• 0555 278 23 30
  • yolkurye@gmail.com

Ayazağa Motorlu Kurye

Ayazağa Motorlu Kurye

Ayazağa Motorlu Kurye

Ayazağa Motorlu Kurye, Varoş diye bilinen bir yerde de çalışır

Servisimiz Ayazağa Motorlu Kurye olarak tüm bu semtini kapsayarak, Sarıyer, Okmeydanı, Ayazağa, Bahçeköy, Maslak, Levent, Şişli, Beşiktaş ve Tarabya semtlerine ve bu bölgeler arasında kalan tüm yerlere paket hizmeti vermeye başlamıştır. Servis olarak bu bölgede hizmet veren tüm çalışanlara başarılar ve hayırlı işler dileriz. Beraberce güzel günlere İnşallah. Evet bu piyasada yıllardan beri çalışıyoruz. Ama en yoğun olduğumuz bölgelerin başında burası gelmektedir. 

Ayazağa Bölgesi Yavaş Yavaş Gelişim İçine Girmiştir

Evet biraz geç kalınsa da burada biraz değişikler olmaya başlamıştır. Fakat alt kesimi ve merkez kesimleri hala eski yapılar ve binalarla kaplıdır. Birçok bina eski yapılardan oluşmaktadır. Kasımpaşa sadece futbol olarak gelişmiş ve buraya büyük bir stad yapılsa da maalesef geri kalan bölgeleri hala gelişmemiştir. . Çalışma hayatımıza daha yeni geçmemize rağmen son derece kaliteli firmalarla çalışmaya başladık. İşlerimiz çok şükür tıkırında gidiyor. Fakat gene de insanları anlamak ta çok zorluklar çekiyoruz. 

Yaşadığımız sıkıntıların en başında park sorunu geliyor

İşte büyük oranda izim bu işinde birde normal binaların önündeki yada sitelerin önünde bulunan güvenlikler var. Tam geliyorsun motordan iniyorsun motoru park ediyorsun geliyorsun, diyor ki oraya park etme az ileri park et. Peki niye orada boş. İşte sanane. Maksat iş olsun. Hani bizleri kendilerinden de aşağı gördükleri için onlarında gücü bize yetiyor zaten. Ya tamam abi çekeriz. Tamam abi hallederiz. Sanki o sitelerin sahibi. Fakat anlamıyorlar. Bize kavga etmemek için kendimizi zor tutsak ta çoğu zaman yutkunuyoruz.

Ayazağa Motorlu Kurye bunları çıkaranlardan şikayetçi

İşte bunları böyle yapan kendini bir şey sanan saçma sapan görev veren, kendisini askeriyede veya karakolda gören, polis memurları emeklisi, yada asker emeklisi şef ve amirlerdir. Halbuki burası hayatın ta içi. Yaşamın içi. Kendini hala kışlada mı sanıyorsun da elemanlarına böyle emirler veriyorsun. Elemanlarda zaten dünden razı. Onlarda tabi ki bize emir vermekte, bize kafa tutmaktadırlar. İşte anlatabildiğim bu kadardır. Biz de aracız ne yapalım uçalım mı? Ayazağa Kurye akışına bıraktı.

YOL KURYE

Yol Kurye, https://www.yolkurye.com

Mesajınızı bırakın

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× ONLİNE WHATSAPP
%d blogcu bunu beğendi: