• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Beşiktaş Motorlu Kurye

Beşiktaş Motorlu Kurye

Beşiktaş Motorlu Kurye

Beşiktaş Motorlu Kurye İle Ulus Ve Etiler Semtinde Kurye İşleriniz Artık Emin Ellerde

Ulus semtinde Beşiktaş motorlu kurye firmamız hizmete başladığı günden itibaren çok güzel işler yapıp, başarmaktadır. Bizler burada sadece Ulus bölgesinde değil Etiler, Ortaköy, Arnavutköy, Kuruçeşme, Bebek, Levent, Akatlar, arasında da hizmet veriyoruz. Verdiğimiz hizmet son derece kaliteli ve güvenilir bir iş olup, çalışmalarımız gece ve gündüz devam etmektedir. Bizim telefonlarımız gece de olmak üzere bütün gün açık durumdadır. Bizleri çekinmeden rahatlıkla arayabilirsiniz. 

Beşiktaş ilçesinde Ortaköy, Bebek, Etiler, Ulus gibi bir çok önemli semtler bulunuyor

Ulus bölgesi bilindiği üzere Ankara bir ilçedir. Fakat bizim bahsettiğimiz Ulus ise  İstanbul Beşiktaş İlçesi içerisinde bulunan boğaz sırtlarında bir semtidir. Burası yüksek zengin piyasanın oturduğu kesimdir. Ulus bölgesi aslında birinci köprünün Anadolu yakasına geçmeden önce tam köprünün başladığı yerin alt kısmıdır. Ortaköy semtimizin yukarısı olmaktadır. Burada çok lüks villa ve zengin siteler mevcuttur. Beşiktaş moto kurye size iyi gelecek.

İstanbul içinde inşaat olarak son yıllarda fazla değişmeyen yerlerden birisi buralardır

Evet fazla inşaat ve değişiklik olmadan en sade şekilde bu günümüze kadar gelen yerlerden biridir. Ama gene de son yıllarda bazı yerler inşaat yapılsa da sakin ve sessiz kalmış ender alanlardır. Çünkü daha önce yapılmış yerler burada vardı. Bir vadinin iki yarısı gibi durmaktadır. Yan tarafı yani vadinin diğer tarafında hala gece kondu olan yani müstakil evlerin olduğu mahalle tarafı vardır. Giderek aşama aşama daha büyüyerek çalışmalarımız bir hız kazanmıştır.

Beşiktaş Motorlu Kurye ile tüm bu semtlerde kolaylıkla çalışabilirsiniz

Buralarda müşteri potansiyelimiz yüzde elli oranın üstüne çıkmış ve geçmiştir.Ulus, Etiler, Balmumcu, Dikilitaş, Fulya hizmetimiz olarak buradaki tüm gönderi ve çıkan tüm işlerini en kısa zamanda ve en az ve düşük ücretle taşıma içindeyiz. Bu hizmetimiz arasında daha çok bu bölgede toplu dağıtım hizmetleri de yapıyoruz. Beşiktaş kurye ile yani toplu ne kadar sizlerin, dağıtacağı, evrak, dergi, broşür, matbu, davetiye ve bunun gibi bir çok eşyayı ve her şeyleri toplu uygun olarak dağıtıyoruz.

YOL KURYE

Yol Kurye, https://www.yolkurye.com

Mesajınızı bırakın

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP
%d blogcu bunu beğendi: