• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Bahçeköy Motorlu Kurye

Bahçeköy Motorlu Kurye

Bahçeköy Motorlu Kurye

Bahçeköy Motorlu Kurye Sarıyer ilçesinin ormanlar içindeki mahallesine de hizmet sağlıyor

Bahçeköy Motorlu Kurye buradan tüm İstanbul ilçelerine gidebiliyor. Bahçeköy ise İstanbul’un Sarıyer ilçesinin bir mahallesidir. Bu bölgemiz konum olarak Avrupa yakasının sonlarında Trakya Karadeniz ile  Kemerburgaz ve Zekeriyaköy arasında Fatih ve Belgrad ormanları içinde kalmaktadır. Biraz orman içinde ada olarak iç tarafında yer almaktadır. Burası ön tarafı tamamen Belgrad ormanları ile ile çevrilidir. Üst tarafında Kilyos orman yolu ve Kemerburgaz orman yolu geçer ve buraya tamamen sınırdır.

Bahçeköy mahallesine ulaşım olarak izlenecek yollar

Burada oturanların çoğunun özel araçları var. Fakat gene belediye otobüsleri işliyor. Zaten buraya gelen insanlar çoğunlukla çevre yolu üzerinden ve metro hattıyla Hacıosman’a kadar ulaşmaktadır. Birde orman yolu bulunuyor. Bu yol tam bu mahalleyi ikiye bölmektedir. Ayrıca bölge Tem otoban yoluna da yakın sayılır. Çünkü üçüncü köprü yolu biraz ileriden geçmektedir. Aşağıya doğru devam ettiğimiz zaman Zekeriyaköy ve Uskumruköy ile komşudur. Daha geride ise Kemerburgaz vardır. 

Bölgenin etnik ve doğal yapısı ve genel nüfusu nedir?

Burası nufüs olarak 2019 yılı verilerine göre 20 bin civarındadır. Bir çok bölgeden insanlar yaşar. Sunduğumuz hizmet tamamen Sarıyer ilçesinin yararına olan güzel hizmetlerdir. Bizler elimizden geldiği şekilde yaptığımız işi en güzel şekilde yapmaya çalışan kuryeler topluluğuyuz. Ne yaparsan yap işini zevkle ve aşk ile yap olarak böyle  düşüncesindeyiz. Zaman içinde yaşanan bir çok olaylardan dolayı bir çok firma bir çok iş vereceği insanlara güvenlerini kaybetmiş ve kimseye güvenmez olmuştur.

Bahçeköy Motorlu Kurye trafikte olsa zorda olsa asla vazgeçmez

Fakat hafta sonları piknik alanları olmasından dolayı yoğun trafik yaşanmaktadir. Biraz uç kesimde ve genel olarak buraya giden yolları trafik az olan bölgedir. Bundan dolayı biraz da olsa gecikme yaşanacak yerlerden bir tanesidir. Burada yaklaşık olarak şiödilik 10 mahalle bulunmaktadır. Bu mahallelerden çoğuna hizmet verip paket teslimi ve alımı yapılmaktadır. İşte bu olaylar yüzünden bir çok firma iş verdiği işi zamanında teslim edemeyen bu gereksiz yapılardan bıkmıştır .Bahçeköy Kurye sizi uçuracak.

YOL KURYE

Yol Kurye, https://www.yolkurye.com

Mesajınızı bırakın

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP
%d blogcu bunu beğendi: