• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Bahçeköy Kurye

Bahçeköy Kurye

Bahçeköy Kurye

Bahçeköy Kurye Sarıyer Taraflarında Güzel  Çalışmalar Başlıyor

Bahçeköy Kurye zamanını iyi değerlendiriyor. Burası Sarıyer yolunun Tarabya tarafından ilk sapağı, Hacıosman, Tarabya Köprüsünün olduğu köprünün üst tarafı yani Orman tarafının yukarıya ana caddesine kadar uzanmaktadır. Birde Tem Otobanının üstünde de bir köprüsü bulunmaktadır. Buraya İstanbul piknik merkezi ana yerleşkesi açılmıştır. Burası Sarıyer ilçesine bağlıdır.

Bahçeköy bölgesi orman yolu Tarabya’dan 5 km içeridedir

Tarabya sapağının hemen başında koskoca metro bulunmaktadır. Bu bölgede genele olarak mahalle firmaları bulunmaktaydı. Burası yukarıya kadar çıkar ve Zekeriyaköy semtimize sınır bulunmaktadır. Bizler bu bölgeye iki taraftan da gidebiliyoruz. Hem Tem otoban yolundan hemde Yeni Orman yolu caddesi bağlantı yolundan. Bu bölgeyi iyi bildiğimiz için paket alımlarımız erken alınır.

Bahçeköy Kurye yollarda boş yere durmuyor

İş olarak burada çalışmalarımız son derece kaliteli bir şekilde başlamış ve çok iyi sürmektedir. Gerek Uskumruköy hizmet veren firmalar gerekse Sarıyer dışından gelen buradaki çalıştıkları şirketlerle alış veriş yapan dışarıdan şirketler bizimle çalışmaktan dolayı memnun oldukları gözle görebilecek kadar aşikardır. Hızlı kurye çalışır vaziyette.

Piyasalar çok durgun olsa da gene ekmeğimiz çıkıyor

Çalışma saatimiz normal şartlar altında sabah dokuz ve akşam altıya kadar hizmet vermektedir. Verdiğimiz bu hizmetimiz mesai saatleri dışında da devam etmektedir. Mesai saatleri dışında her gün olarak nöbetçi kalan çalışanlar vardır. Bu elemanlar sizin için sabaha kadar hizmet vermektedir. 

Hayatın Başımıza Getirdiği Yaşanmışlıklar devam ediyor hala

Çok şeyler yaşadık evet. Her insanın bir çok gereksinimleri vardır. Bu gereksinimler insanların ihtiyaçlarını hep ortaya çıkaran ham maddeleridir. İnsanoğlu Bir kişi hiç bir zaman içinden geçen şeyleri dışarı asla ve asla yansıtmayabilir. Çünkü bazı şeyleri çoğu kişi içinde yaşar. Fakat bizler emekçiyiz. Ekmeğimizi taştan çıkaran madenciler gibi çalışıyoruz.

Bahçeköy Motorlu Kurye ile gönüller bir olsun sevinsin

Evet çabuk derken şaşırdınız değil mi? Çünkü bizler sevenler için bir birlerine yollanan hediyeleride taşıyoruz. Özellikle Bahçeköy moto kurye olarak çiçek, çikolata ve değerli hediyelerinizi sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Çünkü biz sevenin derdinden analayan bir firmayız. Ama lütfen abuk sabuk istekler için rahatsız etmeyiniz. 

YOL KURYE

Yol Kurye, https://www.yolkurye.com

Mesajınızı bırakın

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP
%d blogcu bunu beğendi: