• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Başakşehir Motorlu Kurye

Başakşehir Motorlu Kurye

Başakşehir Motorlu Kurye

Başakşehir Motorlu Kurye BÖLGESİ EN FAZLA BÜYÜYEN ENDER BİR İLÇEMİZDE HİZMET BAŞLADI

Başakşehir Motorlu Kurye buralarda iyi iş çıkarıyor. Yani büyüyor yani genişliyor. İstanbul’un en gözde ve en pahallılaşan yerlerin başında geliyor. Bizler buralara bundan yirmi sene önce yani yaklaşık olarak 2000 li yılların başında gittiğimiz zaman buraların yolu ve suyu olmayan bom boş arazileri olan yerlerden oluşan bölgelerdi.

BAŞAKŞEHİR İLÇEMİZ ÇOK DAHA SONRADAN İLÇE OLMASINA RAĞMEN ÇOK BÜYÜMÜŞ VE GELİŞMİŞTİR

Genel yapı olarak baktığımız zaman yüz ölçümü olarak toplama bir ilçe olsa da gerçek olarak çok geniş bir alana sahip bulunmaktadır. Çok özel bir yerdir. Bir çok ilçenin toprak ve alan olarak büyüktür. Hatta hepsini geçmiş geniş mahalle gibi sağlam yelpazesine yani mahalle büyüklüğüne sahip geniş toprak ve arazi yapısı olarak alanlarından oluşmaktadır.

EN SON ZAMANLARDA EN FAZLA SİTE VE BİNA YAPILAN İLÇELER ARASINDA İLK SIRALARDA YER ALIYOR

Baktığımız zaman bu isim altında bile futbol sahası yapılmış ve buranın futbol takımı bile gelişim göstererek başarılar elde etmiştir.İşte bizim işimizin ilk başlarından olmuştur. Kurye olarak Başakşehir İlçesinde çok kaliteli ve çok güvenli bir hizmet veriyoruz. Bu isimle  diye anlandırılan bölgesi İstanbul Avrupa tarafında bulunan yeni bir ilçemizdir.

Başakşehir Motorlu Kurye İLÇEMİZİN GEÇMİŞİ YAKIN SAYILIR 2007-2008 YILINDA İLÇE OLDU

Çünkü buraya o kadar büyük siteler ve bloklar yapıldı ki, burası adı ile müsenna kocaman bir şehir oldu. Birde o günden sonra her gün sağa ve sola ileri etaplar yapılmaya devam etti. Hala inşaatlar devam etmektedir. Dolaysıyla burası gelişti ve nüfusu sağdan soldan birleşen mahalle ve semtler ile baya büyüdü.Şu anki en son tahmin edilen nüfusu ise beş yüz bin üzerindedir.

Başakşehir Motorlu Kurye HİZMETİ UZUN ZAMANDIR GÖNÜLLERE TAHT KURMUŞTUR

Sevgili çok değerli dostlar bundan böyle artık buranın geniş  bölgesindeki hızlı olarak servisimiz başlamıştır. Böylece bu bölgede özellikle sanki taksi bekler gibi bizleri her an aranızda bulabileceksiniz. Çok iyi biliyoruz ki çağırdınız elemanlar hemen 30 dk içinde kapınızda olacak.  Başakşehir kurye güveninizi boşa çıkarmayacak.

YOL KURYE

Yol Kurye, https://www.yolkurye.com

Mesajınızı bırakın

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP
%d blogcu bunu beğendi: