• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Category ArchiveBaşakşehir Kurye

Bahçeşehir Motorlu Kurye

Bahçeşehir Motorlu Kurye

Bahçeşehir Motorlu Kurye çalışmalarına daha fazla hız veriyor 

Bahçeşehir Motorlu Kurye ile bizler bundan önceki hayatımızda bir çok şeyi itiyoruz ve bizim olsun diye içimizden geçiriyoruz. Bazen şöyle güzel bir mekanda güzel bir evimiz olsun ve orada mutlu şekilde yaşamak içimizden geçiriyoruz.Şöyle biraz para etsin ileriye doğru değerlensin ama alırken de biraz ucuza alalım diye bir çok fikir oluşabiliyor kafalarda. Bende motorcu olarak İstanbul içinde gezdiğim yerlerde ve bölgelerde vardığım zaman bir çok yer için içimden böyle düşünceler geçirmişimdir.

BURASI BÖLGE FAKAT ÜZGÜNÜZ AMA BİRAZCIK PAHALLI

İşte bu bölgelerin içinde böyle düşündüğüm yerlerin içinde burası gelmektedir. Yerleşim ve düzen olarak gerçek manada biraz düzgün ve site olarak özgün bir yere sahip bölge hem mülk olarak yüksek pahallı ve oturulacak bölgelerin içinde gelmektedir. Son derece gelişen ve büyüyen bölgelerin ilk başında gelen bu bölge artık Başakşehir ilçesine bağlanmıştır. Dolaysıyla burası kendi görüşüm olarak saçma sapan bir düşünce ile ilçe yapılması gerekirken yapılmamıştır. Bahçeşehir acil ve hızlı kurye servisi başladı.

BAHÇEŞEHİR YAŞAMAK İÇİN GERÇEKTEN ÇOK HARİKA  

Burası sadece site ve güzel binalardan oluşan organize ve düzgün bir yerleşim merkezidir. Dediğimiz gibi burası isteyebileceğiniz bir çok şeyin elinizin altında olduğu bir yerdir. Okul desen yanında, saha desen yanında, eğlence merkezi desen yanında. Yol desen hemen otobanın kenarında bulunmaktadır. Mümkün olduğu kadarıyla burası halen sağdan soldan genişlemeye devam ediyor. Fakat bunun için orman ve ağaçlara zarar verilerek genişlemesi benim hiç hoşuma gitmiyor tabi.

Bahçeşehir Motorlu Kurye ÇOK ÖNEMLİ VAZİFELER ÜSTLENMİŞ

Birde son yıllarda burada yapılan yan yollar ve inşaatlar neticesinde burada da yavaş yavaş trafik oluşmaya başlamıştır. Hemen alt tarafından bulunan varoş kesim olan Altınşehir kurye bölgesinin düzensiz yolları ve çarpık yerleşim alanları maalesef burayı çok etkilemiş ve trafik olarak yoğun olan bu dağınık bölgemizi trafik haline getirmiştir. Bundan burası da çok etkilenmiştir.  Bu tarafında çok kaliteli ve çok güvenli bir hizmet veriyoruz. Bahçeşehir Motorlu Kurye arada kaldığınızda yanınza koşacak tek firma.

Başakşehir Motorlu Kurye

Başakşehir Motorlu Kurye

Başakşehir Motorlu Kurye BÖLGESİ EN FAZLA BÜYÜYEN ENDER BİR İLÇEMİZDE HİZMET BAŞLADI

Başakşehir Motorlu Kurye buralarda iyi iş çıkarıyor. Yani büyüyor yani genişliyor. İstanbul’un en gözde ve en pahallılaşan yerlerin başında geliyor. Bizler buralara bundan yirmi sene önce yani yaklaşık olarak 2000 li yılların başında gittiğimiz zaman buraların yolu ve suyu olmayan bom boş arazileri olan yerlerden oluşan bölgelerdi.

BAŞAKŞEHİR İLÇEMİZ ÇOK DAHA SONRADAN İLÇE OLMASINA RAĞMEN ÇOK BÜYÜMÜŞ VE GELİŞMİŞTİR

Genel yapı olarak baktığımız zaman yüz ölçümü olarak toplama bir ilçe olsa da gerçek olarak çok geniş bir alana sahip bulunmaktadır. Çok özel bir yerdir. Bir çok ilçenin toprak ve alan olarak büyüktür. Hatta hepsini geçmiş geniş mahalle gibi sağlam yelpazesine yani mahalle büyüklüğüne sahip geniş toprak ve arazi yapısı olarak alanlarından oluşmaktadır.

EN SON ZAMANLARDA EN FAZLA SİTE VE BİNA YAPILAN İLÇELER ARASINDA İLK SIRALARDA YER ALIYOR

Baktığımız zaman bu isim altında bile futbol sahası yapılmış ve buranın futbol takımı bile gelişim göstererek başarılar elde etmiştir.İşte bizim işimizin ilk başlarından olmuştur. Kurye olarak Başakşehir İlçesinde çok kaliteli ve çok güvenli bir hizmet veriyoruz. Bu isimle  diye anlandırılan bölgesi İstanbul Avrupa tarafında bulunan yeni bir ilçemizdir.

Başakşehir Motorlu Kurye İLÇEMİZİN GEÇMİŞİ YAKIN SAYILIR 2007-2008 YILINDA İLÇE OLDU

Çünkü buraya o kadar büyük siteler ve bloklar yapıldı ki, burası adı ile müsenna kocaman bir şehir oldu. Birde o günden sonra her gün sağa ve sola ileri etaplar yapılmaya devam etti. Hala inşaatlar devam etmektedir. Dolaysıyla burası gelişti ve nüfusu sağdan soldan birleşen mahalle ve semtler ile baya büyüdü.Şu anki en son tahmin edilen nüfusu ise beş yüz bin üzerindedir.

Başakşehir Motorlu Kurye HİZMETİ UZUN ZAMANDIR GÖNÜLLERE TAHT KURMUŞTUR

Sevgili çok değerli dostlar bundan böyle artık buranın geniş  bölgesindeki hızlı olarak servisimiz başlamıştır. Böylece bu bölgede özellikle sanki taksi bekler gibi bizleri her an aranızda bulabileceksiniz. Çok iyi biliyoruz ki çağırdınız elemanlar hemen 30 dk içinde kapınızda olacak.  Başakşehir kurye güveninizi boşa çıkarmayacak.

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP