• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Beyoğlu Motorlu Kurye

Beyoğlu Motorlu Kurye

Beyoğlu Motorlu Kurye

Beyoğlu Motorlu Kurye her türlü ihtiyaçlarınız için arayacağınız tek adres

Beyoğlu Motorlu Kurye buralarda çok kızıyor. Çünkü istiklal caddesi, odakule, Unkapanı bölgesi, askeriye buralardadır. İnsanları memnun etmek çok zor harbiden. Bunlar ne yapsa ne etse de asıl mülkün sahibi bellidir. Kimse bu zamanda hayatı daha kolay bir şekilde yaşamıyor. Çoğunluk olarak bazı insanlar çevrelerinin etkilerinden ve yakın tanıdıklarından dolayı üzülüyor. Acil olarak işve gönderi hizmeti ile gün içi hizmetimiz olarak iki kısımdan oluşan çalışmalarımız içindedir.

Beyoğlu çok eski semtlerin başında gelmektedir

Normal işlerinizi ise o gün içinde sağlam olarak gündüz aldığımız evrak, paket ve malzemelerinizi mesai saatinden önce teslim ediyoruz. Ama şuan o sınır bölgesinin Sarıyer İlçesine bağlanmasından dolayı ortadan kalkmış bulunmaktadır. İlerde ne gösterir onu ancak Allah bilir. Bu siyasal politik kavgalar neyi gösterecek göreceğiz. Ve kornaya basınca birde haklı gözüküp onunda kornaya çalması ve bana el kol hareketi yapması. Acaba nasıl haklı görüyor kendini oda garip.

Ne yönden bakarsanız bakın en iyi firma yol kurye

Bir şirket ve çalışanları olarak Aksaray semtinde olan bu olayları şiddetle kınıyoruz. İşte biz bu çalışanlar olarak yıllardır yoğun trafikte ve kendilerini bilmez cahil ve ahmak ve salak sürücülerin yüzünden hayatımız ince pamuk ipliğine bağlı şekilde yaşıyoruz. Yaşamamızdan hiç bir zaman memnun olmayan zengin insanlardan değiliz çok şükür. Akşam evimize ailemize gittiğimiz zaman helalinden kazandığımız rızkın çocuklarımıza verdiği sevinç ve huzur içinde sevincimiz daha da artmaktadır.

Beyoğlu Motorlu Kurye en güvenli hizmeti veriyor

Bunun için yaşıyoruz desek yeridir vallahi. Ne olursa olsun insan gibi yaşamak için mücadele etmeye devam edeceğiz. Şöyle bir dikkatle bakılırsa aslında burası küçük bir mahalle veye yerdir. Küçük yer olduğu için fazla kurumsal firma bulunmamaktadır. Fakat genede ufak tefek küçük firmalar sağa sola bir şeyler yollamaktadır. Bu kardeşlerimizi  bu işler içinde mağdur etmemek için genede çalışıyoruz. Evet buralarda hizmet vermek bizim için sevinç kaynağıdır. Bizde elimizden geldiğince mahallemize hizmet veriyoruz. Beyoğlu kurye ile kanatlanın.

YOL KURYE

Yol Kurye, https://www.yolkurye.com

Mesajınızı bırakın

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP
%d blogcu bunu beğendi: