ve arz ALLAH’ındır. 

İstanbul Motorlu Kurye Tüm İstanbul İçinde Varlık Gösteriyor

Bu iş güç olan bir meselesi değil ne alaka bunları neden yazıyorsun diye soracaklar varsa da elimizin gücümüzün yetmediği yerde böyle yazıyorum ki rahatlıyorum işte. Ne yapalım elimiz kolumuz bağlı yapacak bir şey yok. Tabi İstanbul içinde ki çarpık ve plansız yol yapımları nedeniyle yolları daha da açacaklarına kapatırsan, şeridi daraltırsan, emniyet şeridini ortadan kaldırırsan olacağı bu olur.

İstanbul Motor Kurye İle daha az fiyata daha hızlı hizmet alın

Özellikle İstanbul içindeki araç kullananların beyni hala yirmi yıl geriden gelmektedir. Çünkü sınava girmeden, araç kullanmadan ehliyet alırsan olacağı bu olur. Bizler önce eğitim diyoruz. İnsanlarımız eğitilmeli. Bunun içinde devlete çok daha önemli görevler düşmektedir. İnsanlar zor bela zorluk ile yaşamaya aynen devam etmektedir. 

İstanbul Motorlu Kurye ile insanlarımız bir çok alanda her gün zor zamanlar geçiriyorlar

Hayatın çoğu yerinde gelişen ve büyüyen bir ülke olarak bazı insanlar daha zengin hale gelirken çoğunluğu fasfakir kalıyor. Sakın ha biz bu saatten sonra hiç kimseye hayat dersi öğretmeye vermeye çalışmıyoruz. Sadece içimizden gelen bazı değişik duyguları dile getirmeye anlatmaya çalışmaktayız. İstanbul moto kurye işlerinizi hallederek zamanında teslim edecektir. Arayın hemen dönelim.

Ayazağa Motorlu Kurye

Ayazağa Motorlu Kurye

Ayazağa Motorlu Kurye, Varoş diye bilinen bir yerde de çalışır

Servisimiz Ayazağa Motorlu Kurye olarak tüm bu semtini kapsayarak, Sarıyer, Okmeydanı, Ayazağa, Bahçeköy, Maslak, Levent, Şişli, Beşiktaş ve Tarabya semtlerine ve bu bölgeler arasında kalan tüm yerlere paket hizmeti vermeye başlamıştır. Servis olarak bu bölgede hizmet veren tüm çalışanlara başarılar ve hayırlı işler dileriz. Beraberce güzel günlere İnşallah. Evet bu piyasada yıllardan beri çalışıyoruz. Ama en yoğun olduğumuz bölgelerin başında burası gelmektedir. 

Ayazağa Bölgesi Yavaş Yavaş Gelişim İçine Girmiştir

Evet biraz geç kalınsa da burada biraz değişikler olmaya başlamıştır. Fakat alt kesimi ve merkez kesimleri hala eski yapılar ve binalarla kaplıdır. Birçok bina eski yapılardan oluşmaktadır. Kasımpaşa sadece futbol olarak gelişmiş ve buraya büyük bir stad yapılsa da maalesef geri kalan bölgeleri hala gelişmemiştir. . Çalışma hayatımıza daha yeni geçmemize rağmen son derece kaliteli firmalarla çalışmaya başladık. İşlerimiz çok şükür tıkırında gidiyor. Fakat gene de insanları anlamak ta çok zorluklar çekiyoruz. 

Yaşadığımız sıkıntıların en başında park sorunu geliyor

İşte büyük oranda izim bu işinde birde normal binaların önündeki yada sitelerin önünde bulunan güvenlikler var. Tam geliyorsun motordan iniyorsun motoru park ediyorsun geliyorsun, diyor ki oraya park etme az ileri park et. Peki niye orada boş. İşte sanane. Maksat iş olsun. Hani bizleri kendilerinden de aşağı gördükleri için onlarında gücü bize yetiyor zaten. Ya tamam abi çekeriz. Tamam abi hallederiz. Sanki o sitelerin sahibi. Fakat anlamıyorlar. Bize kavga etmemek için kendimizi zor tutsak ta çoğu zaman yutkunuyoruz.

Ayazağa Motorlu Kurye bunları çıkaranlardan şikayetçi

İşte bunları böyle yapan kendini bir şey sanan saçma sapan görev veren, kendisini askeriyede veya karakolda gören, polis memurları emeklisi, yada asker emeklisi şef ve amirlerdir. Halbuki burası hayatın ta içi. Yaşamın içi. Kendini hala kışlada mı sanıyorsun da elemanlarına böyle emirler veriyorsun. Elemanlarda zaten dünden razı. Onlarda tabi ki bize emir vermekte, bize kafa tutmaktadırlar. İşte anlatabildiğim bu kadardır. Biz de aracız ne yapalım uçalım mı? Ayazağa Kurye akışına bıraktı.

Tarabya Motorlu Kurye

Tarabya Motorlu Kurye

Tarabya Motorlu Kurye ile daha fazla fırsat yakalayın kazanın

Tarabya Motorlu Kurye hizmet götürdüğü bölgelere rahatlığı da getirmiştir. Tarabya ve Ferahevler bölgesi diye bilinen bu bölge Sarıyer ilçesi içerisinde yer alan bir semttir. Burası tam olarak merkez sahil den sahil boyunca devam eden bir yarım ada şeklinde yuvarlak yarım yumurta şeklinde bir yerdir. Sarıyer merkezden sahil boyunca yürüdüğünüzde sahile bakan kesimin hemen üst tarafı ve sahil kesimini kapsamaktadır. Burada yat limanları bulunmaktadır.Bir çok sanatçının yaşadığı yer olarak ta bilinmektedir.

Ben anlamam Kuryeden Muryeden diyenler için söylüyoruz

Her zaman yaptığımız işe saygı duyarak yaptık. Çoğu zaman bizler bunca gösterdiğimiz hassasiyetlerin nedenlerini pek karşılığını alamadık. Sevgili değerli meslektaşlarımız ve değerli saygı değer motosiklet kullanan arkadaşlara buradan seslenmek istiyoruz. Lütfen arkadaşlar yalvarıyoruz size şu mahalle aralarında hizmet veren firmalar olarak özenle çalışma gösteren güzide elemanlarınıza bazı hatırlatmalarda bulunursanız çok memnun olacağız. Bizler küçük araç olarak biliniyoruz.  Bu da bizim çok işimize geliyor. 

Çalıştığımız süre bouyunca abartmıyoruz her gün olay yaşıyoruz

Geçmişten beri çalışma hayatımız boyunca hiç bir sektörde karşılaşılmayacak bir sürü olaya şahit olduk. İçinden çıkamayacak ve karışık durumlarla karşılaştık. Bir insanın başına ne gelecekse aklınızdan ne geçiyor sa işte yaklaşık olarak bunların çoğunu yaşadık. Yaptığımız iş neticesinde büyük olaylar gördük kaza gördük. Ama her daim günde on saate kadar hiç bir insan asla ne olursa olsun durup dururken kendi kendine delirmez. Moto Kurye işini gerçekten çok önemsiyoruz. Önem verince de başarıyoruz.

Tarabya Motorlu Kurye hayatta kaldığımız ürece devam edeceğiz

Kesinlikle bunun altında yatan bir çok olay ve sebeplerin olduğunu düşünüyorum. Bu bölge ye bir çok yoldan bağlanın. Hacıoaman ve Çayırbaşı  olduğu yerden içeriye doğru da sahil caddesinden de gidilebilinir. Bu cadde den başlayarak burada tüm sahili dolaşan bir minibüs hattı da bulunmaktadır. Ayrıca Kefeliköy dan aşağıya da iniş vardır. Bizler Tarabya Kurye olarak bu bölgelerde hizmetimizi sürdürmekteyiz. Buradaki işlerimiz Sarıyer eksenli devam etmektedir. Tarabya Kurye işlerinizde kaliteyi arttıracaktır.

Fatih Motorlu Kurye

Fatih Motorlu Kurye

Fatih Motorlu Kurye ile Fatih ilçesinde başarılarımız sürüyor

Fatih Motorlu Kurye ile tüm bölgeye yayılmış durumdayız. Biz çalışmamız ile tüm Fatih ilçesi, çevresi ve mahallelerinde hızlı ve acil  hizmetimiz başlamıştır. İstanbul’da çok eski ve özel ilçe olarak ilçemiz Avrupa yakasında Bakırköy, Topkapı arasında bulunmaktadır. Burası önceden dağınık olsa da son yollarda gelişmiştir. Biraz kıpırdama var sanki. Güzel ve merkezi hale dönüşmüş bir ilçemizdir. İlçe, diğer ilçelere nazaran İstanbul’un en büyük ve geniş açıdan büyük ilçelerinden bir tanesidir.

Fatih bölgesi çalışmaları daha farklı olarak devam ediyor

Demirciler sitesi, sapağı vardır. İşte buralar anlattığımız yerler burasıdır. Buralar ilçe olarak anlattığımız yere bağlıdır. Evet arkadaşlar size bir itirafım var. Bazen bu işi yapan olmaktan utansam da daha sonra kendi kendime diyorum ki, insan olarak dünyanın en özgür işini yapıyorsun. Evet yani yanlış mı? Yanlış değil tabi ki. Çünkü bir yere bağlı değilim. Dışarıda özgürce dolaşıyorum. Açık havadayım. Yağmur, kar hariç gayette güzel geçen bir zamanım var. Biz yaşayan en özgür ve en rahat insanlarız.

Motorlu Kurye olmak hayatı özgürce yaşamak demektir

Dışarıda sen özgürce hem geziyorsun hemde para kazanıyorsun.İşte durum bu. Evet bazı olumsuz bir sürü mesele olmuyor değil. Çoğu zaman insanların aşağılaması, küçük görmesi, hor ve hakir görmesi insanı üzüyor tabi bizi oldukça. Bazı güvenlik görevlileri bile sanki oranın sahibi gibi bizlere iyi davranmıyorlar. Tekstil başta olmakla beraber genellikle dericiler ve tekstilcilerle ünlenmiş ve bu dükkanlarla doludur. Medya piyasasındaki Fox Tv bu ilçede sahil kısmında bulunmaktadır.

Fatih Motorlu Kurye ile hayatın özünü benimseyin

Yeşil Kundura, Topkapı, Matbaacılar sitesi, Bayrampaşa, Çevik Kuvvet, Fındıkzade, Çapa tüm bu bölgelerde faal olarak  hizmet vermektedir. Bu bölge Top kapı, Cevizlibağ, Zeytinburnu üçgeni içinde yer almaktadır. Hemen Cevizli bağ, sağından E-5 üzerinde Zeytinburnu, Ambarlar. Akp’li belediye başkanı yönetir. Özel  dağıtım hizmetleri olarak burada çalışıyoruz. Firma olarak şu semtlerimiz ve ilçelerimize hizmet vermektedir. Bakırköy, İstanbul Caddesi, Ataköy, Ataköy 7-8 kısım vardır. Fatih Kurye toplum içinde var.

Göktürk Kurye

Göktürk Kurye

Göktürk Kurye her şeyi sizin ayağınıza getirmeye başladı

Göktürk Kurye olarak zaten buraya servis yapıyoruz. Buralarda hizmetlerimiz başlamış ve çok güzel bir şekilde devam etmektedir. Git gide daha fazla büyüyen firmamız şimdide bir yeri daha bünyesine katmıştır. Burada oluşturmak istediğimiz sistem çok basittir. Biz  ilk önce ilçe ayaklarını bir köprü ayağı gibi oluşturarak daha sonra semt ve sokaklara mahallelere hizmet ağı oluşturmaktır. Şimdilik böyle güvenli devam ediyoruz. Şimdilik az hizmet versek de büyük ve kocaman yüreğimizle ve daha fazla emek sarf ederek çalışıyor.

Gelişen büyüyen bir metropol olarak bir merkezi yer 

Birde Sabiha Gökçen tarafına ve karşı tarafa  çok acil olarak gidiyoruz.İster Tem otobanında olsun ister çevre yolundan olsun iki tarafta bulunan hava alanlarına olsun çabuk servis veriyoruz. Özellikle bu trafik yoğun akan yerlerde de. Bunun yanında acil işlerin direk adrese teslimatlarını yapıyoruz. Bir çok yere hemen çalışan sistemimiz vardır. Seri ve dikkatli oluyoruz. Genel olarak buralar yaşam merkezi, oturma ve yerleşim alanıdır. Buralara hizmet vermek biraz zor da olsa veriyoruz.

Her gün yeni bir site ve bina çevrede yapılmaya dursun

Aile ve ikamet yaşantı alanı olarak duran bir bölge de iş sorunu fazla yoktur. Buradaki diğer hizmetlerimiz şunlardır; Dağıtım hizmetleri, İlaç alıp getirme işleri, kiralık acil şoför işleri gibi işler. Bizler bu İstanbul içinde çalışmaya çalışırken gördük ki bize verilen değer ve saygı her geçen gün daha da kaybolmaya başlamıştır. İnşallah yaklaşan bu yeni yılda insanların bu maaşlarında iyileştirme yaparlar. Kendilerine verdikleri zammın yarısını verseler gene de yeter diyoruz.

Göktürk Kurye uzun vadeli olarak bu çarkta çalışıyor

Evet hayat sanki kocaman bir çarka benziyor. Çark kendiliğinden dönüyor ve biz bu çark içinde bir dişli bile değil bir mekanizmadan oluşuyoruz. Böylece düzen sürüyor. Böyle çalışan daha görülmedi. Evet haritada bir çok ilçenin birleştiği alan olarak gözükmektedir. Fakat nedense en az gelişen yer de gene burasıdır. Böylece diğer iş arkadaşlarıma çok kötü davranıyorlar. Aynen öyle ve kendi görevleri olmadığı halde görevlerinin dışına çıkıyorlar ve bize karışıyorlar. Göktürk Hızlı Kurye bu düzen içinde va.

Eyüp Motorlu Kurye

Eyüp Motorlu Kurye

Yol Kurye Olarak Eyüp Motorlu Kurye Hizmetleri Açıldı

Bu sağlam ve güzel hizmet kendi bünyemizde özel oluşturduğumuz bir çok hizmetlerden sadece biridir. Eyüp motorlu kurye olarak bizler bir çok yere adım adım giderek oralarda da işe başlıyoruz. Yavaş yavaş İstanbul ilçelerinin çoğunda açılarak sizlere hizmet verme arzumuz yerine gelmeye başlıyor artık. Şu ana kadar şimdilik yaklaşık otuz ilçede olan çalışmalarımız nu güzide ilçesini de içine katarak daha da yükselmiştir. Aslına bakarsanız daha çok kendi merkezimize yakın ilçelerde hizmet vermeye başladık.

Eyüp ilçesi ilçeler arasında en geniş alana sahip bir yer

Burası nedense tam anlamaya çalıştığımız kadarı ile büyük bir alan içinde olan ilçelerdendir. Gereksiz yerler buraya bağlanmıştır. Hem merkezi mahalle ve semtleri hemde taşrada mahalle ve köyleri vardır. Bölge ilçesi merkezi olarak aslında doğal yeri Haliç köprüsünün hemen altında görülen sağ taraftaki yerdir. Eyüp camisinin olduğu bölgedir. Buradan bir çok yere yollarla bağlantı vardır. Buradan yukarı çıkarak Gaziosmanpaşa içine çıkılabilinir. Burası her yere rahatça açılıyor.

Eyüp ilçesi hakkında biline bazı kısa bilgiler edinelelim

Daha ileri taraftan Haliç boyunca Ali bey köy ve Kağıthane bölgelerine gidilir. Böylece hem sınır hemde yollar vardır. Hatta Sarıyer İlçesine de sınırı vardır.Geçiş yol ve güzergahları vardır. Adından da anlaşılacağı gibi buranın servisidir. Çalışma olarak genelde Eyüp, Göktürk, Kemer tarafı ve içinde hizmet vermekte olan şirketimiz, dışarıdan gelen paket ve işlerini de dağıtmakta mahirdir. Çalışma amaçlarının en başında bir çok bölgesinde böyle bizim gibi olan ciddi bir çalışmanın olmamasından kaynaklanmaktadır. 

Eyüp Motorlu Kurye olarak gittiğimiz hizmet verdiğimiz yerler

İnsanların hatalarından birini sorunlar üzgün üzüyor. Burada bir çok tanınmış ve bilindik Semt ve mahalleleri vardır. Hatta taşra tarihinde da neden yerler onu nedense buraya bağlanmıştır. Bunun sebebini daha çözemedik. Bazı önemli yer ve adları, Göktürk, Kemer, Ağaçlı Köyü, Akpınar, Çiftalan, Alibeyköy, Emniyettepe, Güzeltepe, Odayeri, Pirinççi, Rami, Topçular ve Yeşilpınar bölgeleri en tanınmış yerlerdedir. Buradaki Beşiktaş, Şişli, Beyoğlu, Kağıthane ve Sarıyer İlçeleri aslında yakın yerlerdi. Eyüp Kurye süper iş başarıyor.

Maslak Motorlu Kurye

Maslak Motorlu Kurye

Maslak Motorlu Kurye çalışma alanı içine burayıda ekledi

Maslak Motorlu Kurye iyiyi kötüden ayırt edebiliyor. Sarıyer ilçesinin bir mahallesidir. Üst bölgelerinde bir çok kırsal kesim ve boş alanları mevcuttu. Buralar daha sonra palaza olarak yapıldı. Ayazağa Cendere caddesi bölgesine yeni yapılan stat olarak geçen küçük bir bölgeden başlayarak yukarıya doğru Sarıyer ilçesine bağlanmıştır. Şişli blediyesine bağlı iken şimdilerde Sarıyer belediyesi sınırları içerisinde kalan yerlerden birisidir. İleride ne olur bilinmez.

Buranın genel itibari ile yapısı ve genişçe bilinen yerleri

Anlattığımız yer Ayazağa mahallesi yol ayrımından ileriye doğru giderken Cendereye varmadan yol üstünde kalan üst tarafta bir bölgedir. Hemen stadın yanında Skyland denilen iki adet Eroğlu şirketine ait büyük katlı bina vardır. Üst ve alt tarafında kalan Kağıthane ana caddesi üzerinde bulunan yani Cendere caddesi diye biline altta dere yolunda yeni bir  site yapılmıştır. Eskiden burası Evyap firmasına ait bir arsa ve yer iken sonradan kocaman bir mahalle gibi olan vadi İstanbul adını almıştır.

Ayazağa ve Maslak çevresinde faal olarak çalışıyoruz

Misyon olarak gidebildiğimiz her yere her zaman hizmetimiz bulunmaktadır. Ama buradaki yolların yapımı hem uzun hemde berbat sürmektedir. Polis Lojmanları bölgesine hayatımda en fazla  bir yada iki defa gitmişimdir. Buralar da fazla işimiz olmaz. Ama çağırma işi çıktığı zaman ise fiyatımız makul fiyat üzerinde olmaktadır. Harbiden buralar çok güzel yerler. Fakat son yıllarda gelişmiştir. Ayrıca burası gene Cendere üzerinden Kemer istikametine doğru dere yolu olarak devam eder.

Maslak Motorlu Kurye için yapılan bütün işler aynı kalitede

Bu yol üzerinde bir çok şirket, firma, depo, hatta İett garajı ve Tv 8 kanalı ve stüdyoları vardır. Daha bir çok firma hatta eğlenme merkezi ve gece kulübü bile açılmıştır. Yol üstünde arka taraflarda ise küçük bir köy bulunur. Ama bizim anlatmaya çalıştığımız olay ise bu yolun durmadan sular altında kalmasıdır. Evet işte alt taraftaki burası yolu bozuk, yolları çok dar, sıkıntılı bir alan üzerinde bulunuyor. Üs kısmı ise mahalle olarak geçer ve alt gelirli kişilerin yaşadığı yerlerdir. Maslak Kurye ile daha çabuk yollayın.

Seyrantepe Kurye

Seyrantepe Motorlu Kurye

Seyrantepe Motorlu Kurye İle Her Yönden İlçesinin Komşuları Hakkında Neler Biliyoruz

Seyrantepe Motorlu Kurye ile işler her zaman en güzeli. Sınır olarak Beyoğlu ilçesine, Şişli ilçesine oradan göbekten Alibeyköy bölgesi ile Eyüp İlçesi ile sınırdır. Yukarı taraftan Çağlayan, Talat paşa, Okmeydanı semtleri ile Şişli ilçesine sınırdır. Sarıyer ilçesi ile Ayazağa ve Cendere bölgeleri ile komşuluğu ve sınırları vardır. Ayrıca Gültepe, Sanayi Mahallesi, Emniyet evleri semtleri ile de Beşiktaş ile komşudur. Genel olarak dere yolundan oluşmaktadır bu bölge.İşte durum böyledir.

Seyrantepe Motorlu Kurye Kağıthane ilçesinde sokaklar hala dar ve yollara park edilmiyor.

Küçücük binaya otopark zorunluluğu getireceğinize sokakları genişletin. Otopark için yerler açın. Ama nerede? Allah ıslah etsin. İşte daha anlatacak bir çok mesele var ama makalemiz uzun olacağından yazmıyoruz. Kafanız göre bir çok yolu kesip ters şerit haline getiriyorsunuz. Ama nedense yolları yapmaya aklınız kesmiyor. Kardeşim bu çukurları acaba ne zaman kapatacaksınız. İlla televizyona mı haber verelim yada birisi mi ölmesi gerekiyor. Bu yollar yüzünden kaç defa motorum zarar gördü. 

Kağıthane Deresi İle İlgili Sorunlar Ve Haliç’in Suyunun Durumu Ne Olacak?

Kağıthane ilçesi dere olarak bilinen Haliç nehrinin en son başladığı yerden başlar. Burası önceden yani Osmanlı zamanında, Karadeniz ile bağlantısı varken sonradan kesilmişti. Ama burası tekrardan Karadeniz ile bağlantısı yapılarak deniz suyuna kavuştu ve bir ada olmaktan çıktı. Karadeniz den gelen bu deniz suyu Marmara Denizine dökülmektedir.Sarıyer, Ayazağa mahallesi üzerinden geçen dereden yapılan dere ıslah çalışmaları ile bir kanala buraya su bağlanmıştır.İşte bu iyi mi oldu yoksa kötü mü bunu zamanla anlayacağız.

Seyrantepe Motorlu Kurye bir çok alanda süprizlerle dolu çalışmalara başladı.

Seyrantepe Motorlu Kurye ile başarmak çok kolay. Türkiye’de çok üzgün bir şekilde belirtmek isteriz ki çalışma koşulları son derece düşük bir şekilde sürmektedir. İnsanların çalışmasına göre aldığı ücret asgari olarak yaşanmayacak kadar çok az olmaktadır. Dolaysıyla ailede çalışan sayısının daha fazla olması için bu sistem dahil etmek istemektedir. Evde çocuklarına bakan anneler maalesef geçim derdi nedeni ile çalışmak zorunda kalan çok insan vardır. Seyrantepe kurye galen açok durumda çalışıyor.

Sarıyer Motorlu Kurye

Sarıyer Motorlu Kurye

Sarıyer Motorlu Kurye en sevdiği ilçede hizmet veriyor

Sarıyer Motorlu Kurye hiç üşenmeden ve bıkmadan yoluna umut içinde devam ediyor. İstanbul Sarıyer Belediyesi eski kurulan gözde belediyedir. Bölgesinde bulunan bir çok ufak tefek köylere hizmetimiz vardır. İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan 2019 yılı itibari ile ilçe olan en eski ilçelerinden biridir. Karadeniz kıyısına daha yakın bir bölgede genellikle ormanlık ve ağaçlık bölgelerden oluşmaktadır. Bu bölgelerde bulunan köylere hizmetimiz uzun zamandır devam ediyor.  

Burada irili ufaklı bir çok mahalle statüsünde köy vardır.

Bu köylerden en tanıdıkları, Ayazağa Köyü, Kumköy, Demirciköy, Bahçeköy, Zekeriyaköy, Kefeliköy gibi köyleri mevcuttur. Bütün bu köylerimize ve mahallelerimize motorlu kurye hizmetimiz mevcuttur. Lütfen fiyat alınız.Bu ilçe ile beraber Sarıyer bölgesi dahil olmak üzere, Eyüp İlçesi, Marmara boğazı bölgesi, Karadeniz ve  köyleri dahil olmak üzere, Sarıyer ilçesinin tüm mahallesindeki tüm  evrak, iş ve gönderileri hızlı ve kesin bir çözümle artık kolaylaşmıştır. Çünkü artık biz varız. Merak etmenize gerek yok.

Bu ilçedeki hizmetimiz devamlı olarak 7/24 sürmektedir

Anlatmaya çalıştığımız yer yani Sarıyer bölgesi Eyüp Kemerburgaz ve Göktürk tarafı dahil  ile Arnavutköy arasında bulunmaktadır. Önceden burası daha fazla ormanlık alan idi. Merkez Sarıyer Belediyelerine bağlı bir yerdi. Arnavutköy ilçe olmasından sonra buranın bir kısmı başka lçesine bağlansa da bir kısmı Eyüp Belediyesine bağlandı. İşte sağlam denilen bu yer burasıdır. Mahalleleri daha yeni gelişim göstermektedir. En son sayımdaki nüfusu yaklaşık olarak 2019 yılı rakamlarına göre 500 bin civarındadır.

Sarıyer Motorlu Kurye olarak ilçede çalışmak zorlaştı

Çünkü trafik yoğunlaşmaya başladı. Çünkü buralar artık inşaat alanı olmaktan çıkamadı. Yeni yapılan üçüncü köprü ve üçüncü hava alanı nedeni ile bir on yıl daha buralar böyle devam edeceğe benziyor. Büyük oranda burada inşaat olarak çalışmalar halen sürmektedir. Buradan oraya yani Kemerburgaz bölgesine gitmek için çok zor gelirdi. Bu etaplardan sonra aşağıya doğru siteler çoğalmış ve burada  bir semt doğmuştur. Daolayısı ile bunlar burayı çok etkiledi. Üçüncü köprü ise Garipçe bçlgesinden geçmiştir. Sarıyer Kurye genede yerinde durmaz.

Göktürk Motorlu Kurye

Göktürk Motorlu Kurye

Göktürk Motorlu Kurye  Çevresinde Hizmetimiz Açıldı Sizlerin Hep Yanınızdayız

Göktürk Motorlu Kurye artık sizlerin emrinizde olacak. İstanbul Şehrimizin tam orta yerinde sayılan Bayrampaşa İlçesinde artık tüm hizmetimiz çalışmalarına  başlamıştır, devam etmektedir. Bizler sizlerden aldığımız güç ve  kendi kararlılığımızla piyasaya girerken sadece Allah’a güvendik Bismillah deyip işe başladık. İnşallah bizleri Allah utandırmasın.  İnsanlar bir birlerine, şoförler diğer araçlara saygı göstermiyorlar. Her kes ilk önce ben mantığı ile işi olsun olmasın bir an önce gideceği yere gitmek istiyor.

Bölgenin yapısını ve konumunu çok iyi biliyoruz böylece daha hızlı oluyoruz.

Bu sektöre yeni girmiş bir firma olarak işler açılacak. Buralara mahalle ve bölgelerinde hizmet verirken çok şükür ki şimdi Eyüp ilçesine kadar ilerledik ve buralara da hizmet verip götürmeye başladık. Şimdilik bu tarafta sayımız az olsa da öz veriyle ve kaliteli bir çalışmalarla bu açığımızı kapatacağız İnşallah. Bizlere gösterdiğiniz teveccüh için sizlere çok teşekkür ediyoruz. Bildiğiniz gibi sanayinin geliştiği yerlerden olarak görülmektedir buralar. Çalışan sayısı da fazladır.

İnsanlara değer verirseniz onlarda size değer verirler

Değerli insan vasfını kaybetmemiş insanlar. Sizler insan gibi İnsansınız. İşte bahsetmeye çalıştığımız Eyüp ilçesini sizlere anlatmaya gerek var mı ?Bilmiyorum ama, işte ne var burada bildiğiniz gibi Eyüp Sultan Cami var. Fesahane var. Piyerloti tepesi ve telefirik var.  Birde Kemerburgaz ve Göktürk içinde bol bol siteler var. Göktürk ve bölgesinde biraz az bir sanayi var. Fazla sanayi olmayan bir ilçedir. Bundan dolayı her taraf beton yapılar ve irili ufaklı sitelerden oluşuyor.

Göktürk Motorlu Kurye Burada Hizmet Vermekten Sevinç Duyar

Aslında burada fazla mahalle bulunmaz fakat az da değildir yani. Burada mahalleler biraz bize göre karışık olmasına rağmen biz biliyoruz. Ama şunu da söyleyelim her geçen gün yok ki mahalle sınırları değişmesin. Burada bulunan bir kaç mahalleler şunlardır. Yıldırım, Altıntepsi, Terazidere, Sağmağcılar, Kartaltepe, Kocatepe ile daha bir kaç mahalleri bulunmaktadır. Fakat genede en çok küçük ve biraz büyük olmak üzere iş potansiyeli olan bölgedir. Ama diğer ilçelere göre zayıftır. Göktürk Kurye her yoldan ilerliyor.

Bahçeköy Motorlu Kurye

Bahçeköy Motorlu Kurye

Bahçeköy Motorlu Kurye Sarıyer ilçesinin ormanlar içindeki mahallesine de hizmet sağlıyor

Bahçeköy Motorlu Kurye buradan tüm İstanbul ilçelerine gidebiliyor. Bahçeköy ise İstanbul’un Sarıyer ilçesinin bir mahallesidir. Bu bölgemiz konum olarak Avrupa yakasının sonlarında Trakya Karadeniz ile  Kemerburgaz ve Zekeriyaköy arasında Fatih ve Belgrad ormanları içinde kalmaktadır. Biraz orman içinde ada olarak iç tarafında yer almaktadır. Burası ön tarafı tamamen Belgrad ormanları ile ile çevrilidir. Üst tarafında Kilyos orman yolu ve Kemerburgaz orman yolu geçer ve buraya tamamen sınırdır.

Bahçeköy mahallesine ulaşım olarak izlenecek yollar

Burada oturanların çoğunun özel araçları var. Fakat gene belediye otobüsleri işliyor. Zaten buraya gelen insanlar çoğunlukla çevre yolu üzerinden ve metro hattıyla Hacıosman’a kadar ulaşmaktadır. Birde orman yolu bulunuyor. Bu yol tam bu mahalleyi ikiye bölmektedir. Ayrıca bölge Tem otoban yoluna da yakın sayılır. Çünkü üçüncü köprü yolu biraz ileriden geçmektedir. Aşağıya doğru devam ettiğimiz zaman Zekeriyaköy ve Uskumruköy ile komşudur. Daha geride ise Kemerburgaz vardır. 

Bölgenin etnik ve doğal yapısı ve genel nüfusu nedir?

Burası nufüs olarak 2019 yılı verilerine göre 20 bin civarındadır. Bir çok bölgeden insanlar yaşar. Sunduğumuz hizmet tamamen Sarıyer ilçesinin yararına olan güzel hizmetlerdir. Bizler elimizden geldiği şekilde yaptığımız işi en güzel şekilde yapmaya çalışan kuryeler topluluğuyuz. Ne yaparsan yap işini zevkle ve aşk ile yap olarak böyle  düşüncesindeyiz. Zaman içinde yaşanan bir çok olaylardan dolayı bir çok firma bir çok iş vereceği insanlara güvenlerini kaybetmiş ve kimseye güvenmez olmuştur.

Bahçeköy Motorlu Kurye trafikte olsa zorda olsa asla vazgeçmez

Fakat hafta sonları piknik alanları olmasından dolayı yoğun trafik yaşanmaktadir. Biraz uç kesimde ve genel olarak buraya giden yolları trafik az olan bölgedir. Bundan dolayı biraz da olsa gecikme yaşanacak yerlerden bir tanesidir. Burada yaklaşık olarak şiödilik 10 mahalle bulunmaktadır. Bu mahallelerden çoğuna hizmet verip paket teslimi ve alımı yapılmaktadır. İşte bu olaylar yüzünden bir çok firma iş verdiği işi zamanında teslim edemeyen bu gereksiz yapılardan bıkmıştır .Bahçeköy Kurye sizi uçuracak.

Kemerburgaz Motorlu Kurye

Kemerburgaz Motorlu Kurye

Kemerburgaz Motorlu Kurye her açıdan kaliteli hşizmetin öncüsü

Kemerburgaz Motorlu Kurye ile İstanbul içinde çalışan en kaliteli hizmet ancak bizde. Hiç bir zaman diğer rakip bir çok firmalarını ve elemanlarını kıskanmadık ve onlara kendimizi onlara karşı asla bir rekabet içinde görmedik. Çünkü onlar bizim ekmek ile arkadaşlarımız ve her zaman birbirlerimize yardımcı olmak istediğimiz çok sağlam bir kardeşlerimizdir. Önemlisi de budur zaten hayatta. Sadece Türkiye  içinde olmak üzere acil olarak çalışmaya çalışan firmalar arasında olmadığımızı söylemek gerekiyor.

Sadece İstanbul İçinde Değil Acil Olarak Çalışan Bir Firmayız

Sadece İstanbul içinde olmak üzere acil olarak çalışmaya çalışan firmalar arasında olmadığımızı söylemek gerekiyor. Çünkü bizler o firmalardan kesin değiliz. Çünkü gerçekten de çok ama çok acil olarak çalışıyoruz ve kimseye ve canlıya zarar asla vermiyoruz. Bizler bu konuda çok dikkatli davranıyoruz. Çünkü bizler o firmalardan değiliz. Çünkü gerçekten de acil olarak çalışıyoruz ve kimseye zarar vermiyoruz. Bizler bu konuda çok dikkatli davranıyoruz. İstanbul son yıllarda özellikle inşaat sektöründe çok büyük bir atılım gerçekleştirmiştir.

Firma olarak aşından beri verdiğimiz mesaj çok basit

İlkeli ve güvenilir hizmet ver sende kazan. Son zamanlarda bölgeye baktığımız zaman burada yeterli bizim sektör içinde aynı çalışmalarının olmadığını gözlemledik. İşte tamamen Bundan dolayıdır ki hizmetimiz tüm bölgede bu işlerinin yapar olmuştur. Bundan böyle buralarda olduğunuz zaman mutlaka bize de uğrayın. Bize geliyoruz son yıllara. Yanarım yanarım İnsanların düştükleri kötü zamana yanarım. Bizler uzaklarda kalan yerlere de bu ender bulunan çalışmaları sunuyoruz.

Kemerburgaz Motorlu Kurye müşterilerinin gönüllerini ferah ediyor

İnsanların alışması zordur. Fakat bizim mekanımız, yerimiz ve ofisimiz, İstanbul Anadolu Yakasında bulunmaktadır. Pek çok  büyük yerler böyle sonradan aydınlanır. Bizde öyle olacağız. Burası şuanda orta vasat bir haldedir. Ama ilerde kesinlikle merkez gibi bir yer olursa şaşmayın sakın derim. Çünkü ilçe içinde çalışma biraz zorda olsa bizler bunu başarıyoruz ve başaracak güçteyiz. Şuana kadar servislerimiz çok güzel olarak sonuçlanıyor. Şunu bilin ki Kemerburgaz Kurye ile çalışan her zaman kazanır.

Yol Motorlu Kurye

Yol Motorlu Kurye Hizmetleri

Yol Motorlu Kurye Ne Demektir, Ne İşe Yarıyor? Nasıl Çalışıyor?

Yol Motorlu Kurye sırrı nedir? Değerli dostlar Artan kent popülasyonu ile beraber yola çıkan taşıt rakamı çoğalma göstermiş ve bu vaziyetin bir neticeyi olarak da trafik meseleyi ortaya çıkmaya başlamıştır. Özellikle Türkiye’de dahil dünyanın bir hayli ülkesinde büyük kentler sıklıkla görülmekte olan trafik meseleyi birliktesi gönderim hizmetlerinin topallaması problemini de yanında getirmiştir.

Bu trafikte bir şeyi başka bir adrese göndermek için zorlanılıyor

Çalışan işçi personeller olarak yollarda trafikten vasıtaların arda mini metre biçimde yanaşan İett sürücülerini acaba eğiterek almıyorlar mı? bu işe alırken. Bir vasıtanın dibine sıfır yanaşarak bize yol bile vermek istemeyen hatta vermeyen bu sürücülerin tabi ki eğiterek değil de torpille alındığını çok iyi öğreniyoruz. Birde geçerken klakson çalarak hem bizi hem insanları huzursuz etmeleri cabası.

Yol Motorlu Kurye işte bunun için firma olarak bu yazıyı yazıyoruz

Fertsel ya da müessesesel teslimatlarda trafiğe bağlı olarak gönderinin geç erişmemesi, zamanında adresine erişememesi gibi meseleler nedeniyle bir hayli harekât topallamakta ve geç yerine getirilmektedir. Gerçekten merak ediyoruz bu yaşanan hadiselerin sonu acaba nereye gidecek, nereye varacak? Şirketimiz bazı mevzularda üzülüyor. Ama bunları dile getirmek gerekiyor. Bu insanlar gariban diye mi böyle sahipsiz ve cezasız kalıyor.

Bizler verdiğimiz hizmet yanında güvenlik ile konulara dikkat ediyoruz

Bu cins insanların yer suratında hayata hakları hiç yoktur. Bu cins insanların soluk alma hakkı yoktur. Sizler veremiyorsanız korkuyorsanız bize verin biz verelim cezasını. Binlerce bireyin önüne atın bu onursuzları ısıra ısıra her kes linç etsin. Kimin yaptığı da muhakkak olmadığı için kimse de ceza almasın. Ama öyle bir şeye rast gelsem var ya isterseniz bin verin muebbet verin netlikle onu öldürürüm. Hem de hiç acımadan.

Yol Motorlu Kurye yeter artık bunca olay saçma sapan yapılan haberler

Yaşadığımız zaman zarfında bazı yayın organları reyting alma bahanesi ile bir çok saçma sapan haberleri ısıtıp ısıtıp önümüze getiriyor. Böylece insanların kafasına sanki mıh gibi bu haberleri işliyorlar. Fakat bizim piyasa ile ilgili bir çok haber var. Biz özellikle kazaları ve bu kazalarda vefat etmiş insanları canlı kamerada gösterilmesine çok karşıyız. Çünkü her kesin bir yakını var.

Kağıthane Kurye

Kağıthane Kurye Hizmeti Başladı

Kağıthane Kurye ile zamanınızı iyi ayarlar

Kağıthane Kurye ilçede zorlukla çalışmaktadır. Çünkü inşaat onu zaman devam ediyor. Birde metro işletmesi sağa sola ayrılan bu yol dan danıyorum insanlar bıkmış iken. Anlamadığım şey alttan çalışma varken onu neden yol kapansın. Sizce zahmet çekinmeyin neden insanlara eziyetsiniz. Ayrıca diyelim metro açıldı bu trafiğe ne çözüm olacak? Nasıl çözüm olacak?

Kağıthane ilçesinde büyük yatırımlar yapıyoruz

Zira işletmemizin sunmuş olduğu hizmet niteliği, taşıtlarımız, müşteri personelimiz, müşteri odaklı yaklaşımımız ve tüm niteliklerimizde maliyetlerimizi optimize ediyoruz. Düşünüyorum hoş bir döngü olur. Hedeflenen zamandan daha erken bir zamanda içeride gitmesi gereken yere gönderi teslim edebilirsiniz. Kağıthane ilçesine bağlı bir çok yer ve mesken merkezi vardır.

İstanbul içinde geri döndü bir ilçe olarak göze çarpıyor

İstanbul bölgesi ve kırsal kesim bağlı yerler bize lüzumu buldu. Bu sebeple de takımlarımızı sağlam olusturmak ettik Nitelikli Bir takım ile devam etmek Bir kurye firmasının bu Yoğunluğu yönet etmesinde Esas kaidedir. Orada acil kurye operasyonları ve yönetimi gönderir.

Bölgedeki amacımız ve vizyonumuz hakkında bilgiler

Yol motorlu kurye hizmetleri için ilçe içerisinde hem de fertsel yollayıcılar avantajlara sahip oluyor. Fiyatlar bölgesel ve hangi bölgelerde nasıl belirlenir? Şirketimizde Kağıthane ilçesi sınırlarında verilen kurye hizmetlerinde fiyatların olup olmadığını belirlemek için standartlar ve ayrıntılar

Kağıthane Kurye fiyatları ve değişimi nasıl oluyoriyor?

Bu ayrıntılara göre Kağıthane kurye fiyatları çevrimiçi ekonomik bir şekilde ortaya çıkmış önce ortaya çıkmış önce gelen müşterimiz tereddüt duymadan firmamı tarafından hizmet alabilmektedir. Bu pazarda çok çok satan bu sektörde bizim ile daha rahat eder. Ekonomik ve daha uygun fiyatlar ile sizlere hizmet sağlamaya çalışıyoruz. 

Kağıthane Kurye son zamanlardaki krizin üzerimizdeki etkisi büyük oldu.

Son derece yükselen maliyetler ve benzin ücretlerine değer fiyat artışımız azdır. Yani maliyetler çok artsa da biz elimizden geldiği kadarıyla mücadele ediyoruz devam ediyoruz. Benzin ve mazot ile gaz fiyatları iki katı artış edildi. Motosiklet yedek parçaları iki kat daha fazla artmış ve vergiler arttırıldı. 

Yol Kurye

Yol Kurye Hizmetleri Yollarda

Yol Kurye işlerinizin halledilmesi için yollarda

Yol Kurye başladığı yola tekrar döndü. Yola çıktığımız ilk zamanlardan itibaren kimseyi yollarda bırakmadık. Yollarda olduğumuz sürece elimizden geldiği kadar müşterilerimizin yollarını da açık ettik. İlk ve tek gayemiz Allah rızası doğrultusunda ilkeli, dürüst ve güvenilir bir hizmet sunarak kimseyi yollarda bırakmamaktır. Çünkü yolda kalmak çok kötü bir durumdur.

Yıllardır halka hizmet için her zaman yollardayız

Yaklaşık 2008 yılından itibaren bu piyasa ve sektör içinde yolumuzu bulmaya çalışıyoruz. Çok şükür bu zamana kadar asla yolumuzdan dönmedik. Yani çalışırken yolda bu kadar zaman geçirdik fakat kimseyi arkada bırakmadık. Çalıştığımız süre zarfı içinde başladığımız bu yolculukta zamanımız dolana kadar devam etmek istiyoruz. Bir gün her kesin zamanı dolacak biliyoruz.

Yol Kurye son zamanlardaki çocuk ölümlerine hassastır

Yol Kurye olarak bizler çocuk katillerine karşıyız. Bir insan acaba nasıl akıl olabilir ki küçük bir çocuğa istismar yapabilir. Kıymetli dostlar memleketin farklı yerlerinden bir sürü haberler geliyor ufak çocuk vefatları, kaçırılması ve tecavüz vakaları. Allah için ne olur bunları tutun özellikle Taksim alanında asın vallahi daha bir daha kimse yapmaz. Yapamıyorsanız vazgeçin bize biz yapabiliriz ki.

Firmamız bu konuda kesinlikle taviz vermemektedir.

Tabi ki sizin kendi çocuklarınız olsa kim öğrenir o adamlara neler yapardınız.Evet bu zamanda bu özel mevzuya değinmeden edemiyoruz. Firmamız bu konuda kesinlikle çok hassasiyet gösterip tamamen böyle biraz çok olaylara karşı çıkmaktadır. Kesinlikle bu konuda çok sert ve katı bir tutum içinde olduğumuzu tüm kamu oyuna bildirmek istiyoruz. Çocuklarımız geleceğimizdir.

Yol Kurye kaliteli çalışma vermeye devam edecektir

Anlatacak bir çok vakamız var lakin bunları anlatarak şu ana kadar bir yere varamadık ne yazık ki. Herkesin işi acil fakat daha ehemmiyetli işler için daha da acil çalışıyoruz. Trafikte her an bir risk ile karşı karşıya kalabiliyoruz. Her an bir şey olabilir. Bizler yaşamımızı inanın pamuk ipliğine bağlı olarak kellemiz koltuğumuzda acaba bu gün konutumuza, ailemize sağ salim dönecek miyiz, kavuşacak mıyız endişesi ile yaşıyoruz.

İstanbul Moto Kurye 0555 278 23 30

İstanbul Moto Kurye

İstanbul Moto Kurye ile gayet düzgün ve başarılı hizmet

İstanbul moto kurye ile tüm ilçesinde istediğiniz farklı iki adres kısmına ulaşım sağlanabilmesi için gündüz ve gece saatlerinde en hızlı ulaşım yöntemleri kullanılmaktadır. Firmamız merkezinde yer alan personellerimiz ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için telefon ve internet üzerinden iletişim kurmanız sonrasında en yakın kurye personelini size yönlendirecektir.

İstanbul Moto Kurye size en iyi ve en hızlı servisi veriyor

İstanbul Moto Kurye gece saatlerinde ilaç ve sağlık ihtiyaçlarınızın karşılanması için eczane, hastane ve sağlık deposu gibi noktalar üzerinden ilaç transferlerinin yapılması firmamız personelleri ile sağlanabilir. Genel olarak birçok kişi tarafından kurye hizmetleri düşünüldüğünde belirli mesai saatleri çerçevesinde farklı yöntemler ile verilen bir hizmet akla gelmektedir.

Göktürk Motorlu Kurye

Göktürk Moto Kurye

Göktürk Kurye

 

İstanbul Moto Kurye

İstanbul Kurye

Moto Kurye 0555 278 23 30

Moto Kurye

Moto kurye hizmetimiz gayet çok düzgün ve ilkeli duruyor

Moto kurye kanayan bir yaraya parmak basıyor. Hatta bu olayları yaparken gene düşen, çarpan, ölen bir çok video olmasına rağmen hala bu işlere tevessül ediyorlar. Uslanmıyorlar. Fakat hem kendilerini hemde çevredeki insanları hemde trafikteki araçları tehlikeye düşürüyorlar. İşte bunlara tamamen karşıyız. Bunun için arkadaşları zamanında uyarmaya çalışıyoruz. Motor kurye ile insanlar ama dinlemiyorlar.

Moto kurye ile bütün gerçekleri öğrenmeye devam edelim

Motor Kurye olmayan anlayamaz, bilemez. İşte bu duygu her insanların çok sevdiği şeylerden aldığı lezzet gibidir. Fakat maalesef devletin üzerimize saldığı zamlardan dolayı özellikle benzin fiyatları çok canımızı yakıyor. Fiyat bilgi için bizi ısrarla arayınız. Bizden fiyat almadan başka yere bakmayın deriz. Hatta zaten kiraların çok pahallı olduğu yerlerdendir. Fiyatlarımız diğer firmalar göre daha ucuz sayılır. 

Moto Kurye

Göktürk Moto Kurye

Göktürk Motorlu Kurye

Göktürk Kurye

 

Kemerburgaz Moto Kurye

Kemerburgaz Moto Kurye

Kemerburgaz Moto Kurye Hizmete Başladı

Kemerburgaz Moto Kurye bölgesi ve ormanlık alana motorlu kurye servisi yapılıyor. Kemerburgaz ile Bahçeköy arasına hızlı çalışan bir servisidir. Bu bölgede bir çok toplum yaşamıştır. Bazı sürücüler burada bir çok hız sınırı aşmış ki kendilerinin hepsinin doğru yolda oldukları yanlışına sapmışlar ve tamamen yanlış yolda oldukları halde hızla gitmişlerdir.

Kemerburgaz içinde ilaç servisimiz vardır

Bu hizmet verdiğimiz alan içinde özellikle ana caddesi üzerinde bulunan bir çok küçük ve büyük siteler vardır. Hemen giriş kısmında bulunan büyük bir site vardır. Hemen Kemerlere gelmeden az yukarıda ilk yerleşim yerinin başladığı alanda. İşte bu ve diğer sitelere özel ilça ve motorlu taşıma sistemimiz süratle devam ediyor.

Kemerburgaz Motorlu Kurye Gayet Güvenli

Kemerburgaz Motorlu Kurye içinden Kemer ve Göktürk bölgesine acil servis vardır. Buradan daha ilerideki yer olan Uskumruköy tarafı vardır. İşte bu topluma yukarıda saydığımız nedenler doğrultusunda yaklaşık bir saat içinde servis sağlanıyor. Sağlam bir yer olarak tahmin edilen ve büyük bir nüfusa sahip kocaman bir iki yer olarak burası öne çıkar.

Kemerburgaz Moto Kurye ile başarmak kolay

Çalışacağınız tüm şirketler sağlam ve kaliteli olsun. Çakma firmalar ile asla çalışmayın diyoruz. En fazla şikayet ettiğimiz konu motosiklet kullanıcıların en fazla yakındığı konu şudur. Bir çok araç sürücülerinin motorları görmemeleridir. Ya da görmezlikten gelmeleridir.  Şimdilik hedefimiz İstanbul içinde buraya servisi olarak belirledik ve çok şükür bu hedefimize ulaştık. 

Yapılan hatalardan ders çıkarmak gerekiyor

Ana yol üstünde giden bir çok araç sürücüsü önünde motor olduğu halde yol boşmuş gibi davranıyor. Onları görmezlikten gelip üstüne sürüyor. Hatta bilerek üstüne gidiyor, nasıl olsa motor dur bir yere kaçar diye. Motor kullanan sürücülerin ortak sorunu yolda fark edilmemek. Yani insanlar tarafından hiç kaale alınmamak umursanmamak.

Kemerburgaz Moto Kurye ile devam ediyoruz

Kemerburgaz Moto Kurye ile bölgede çok olumlu derecede güzel sağlam çalışıyoruz. Kimse ile uğraşmadan sadece işimize bakıyoruz. Son derece başarılı ve seri çalışmalar içindeyiz. Evet dediğimiz gibi burası büyük bir yüz ölçüme sahip bir alandan oluşmaktadır. Hem sahil kısmında hemde çok yukarıda Tem Otobanın yukarılarına doğru uzanan büyük bir alandadır.

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP